27 בפברואר, 2018

נשלח על ידי Movie Shy   [ עודכן ]

לאבינג, איך לאיית בהצלחה, Unreal 3, הסנוניות והאמזונות, תברח, מרלון ואיאנס: פחות או יותר ער
חדש בטלוויזיה – יום שלישי, 27 בפברואר, 2018

21:30 לאבינג | Loving, ערוץ Yes1


דרמה המבוססת על הסיפור האמיתי של בני הזוג המעורב - ריצ'רד לאבינג ו-מילדרד לאבינג, בסוף שנות החמישים של המאה ה-20. מאבקם הצודק לחיות כמשפחה וכזוג אוהב במדינת וירג'יניה הוביל לפסיקה היסטורית חשובה וקריטית בנושא נישואים בין גזעיים בארה"ב השמרנית. שחקנים: רות נגה, ג'ואל אדגרטון. במאי: ג'ף ניקולס ("סערת רוחות"). ארה"ב, 2016. 
משחק מעולה, כמו גם מסר חברתי חשוב, הופכים את השיעור באזרחות אמריקנית לחוויה קולנועית מרתקת. ציון: 

22:00 איך לאיית הצלחה | Bee Nation, ערוץ Yes דוקו


בשמורת Kahkewistahaw First Nation בקנדה, בה מתגוררים אמריקנים ממוצא אינדיאני, הדרך היחידה של הילדים לעזוב את השמורה ולהצליח לצאת ממעגל העוני היא ניצחון בתחרות האיות הארצית. השמורה אמנם רחוקה מהעיר טורונטו, בכל כך הרבה מובנים, אך בשביל ויליאם, ואלאנס ומקיילה מדובר במסע של החיים. עם השתתפותם בתחרות האיות הראשונה של המחוז ניתנת להם ההזדמנות להתחרות מול טובי המאייתים בארצם ולייצג בכבוד את בית ספרם וקהילתם. לצד הילדים, מלווה הסרט גם את ההורים והמורים בהכנות ובמתח הרב לקראת התחרות. אלו תומכים בילדים ובכך קוראים תיגר כלפי המדיניות השבטית והמסורת עם השאיפה שלהם לעזור לילדים לפרוץ את גבולות השמורה, לרכוש השכלה ולהתקדם בחיים. בימוי: לנה סלזיק. 78 דקות, קנדה, 2016.

22:00 Unreal 3, ערוץ Yes Drama + Yes VOD + סלקום TV


הסדרה שנותנת הצצה פיקטיבית אל מאחורי הקלעים של צילומי סדרות ריאליטי בסגנון "הרווקה", חוזרת בעונה חדשה. ספוילר - בעונה החדשה, 'אוורלסטינג' נמצאת בסכנת ביטול וכשמלאך המוות מרחף מעל סדרת הדייטים, קווין יוצאת למרחבי הטבע, אל מקום המסתור בו רייצ'ל מנסה להחלים מפגעי העונה הקודמת, כדי לשכנע אותה לחזור אל הקלחת הרותחת של הסדרה. כדי להימנע מביטול, מפיקי הסדרה מוציאים את התותחים הגדולים ומלהקים את הרווקה החדשה, סרינה (קטלין פיצג'רלד, "הסקס של מאסטרס") שמתגלה למורת רוחם, כאישה חזקה, מבינת עניין ונחושה שמציבה אתגרים חדשים לקווין, רייצ'ל וצוות ההפקה ולכל התוכניות שכבר רקמו, בעוד הגברים מתגלים כמלכי דרמה בפני עצמם.

22:00 הסנוניות והאמזונות | Swallows and Amazons, ערוץ Yes3


העיבוד לספרו הקלאסי של ארתור רנסום. דרמת הרפתקאות לכל המשפחה. בעת חופשה באזור האגמים באנגליה, שטים ילדי משפחת ווקר לעבר אי באגם, שם הם מגלים שהם לא לבד, וקרב על השליטה באי מתחיל. אולם באותו זמן, איש מסתורי מאשים אותם בפשע אותו לא ביצעו, ועליהם לאחד כוחות כדי להוציא את האמת לאור. שחקנים: קלי מקדונלד, אנדרו סקוט. במאית: פיליפה לותורפ. אנגליה, 2016. הסרט נאמן לסיפור האמיתי ונהנה ממשחק טוב, תוך חביבות נחמדה לכל המשפחה. ציון: 


תברח | Get Out, סלקום TV


צעיר אפרו-אמריקני עומד להכיר בפעם הראשונה את הוריה של חברתו הלבנה באחוזה מפוארת. קבלת הפנים החמימה, הופכת במהרה למוזרה ומלחיצה. שחקנים: דניאל קלויה, אליסון וויליאמס, קתרין קינר. במאי: ג'ורדן פיל. ארה"ב, 2017. 
הסרט מאזן באופן חכם בין בידור לסאטירה חכמה אשר מפחידה עד אימה ומשעשעת כאחד. ציון: 


מרלון ואיאנס: פחות או יותר ער | Marlon Wayans: Woke-ish, נטפליקס | Netflix


מרלון ויינס במופע סטנד-אפ פרוע, נועז ובוטה, מדבר ללא עכבות על נושאים כגזענות, ראפ לילדים, זכויות להט"ב, גידול ילדים ואפילו משפחת קרדשיאן. במאי: מרקוס ראבוי.

דרן בראון: הדחיפה | Derren Brown: The Push, נטפליקס | Netflix


אומן החושים דרן בראון מתכנן ניסוי חברתי ונועז, שמדגים כיצד ניתן לתמרן אדם רגיל ולגרום לו לבצע מעשה נורא.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !

26 בפברואר, 2018

נשלח 23 בפבר׳ 2018, 21:24 על ידי Movie Shy   [ עודכן 23 בפבר׳ 2018, 21:24 ]

פשיטות הרגל הגדולות בהיסטוריה
חדש בטלוויזיה – יום שני, 26 בפברואר, 2018

21:40 פשיטות הרגל הגדולות בהיסטוריה | Inside the Storm: Lessons from the Boardroom, ערוץ Hot8


ארבעת פרקי הסדרה מספקים מבט נדיר אל מאחורי הדלתות הסגורות של חברות בינלאומיות והחלטותיהן הגורליות שהגדירו את המציאות הכלכלית והפוליטית של המאה הנוכחית. מהצלחה מסחררת להתרסקות מוחלטת: אלה הם הסיפורים של 4 חברות ענק (קודאק, ברינגס, קינגפישר, ליהמן ברדרס) שהיו בפסגת הכלכלה העולמית וירדו מנכסיהן. כיצד הדבר השפיע על העובדים והצרכנים? מה היו משחקי האגו ששלטו במהלך ההתרחשויות ומהן החולשות שהכריעו בסופו של דבר את חברות הענק הללו?

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !

25 בפברואר, 2018

נשלח 23 בפבר׳ 2018, 0:37 על ידי Movie Shy

הסוכן, לפענח את שפת הגוף, NCIS: לוס אנג'לס 2, הנץ ממלטה, ציידי המציאות 11, סודות מהמסגד, פחד פתאומי
חדש בטלוויזיה – יום ראשון, 25 בפברואר, 2018

21:30 הסוכן | The Salesman | Forushande, ערוץ Yes1


דרמת מתח זוכת פרס האוסקר לסרט הזר הטוב ביותר 2017. עבודות תחזוקה רשלניות מאלצות זוג צעיר המשתתף בהצגה 'מותו של סוכן' לעזוב את דירתם. אירוע קשה ומסתורי במעונם החדש, גורם לשינוי דרמטי ומשנה את מסלול חייהם. שחקנים: שאהב חוסייני, טארנה אלידוסטי. במאי: אסגאר פרהאדי. איראן, 2016. 
הדרמה זוכת האוסקר של אסגאר פרהאדי, מתעדת נישואים מתפוררים במסווה של מותחן היצ'קוקיאני המתפתח באיטיות. ציון: 

22:00 לפענח את שפת הגוף | Body Language Decoded, ערוץ Yes דוקו


מסע בעולם המסקרן של התקשורת הלא-מילולית. הבעות של כעס, שמחה, הפתעה ופחד הן בדרך כלל הבעות אוניברסליות, אך האופן המיוחד בו כל אחד מאתנו מתנועע ומתנהג – מאפשרת לאנשים מיומנים ללמוד עלינו יותר ממה שאנו חושבים. בעולם המשפט, בבתי כלא, בחקירות משטרה כמו גם בפוליטיקה ובעולם הפרסום – הבנת העולם הלא-מילולי נותנת יתרון שיכול להיות ההבדל בין מכירה ללא-מכירה, בין ניצחון פוליטי להפסד, בין ביטחון לסכנה ואפילו בין מערכת יחסים מוצלחת לכישלון. הסרט מלמד, בעזרת טובי המומחים בעולם, איך נוכל בעצמנו ללמוד על האנשים מסביבנו מבלי להשתמש במילים: ד"ר דיוויד מטצומו מתאר את הקשר החזק הקיים בין המחשבות והרגשות שלנו לבין מערכת העצבים והגוף שלנו, סוכן ה-FBI בדימוס, ג'ו נברו, שהתמחה בפענוח שפת גוף, מספר על הפשעים החמורים שפתר בעזרת טכניקה זו. ד"ר ליליאן גלאס, מומחית לשפת הגוף, מביאה תובנות על יחסים בינאישיים שלמדה לאחר שנים של התבוננות בבני האדם, המדען ניקולס טרוי מדגים איך המוח האנושי יכול לאסוף אינפורמציה על אנשים רק דרך התבוננות על אופן הליכתם וחברת מחשבים הולנדית, שערכה מחקר פורץ דרך בנושא, מפתחת כעת מחשבים שמזהים את המין, המוצא האתני ואת הבעות הפנים של בני האדם. בימוי: ג'ף ד'און. 52 דקות, ארה"ב, 2017.

22:00 NCIS: לוס אנג'לס 2 | NCIS: Los Angeles 2, ערוץ Yes אקשן


עונה שנייה לדרמת החקירות על העולם רווי הסיכונים של יחידה הממונה על לכידת הפושעים המסוכנים והחמקמקים המציבים איום על הביטחון הלאומי.

22:00 הנץ ממלטה | The Maltese Falcon, ערוץ Yes3


פילם נואר. הבלש המחוספס סם ספייד נקלע למערבולת של תככים ומזימות בעקבות פסלון יקר ערך המבוקש על ידי כל גורם מפוקפק בסביבה. שחקנים: המפרי בוגארט, פיטר לורי, מרי אסטור. במאי: ג'ון יוסטון. ארה"ב, 1941. סרט מתח גאוני ומפתיע, מגולם למופת - וכנראה גם ההופעה הטובה ביותר של בוגארט. ציון: 


22:45 ציידי המציאות 11 | Storage Wars 11, ערוץ לייפטיים


הציידים חוזרים וכולם מנסים להגשים אותו חלום: לעשות קנייה שתניב כמה שיותר כסף אחרי שהושקע בה כמה שפחות כסף. הציידים הם סוחרי יד-שנייה ממולחים, שמתחרים במכירות פומביות על יחידות אחסון (מכולות) שננטשו ושבתוכן יש אוצרות נשכחים, או לחילופין – זבל. יש להם דקה להחליט האם תוכן המכולה שווה את הקנייה. פעמים רבות אינסטינקטים טובים הם ההבדל בין קנייה טובה להפסד כספי עצום, ועבור רוב הציידים העיסוק הזה מהווה את הפרנסה העיקרית שלהם.

22:45 סודות מהמסגד | Behind the Veil of the Mosques, ערוץ Hot8


גבר ואישה מוסלמים צעירים מתעדים באמצעות מצלמה נסתרת את החיים בקהילות המהגרים המוסלמים בדנמרק ומתארים מציאות קשה ומורכבת. במשך שלושה חודשים, הגבר והאישה חיים תחת זהות בדויה כפאטמה ומוחמד המסתתרים בקהילות המהגרים המוסלמים כזוג נשוי המבקש עצות לחיים במסלול חדש במערב. בחודשים אלה הם מבקרים בשמונה מהמסגדים הגדולים במדינה כשרובם ידועים כמתונים, אך מתגלים כרחוקים מתיאור זה. דנמרק, 2017.

23:40 פחד פתאומי | Sudden Fear, ערוץ Yes3


מלודרמת מתח על מערכת היחסית המסוכנת שנרקמת בין מחזאית מצליחה לשחקן שאפתן. הסרט היה מועמד לארבעה פרסי אוסקר. שחקנים: ג'ואן קרופורד, ג'ק פאלאנס. במאי: דייויד מילר. ארה"ב, 1952. פילם נואר קלאסי עם משחק מצוין של קרופורד ותפקיד מפחיד של פאלאנס. ציון:

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !

24 בפברואר, 2018

נשלח 21 בפבר׳ 2018, 21:45 על ידי Movie Shy   [ עודכן 21 בפבר׳ 2018, 21:46 ]

בוגרת-כזה, האישה הנעלמת, רופא הכפר, לא פה לא שם
חדש בטלוויזיה – יום שבת, 24 בפברואר, 2018

18:15 בוגרת-כזה | Grown-ish, ערוץ Yes Comedy + Yes VOD


קומדיה חדשה, ספין-אוף לקומדיה האהובה "שחור-כזה", בכיכובה של יארה שהידי המגלמת את זואי, בתם הבכורה של ריינבו ודרה ג'ונסון, שעוזבת את בית הוריה, יוצאת ללמוד בקולג' ומתחילה את מסעה לבגרות, אך מגלה במהרה שלא הכל עובד כמו שהיא מצפה. הקומדיה החכמה משתמשת בנוכחות, באנרגיות ובכריזמה המתפרצות של שהידי כדי לבחון את חוויית ההתבגרות של בני הנוער האמריקנים בקולג'ים בעידן המודרני ממקום כן ואמיתי, בלי שיפוטיות או התייפייפות.

22:00 האישה הנעלמת | The Invisible Woman, ערוץ לייפטיים

לפרטים נוספים, ראו יום חמישי, 13 באוגוסט, 2015, בשעה 21:30 בערוץ Yes1

22:00 רופא הכפר Médecin de campagne | Irreplaceable | Country's Doctor, ערוץ Yes3


דרמה. רופא כפרי אהוב ומסור נאלץ למצוא לעצמו מחליף, בעקבות בשורה קשה על בריאותו. האתגר נופל על רופאה מתמחה חסרת ניסיון, שתנסה להיכנס לנעליו של מי שבטוח שאין לו תחליף. שחקנים: פרנסואה קלוזה, מריאן דניקור. במאי: תומא לילטי. צרפת, 2016. סרט חמוד שהופך לאינטליגנטי ככל שצופים בו. עם זאת, לא משהו שייזכר הרבה לאחר הצפייה. ציון: 


22:30 לא פה לא שם | In Between, ערוץ Yes קולנוע ישראלי


סרט הביכורים המפתיע והסוחף של מייסלון חמוד, זוכה פרסי אופיר לשנת 2017 עבור השחקנית הטובה ביותר ושחקנית המשנה, שמאפשר חשיפה עכשווית לחייהן של צעירות פלסטיניות אורבניות לא בדרך שבה אנחנו רגילים לראות בקולנוע הישראלי. בדירת שותפות בתל אביב נפגשות שלוש צעירות פלסטיניות ישראליות שחוות את החיים של החברה הישראלית הליברלית ובודקות, כל אחת בדרכה, את גבולות החופש והביטוי העצמי באמצעות מערכות היחסים, חיי האהבה והקריירות שלהן. שחקנים: מונא חוא, סאנא ג'ממאליה, שאדן קנבורה. ישראל, 2016.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !

23 בפברואר, 2018

נשלח 20 בפבר׳ 2018, 21:26 על ידי Movie Shy   [ עודכן 20 בפבר׳ 2018, 21:26 ]

שוטר בגן ילדים, משאיות ברחבי אוסטרליה 4, מאחורי המספרים, סימן חיים, מרסיי 2, שבע שניות, אילם, מכוער וטעים
חדש בטלוויזיה – יום שישי, 23 בפברואר, 2018

17:00 שוטר בגן ילדים | Kindergarten Cop, ערוץ Yes5


קומדיית פעולה בכיכובו של ארנולד שוורצנגר. בלש מנסה ללכוד סוחר סמים. אשתו הותירה אחריה רמז אחד: שם גן הילדים של בנה. הוא מתחיל לעבוד כ'גנן סמוי', ומהר מאוד מגלה שעדיף אלף סוחרי סמים על זאטוט אחד. במאי: אייוון רייטמן. ארה"ב, 1990. קומדיה מבולגנת למדי, לא תמיד מצחיקה, אך בהחלט סללה את הדרך לחיקויים רבים. ציון:
 


20:00 משאיות ברחבי אוסטרליה 4 | Outback Trackers 4, ערוץ דיסקברי


הם נוהגים במשאיות הגדולות ביותר על פני כדור הארץ לאורך הכבישים הקשים והמהירים ביותר בעולם. נהגי המשאיות של אוסטרליה, גברים ונשים במכונות מפלצתיות, במרוץ נגד השעון, בדרכים הקשות ביותר בעולם. בין אם הם נקלעים בשריפות, שיטפונות, מול חיות בר או מול האיום המתמיד של תאונות, נהגים אלו חייבים להילחם כנגד כל הסיכויים כדי להבטיח שכל משלוח יגיע בזמן ומצב תקין. גלו את הנופים הלא מוכרים של אוסטרליה בסדרה זו המביאה לכם את סיפורי היומיום המדהימים של החיים על הכביש, אשר משמחים ומאתגרים את נהגי המשאיות המקומיים.

21:30 מאחורי המספרים | Hidden Figures, ערוץ Yes1


דרמה תקופתית מקסימה ומרגשת מועמדת לפרס האוסקר לסרט הטוב ביותר 2017. סיפורן מאבקן החשוב להכרה, של מתמטיקאיות אפרו-אמריקניות מבריקות, שעבדו בנאס"א ולקחו תפקיד מרכזי וקריטי בתוכנית החלל האמריקנית. שחקנים: אוקטביה ספנסר, טראג'י פ. הנסון, קווין קוסטנר, מהרשאלה עלי ("אור ירח"). במאי: תאודור מלפי ("וינסנט "הקדוש""). ארה"ב, 2016. 
דרמה היסטורית מלאת השראה המותירה את הצופים בתחושה טובה תוך נאמנות למציאות. ציון: 

22:00 סימן חיים | Life, ערוץ Yes2 + Hot גולד

לפרטים נוספים, ראו יום רביעי, 21 בפברואר, 2018, בסלקום TV

מרסיי 2 | Marseille 2, נטפליקס | Netflix


עונה שנייה לסדרה. ראש העיר הוותיק של מרסיי מתכונן להעביר את המושכות לידי בן חסותו, כשלפתע פורץ קרב עקוב מדם על השליטה בעיר. שחקנים: ז'ראר דפרדייה, בנואה אג'ימל, ג'רלדין פילהאס. יוצרים: דן פרנק, פלורן סירי, תומאס גילו.

שבע שניות | Seven Seconds, נטפליקס | Netflix


עונה ראשונה לסדרה. מותו של נער אפרו-אמריקני בן 15 בג'רזי סיטי מוביל לטיוח משטרתי ולחיפוש אחר האמת. שחקנים: קלייר-הופ אשיטי, רג'ינה קינג, בו נאפ. יוצרת: וינה סוד.

אילם | Mute, נטפליקס | Netflix


סרט מקורי. אדם אילם שחברתו נעלמת יוצא לחפש אותה בעולם התחתון המפוקפק של ברלין בעתיד הלא-רחוק, מקום שבו מעשים חשובים יותר ממילים. שחקנים: אלכסנדר סקארסגארד, פול ראד, ג'סטין ת'רו. במאי: דאנקן ג'ונס.

מכוער וטעים | Ugly Delicious, נטפליקס | Netflix


סדרה קולינרית. השף הכוכב דיוויד צ'אנג לוקח אתו חברים למסע רב-תרבותי מגרה אחר האוכל הטוב ביותר בעולם. והוא לא מתפשר על הטעם.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !

22 בפברואר, 2018

נשלח 19 בפבר׳ 2018, 22:32 על ידי Movie Shy   [ עודכן 19 בפבר׳ 2018, 22:33 ]

רצח קנדי: המידע החדש, תעופה בחקירה 17, לשנוא את השכן, המקום הטוב 2, Hitler's Circle of Evil
חדש בטלוויזיה – יום חמישי, 22 בפברואר, 2018

21:45 רצח קנדי: המידע החדש | JFK Declassified: The New Files, ערוץ ההיסטוריה


ב-26 באוקטובר 2017, שיחרר הממשל הפדרלי בארה"ב לעיון הציבור אלפי מסמכים שהיו חשאיים עד עתה, העוסקים בהתנקשות בנשיא ארה"ב, ג'ון קנדי, ב-22 בנובמבר 1963. האם במסמכים שהיו מוסתרים מעיני הציבור עד עתה, קיים מידע חדש השופך אור על אחד מהאירועים הבולטים והמשמעותיים במאה ה-20? בספיישל בוחן קצין ה-CIA הוותיק בדימוס, בוב באר (שעמד בראש צוות החוקרים בסדרה "רצח קנדי: תיק בחקירה"), את המסמכים המטלטלים ביותר שהותרו לפרסום, וישווה את המידע שמתגלה בהם, אל מול החשיפות שנתגלו בסדרה. בעקבות כך, באר מתחקה בעקבות פריטי המידע המעניינים ביותר העולים מתוך המסמכים החשאיים, ומנסה להגיע לתשובה סופית שתענה על אחת התעלומות הגדולות ביותר של ההיסטוריה המודרנית.

22:00 תעופה בחקירה 17 | Air Crash Investigation 17, ערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק


בכל פעם שמטוס מתרסק, צוות מומחים מנסה להבין מה הביא לתאונה. בעונה ה-17 של תעופה בחקירה נסקרים אסונות טיסה נוספים. התיעוד כולל עדויות מפי ניצולים ועדי ראייה, שחזורים, הדמיות מחשב וראיונות עם המומחים שקבעו מה אירע.

22:00 לשנוא את השכן | Hate Thy Neighbor, ערוץ Viceland (פרטנר TV)


במדינה שקועה בשינויים פוליטיים ובמערבולת חברתית, הקומיקאי הבריטי ג'מאלי מאדיקס הנמצא בארה"ב, מבלה עם כמה מן הדמויות השנויות במחלוקת ביותר בארה"ב, תנועות עוינות וקבוצות קיצוניות, בניסיון להבין את שורשי המחלוקות והעמקים העמוקים המדינה.

23:30 המקום הטוב 2 | The Good Place 2, ערוץ כאן 11


עונה שנייה לקומדיה המדמה את החיים אחרי המוות. ספוילר - לאחר האירועים והגילויים של העונה הראשונה תחושת דז'ה וו מרחפת באוויר. מייקל (טד דנסון), הארכיטקט השאפתן של המקום הטוב, מחק את זיכרונם של אלנור (קריסטן בל) וחבריה. הם מסתגלים שוב לחייהם, ואינם יודעים שכבר חוו אותם בעבר. כל זה, עד שאלנור מגלה רמז שהשאירה לעצמה ושיעזור לה להשלים את התמונה המלאה.

Hitler's Circle of Evil, נטפליקס | Netflix


סדרה בעשרה פרקים. סיפור עלייתו ונפילתו של הרייך השלישי, מתואר כמו הדרמה האמיתית: דרך היחסים האישיים של המשפיעים של המפלגה הנאצית.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !

21 בפברואר, 2018

נשלח 18 בפבר׳ 2018, 22:17 על ידי Movie Shy   [ עודכן 18 בפבר׳ 2018, 22:17 ]

הליצן העצוב 3, בייבי בום בריטניה 5, דייס 2, מדירה לטירה 3, לחנך את דידי ריקס, החיים לפי סם, סימן חיים, מוצרט בג'ונגל 4, נשכח, בושוויק
חדש בטלוויזיה – יום רביעי, 21 בפברואר, 2018

22:00 הליצן העצוב 3 | Baskets 3, ערוץ Yes Edge + Yes VOD


הקומדיה שיצרו יחד לואי סי.קיי, זאק גלאפיאניקיס ו-ג'ונתן קריסל עבור רשת FX חוזרת בעונה שלישית. ספוילר - כריסטין רוכשת את הרודיאו המקומי ופותחת עסק משפחתי במחשבה שעבודה משותפת תקרב בין בני משפחתה. כעת היא נשיאת הרודיאו והמנכ"לית שלו שמעולם לא ביקרה במקום קודם לכן. לצ'יפ יש הופעה באורך מלא בפעם הראשונה מזה זמן רב, אבל בקושי מצליח להעביר שיחת טלפון, שלא לדבר על גיוס ליצנים להופעה. ואפילו שדייל הוא היחיד במשפחה שאי פעם ניהל עסק, אף אחד לא מקשיב לו – לא בני משפחתו, העובדים או הסוסים.

22:00 
בייבי בום בריטניה 5 | One Born Every Minute 5, ערוץ הבריאות


עונה חדשה למקור הבריטי של ריאליטי הילודה הפופולרי. במהלך העונה הנוכחית נזכה למבט מעמיק אל המתחולל במחלקת היולדות של בית החולים בבריסטול. כ-40 מצלמות תתעדנה את דרמות הלידה המרגשות ביותר: רגעי ההכנה, הקושי וההתעלות ייארגו למרבד אנושי של סיפורי חיים מרתקים.

22:30 דייס 2 | Dice 2, ערוץ Yes Edge + Yes Binge


הקומדיה מבית Showtime, שנוצרה על ידי סקוט ארמסטרונג ("רוד טריפ"), בכיכובו של קומיקאי העבר אנדרו דייס קליי - ומספרת סיפור חצי אוטוביוגרפי על חייו, חוזרת בעונה שנייה. בין השחקנים האורחים העונה: דויויד ארקט, רון ליוינסטון, מיקי רורק.

22:48 
מדירה לטירה 3 3 Escape to The Chateau, ערוץ החיים הטובים 


דיק סטרוברידג' ו-איינג'ל סטרוברידג' ממשיכים בפרוייקט שיקום הטירה הצרפתית. במהלך העונה הנוכחית יחל הזוג בשיפוץ 20 החדרים הנותרים, ירכשו טרקטור לעבודה על הגן הפראי, יעצבו חדר שינה עם קירות שחורים ומראות, ויבחנו שיטות לגידול פטריות כמהין.

לחנך את דידי ריקס | The Education of Dee Dee Ricks, סלקום TV


מיליונרית מניו יורק שחלתה בסרטן השד מדגישה את השילוב הקטלני של סרטן ועוני. ארה"ב, 2012.

החיים לפי סם | Life According to Sam, סלקום TV


סיפורו של סם ברנס, שסבל ממחלה שגורמת לו להיראות קשיש למרות שהיה בן 17 בלבד, היה צריך להשתתף כאורח כבוד במשחק של קבוצת הפוטבול האהובה עליו, אך המחלה הכריעה אותו לפני שהספיק. אלפי אנשים שעקבו אחרי סיפורו ספדו לו, והקבוצה הקדישה לו את הניצחון. ארה"ב, 2013.

סימן חיים | Life, סלקום TV


מותחן עתידני. צוות בתחנת חלל בינלאומי מגלה עדות לחיים על מאדים. אולם במהלך המחקר, צורת החיים הופכת למתוחכמת משחשבו ומעמידה את חיי הצוות בסכנה. שחקנים: ריאן ריינולדס, ג'ייק ג'ילנהול, רבקה פרגוסון. במאי: דניאל אספינוזה. ארה"ב, 2017. הסרט גורם לכסיסת ציפורניים כשהמתח גואה והלב פועם כשהעלילה לא נופלת לחורים שחורים גדולים למדי. ציון: 

מוצרט בג'ונגל 4 | 4 Mozart in the Jungle, סלקום TV


הסדרה שהפכה לקלאסיקה חוזרת בעונה רביעית.

נשכח | Forgotten, נטפליקס | Netflix


סרט מקורי. ג'ין-סוק יוצא לגלות את האמת מאחורי החטיפה של אחיו, שחזר אדם אחר ולא זוכר מה קרה ב-19 הימים האחרונים. שחקנים: קאנג, מו-יול קים, יאנג-היי נא. במאי: האנג-ג'ון ג'אנג.

בושוויק | Bushwick, נטפליקס | Netflix


טקסס שפורשת כמדינה מארצות הברית ומתחילה מלחמת אזרחים ברוטלית עם מדינות שכנות לה. שחקנים: דייב בטיסטה, בריטני סנו, אנג'ליק זמברנה. במאים: קארי מורניון, ג'ונתן מילוט. ארה"ב, 2017.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !

20 בפברואר, 2018

נשלח 17 בפבר׳ 2018, 22:14 על ידי Movie Shy   [ עודכן 17 בפבר׳ 2018, 22:17 ]

אוכל ענק, מחיר המשלוחים, השבוע שעבר ג'ון אוליבר 5, אני לא מאדאם בובארי
חדש בטלוויזיה – יום שלישי, 20 בפברואר, 2018

22:00 אוכל ענק | Ginormous Food, ערוץ Food Network


תשכחו מארוחות מהירות מוגדלות - יש מנות ענקיות ברמה חדשה, ויש אוכל ענק. חובב האוכל, ג’וש דני, יוצא לגלות את כולן. הרפתקה גסטרונומית עצומה שנועדה למצוא את המנות הגדולות והטעימות ביותר באמריקה. ג’וש מתחיל בעיר הולדתו פילדלפיה ומגלה כריך סופרהירו במשקל 4 קילוגרמים. משם הוא ממשיך לבולטימור, שם מחכה לו הפיצה הגדולה במדינה. וזה לא הכול – יש גם ערימת פנקייקס במשקל 13.6 קילוגרמים לפני שג’וש יוצא לעיר ההיסטורית ריצ’מונד, שם כבאי לשעבר מכין משהו שמכונה 'עוצר הדופק'. דבר אחד בטוח: ג’וש יצטרך לשחרר את החגורה כדי להתמודד עם האוכל הענק.

22:00 מחיר המשלוחים | Freightened: The Real Price of Shipping, ערוץ Yes דוקו


מהו המחיר האמיתי שגובה מאתנו השימוש באניות המטען? למרות ההתפתחות הרבה בתעבורה האווירית, עדיין 90% מהמוצרים שאזרחי המערב צורכים מובלים אלינו מאזורים שונים על פני כדור הארץ בעזרת אניות מטען. תעשיית זו מהווה שחקן מרכזי בכלכלה העולמית ובלעדיה נתקשה לנהל את חיינו בעידן המודרני. עם זאת, ההתנהלות של תעשייה ענקית זו והרגולציה עליה עדיין נשארות מעורפלות בפני הציבור ומחיר רב נגבה כתוצאה מכך. בגלל גודלן העצום, אניות המטען לא יכולות להיכנס לנמלים העירוניים ולכן פעולותיהן מוחבאות בפנינו בעזרת מחסומים ונקודות ביקורת בלב ים. הסרט מעלה שאלות רבות הנוגעות להתנהלות של התעבורה הימית – מי הם האנשים שמושכים בחוטים בתעשייה הזו ששווה מאות מיליארדי דולרים? איך ראשי התעשייה משפיעים על קובעי המדיניות של התעבורה הימית? איך היא משפיעה על איכות הסביבה – מעל ומתחת לפני הים ואיך בכלל מתנהלים החיים של האנשים שחיים במשך שנים על גבי האניות? מסע מרתק ומדאיג בין ימים ואוקיינוסים המאיר את הפנים הרבות של השימוש באניות המטען ואת ההשלכות שלהן על כולנו. בימוי: דניס דלסטרק. 52 דקות, ארה"ב, 2016.

22:00 השבוע שעבר ג'ון אוליבר 5 | Last Week Tonight with John Oliver 5, ערוץ Yes Oh + Yes VOD

לפרטים נוספים, ראו יום שני, 19 בפברואר, 2018, בשעה 00:00 בערוץ Hot HBO + סלקום TV

22:00 אני לא מאדאם בובארי
Wo bu shi Pan Jin Lian I Am Not Madame Bovary, ערוץ Yes3 


דרמה סאטירית, זוכת הסרט והשחקנית הטובים ביותר בפסטיבל סאן סבסטיאן. לי שואלין זוממת עם בעלה להתגרש כדי לזכות בדירה נוספת. אולם להפתעתה בעלה נוטש אותה מיד לאחר הגירושין, נישא לאחרת ואף מפזר שמועות מרושעות עליה. היא מחליטה לצאת למאבק לטיהור שמה, מול ממסד גברי ומפלה. שחקנים: פן בינגבינג. במאי: פנג שיאוגנג. סין, 2016. סרט אמנותי שלאו דווקא מתאים לכל הצופים, אך בהחלט סאטירה מעניינת עם מסר חברתי מסקרן. ציון: 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !

19 בפברואר, 2018

נשלח 16 בפבר׳ 2018, 23:10 על ידי Movie Shy   [ עודכן 16 בפבר׳ 2018, 23:11 ]

השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר 5, אלכימאי המתכת
חדש בטלוויזיה – יום שני, 19 בפברואר, 2018

00:00 השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר 5 | 5 Last Week Tonight, ערוץ Hot HBO + סלקום TV


טוק-שואו קומי אקטואלי, בהנחייתו של הקומיקאי הבריטי ג'ון אוליבר. התוכנית חודשה לעונה שישית ושביעית על ידי HBO.

אלכימאי המתכת | Fullmetal Alchemist, נטפליקס | Netflix


האלכימאי אדוארד אלריק מחפש דרך להשיב לאחיו את גופו. הצבא, הממשלה ומפלצות מסתוריות עוקבים אחריו מקרוב. שחקנים: ריאוסוקה ימאדה, צובאסה הונדה, דין פוג'יוקה. במאי: פומיהיקו סורי.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !

18 בפברואר, 2018

נשלח 16 בפבר׳ 2018, 2:18 על ידי Movie Shy   [ עודכן 16 בפבר׳ 2018, 2:18 ]

גולסטאריות, הבהלה לזהב: מים לבנים, הדיינר, האנשים הרעים, יפה בוורוד, המרוץ לדראג של רו פול 8, רו פול 8: הכל בחוץ, אובמה: השנה האחרונה, התוכנית של ג'ואל מקהייל עם ג'ואל מקהייל 
חדש בטלוויזיה – יום ראשון, 18 בפברואר, 2018

20:15 גולסטאריות, ערוץ Hot3


אחרי ארבע עונות בארץ ובעולם, חוזרת "גולסטאר", בעונה המורכבת כולה מנשים חזקות, שיודעות לשחק כדורגל ולעשות שמח. הגולסטאריות: כוכבת הילדים לירון רביבו ואחיותיה נוי ועמית – שלישיה מבטן ומלידה, הזמרת נסרין קדרי, המעצבת טובל'ה חסין, הזמרת ומלכת השירה בציבור עינת שרוף, הדוגמנית ומלכת היופי לשעבר טיטי איינאו, נציגת הקהילה הטרנסג'נדרית וכוכבת הריאליטי לשעבר בל אגם, שחקנית נבחרת ישראל לשעבר סילבי ז'אן והשחקנית והשוערת אגם שוסטר. הכל בניצוחם של המאמן האגדי וחלוץ העבר שייע פייגנבוים וכדורגלן העל ג'ובאני רוסו.

21:00 הבהלה לזהב: מים לבנים | Gold Rush: White Water, ערוץ דיסקברי


עמוק בלב המדבר המרוחק של אלסקה, יש זהב בשפע ואלו שמוכנים לעשות את העבודה המסוכנת והמלוכלכת, עשויים לגלות אוצרות טמונים. דקוטה פרד ו-דוסטין הארט, בוחנים את הגבולות עם שיטת כרייה מסוכנת יותר, ואולי משתלמת ביותר. המעקב אחר מקור הזהב יוביל אותם במעלה הנהר אל ההרים, אל תחנות הכרייה הנטושות והישנות, שם הם יצללו במים לבנים ובריכות צלילה מסוכנות. כריית זהב זה עסק מסוכן ואתה אף פעם לא יודע אם תגיע לפרס הנכסף, ועם צוות טירונים חדשים האם מיזם מים לבנים מסוכן יותר ממה שזה שווה?

21:10 הדיינר | The Diner, ערוץ Yes דוקו + Yes VOD


סדרה בת 4 פרקים, המציגה את תהליך הכשרתם של אנשים בעלי מוגבלויות בעולם המסעדנות. בהנחייתו של השף מישל רו ג'וניור ממסעדת 'לה גברוש' (שני כוכבי מישלן), עוברים הצעירים הכשרה בעולם המסעדנות והאירוח, רוכשים ניסיון ונאבקים למען השגת 'עבודת החלומות', שתאפשר להם להתפרנס בכבוד. ארבעה פרקים בני 60 דקות, בריטניה, 2017.

22:00 האנשים הרעים | Bad Hombres, ערוץ Yes דוקו + Yes VOD


מיהם האנשים שנשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, מעוניין להרחיק מגבולות ארה"ב? בעימות הטלוויזיוני השלישי של טראמפ, במהלך מסע הבחירות לנשיאות ארה"ב, הוא התייחס אל ה-Bad Hombres (האנשים הרעים), שצריך להרחיק מגבולות ארה"ב. בסרט יוצא העיתונאי ההולנדי סטף בימנס למסע מגואטמלה לארה"ב, במסלול ההגירה הפופולרי ביותר בעולם, כדי להציג את הפנים של האנשים אליהם התייחס הנשיא ולנסות להבין מה הם בעצם מקווים למצוא בהגיעם לגבולותיה של 'ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות'. 54 דקות, ארה"ב, 2017.

22:00 יפה בוורוד | Pretty In Pink, ערוץ Yes3


תלמידת תיכון מבית קשה יום, שחייה משתנים כאשר בן עשירים מזמין אותה לדייט, וכשבמקביל מתגלה שידידה הטוב מאוהב בה בסתר. שחקנים: מולי רינגולד, ג'יימס ספיידר, אנדרו מק'קרתי. במאי: הווארד דויטש. ארה"ב, 1986. קומדיה אינטליגנטית וחמודה שהקדימה את זמנה, אשר נהנית מהמשחק החביב והמתוק של רינגוולד. ציון: 


22:45 
המירוץ לדראג של רו פול 8 | RuPaul’s Drug Race 8, ערוץ Yes דרמה + Yes VOD


העונה השמינית של המירוץ לדראג של רו פול, ובין השופטים האורחים העונה נמנים: ניקול ריצ'י, דבי הארי ולהקת בלונדי, דוגמניות העל ג'יג'י חדיד ו-שאנל אימן, אגדת האר'אנ'בי - פיית' אוונס, מעצב העל - מארק ג'ייקובס, התמלילנית וכוכבת "פיץ' פרפקט" - אסתר דין, וכוכבת "אימפריה" - ויויקה איי פוקס.

23:30 רו פול 8: הכל בחוץ | Rupaul’s Drag Race: Untucked 8, ערוץ Yes Drama + Yes VOD


סדרת בת המראה את מאחורי הקלעים בזמן שהמתמודדות מחכות להכרעה, בה רובן נחשפות לסיפורי החיים של המתמודדות האחרות ולקשיים שחוו עד שהגיעו לסדרה. זו הצצה מרגשת ונטולת פילטרים לחייהם של המתמודדים ובמקרים רבים, מסבירה גם חלק מהמתיחויות והיריבויות שנוצרות בתוכנית הראשית.

אובמה: השנה האחרונה | The Final Year, נטפליקס | Netflix


סרט תיעודי על שנתו האחרונה בתפקיד של נשיא ארצות הברית, ברק אובמה. 89 דקות, ארה"ב, 2017.

התוכנית של ג'ואל מקהייל עם ג'ואל מקהייל | The Joel McHale Show With Joel McHale
, נטפליקס | Netflix


חדשות חמות, תרבות פופולרית, מדיה חברתית, סרטוני וידאו מקוריים ועוד - את כל אלה תמצאו בתוכנית הקומית השבועית החדשה של ג'ואל מקהייל.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !

1-10 of 1135