30 בספטמבר, 2019

נשלח 27 בספט׳ 2019, 23:34 על ידי Movie Shy   [ עודכן 27 בספט׳ 2019, 23:35 ]

פלא של פארק, הגרינץ', האנמטומיה של גריי 16, מיליון דברים קטנים, סיבוב שני, המשפחה שלי, סיפור אחר, חיות הפלא: הפשעים של גירנדלוולד, מו גיליגן: מומנטום, מלכת הדרום 3, 8 Suits
חדש בטלוויזיה – יום שני, 30 בספטמבר, 2019 / שי שגב

פלא של פארק | Wonder Park, סלקום TV


אנימציה לכל המשפחה. ילדה צעירה המגלה יום אחד שפארק השעשועים שיצרה בדמיונה, קיים למעשה במציאות. במסעה היא פוגשת חבורה מגוונת של חיות, ויחד הם רוקמים תכנית להצלתו של הפארק. 85 דקות, ארה"ב, 2019.


10:00 הגרינץ' | Dr. Seuss' The Grinch, ערוץ Yes5

לפרטים נוספים, ראו יום ראשון, 29 בספטמבר, 2019, בערוץ Yes VOD + סלקום TV 

21:15 האנטומיה של גריי 16 | Grey’s Anatomy 16, ערוץYes Drama + ערוץ Yes VOD


הסדרה חוזרת בעונה חדשה, לאחר שחודשה כבר לעונה נוספת. אל העונה לא צפויים להצטרף רופאים חדשים אבל שלושה שחקנים אורחים מהעונה הקודמת יהפכו לשחקנים קבועים בסדרה: כריס קארמק המגלם את ד"ר לינקולן, ג'ייק בורלי המגלם את ד"ר ליווי הידוע בכינויו "משקפיים", וגרג גרמן המגלם את ד"ר טום קוראסיק.


22:00 מיליון דברים קטנים | A Million Little Things, ערוץ Yes Drama + ערוץ Yes VOD


ג'ון (
רון ליוינגסטון, "אחים לנשק"), גארי (ג'יימס רודיי, כוכב "בניחוש חוקר"), רום (רומני מלקו, "העשב של השכן") ואדי (דיויד ג'יונטולי, "גרים") הם ארבעה חברים טובים שגם משפחותיהם קשורות זו בזו, כאלו שנפגשו בנסיבות מוזרות ונשארו יחד בטוב וברע. גארי שרד את מחלת הסרטן, אדי נגמל מאלכוהול ורום בדיוק עובר תקופה קשה בחייו וראשו מלא במחשבות אובדניות. אבל כשהם מקבלים את הידיעה שג'ון שם קץ לחייו, הם המומים. ומן האבל והתדהמה סודות מתחילים להיחשף, רגשות עולים וההבנה שזמננו כאן קצר, שיש לנצל כל רגע, ורצוי עם החברים הכי טובים שלנו.

22:00 סיבוב שני | Second Act, ערוץ Hot Cinema1

לפרטים נוספים, ראו יום חמישי, 26 בספטמבר, 2019, בערוץ Yes VOD + סלקום TV 

22:00 חיות הפלא: הפשעים של גרינדלוולד | Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald, ערוץ Yes2

לפרטים נוספים, יום רביעי, 11 בספטמבר, 2019, בסלקום TV + ערוץ Yes VOD 

22:30 סיפור אחר | The Other Story, ערוץ Yes קולנוע ישראלי


מסע קולנועי מקורי, משעשע ומפתיע אל תוככי מרחבי הזהות הישראלית. הורים גרושים ועוינים זה לזה שבתם חזרה בתשובה, חייבים לחבור כוחות יחד עם פסיכולוג ירושלמי כדי לנסות ו'להציל' את הבת ממה שהם רואים כנישואים הרי אסון. מהלך ההצלה מסתבך והופך לרצף של תפניות מפתיעות, כאשר סיפור אחר חודר לתוככי הקומי־דרמה המשפחתית הייחודית. משחק: ג'וי ריגר, נתן גושן, מיה דגן, יובל סגל, ששון גבאי. בימוי: אבי נשר. ישראל, 2018.

מו גיליגן: מומנטום | Mo Gilligan: Momentum, נטפליקס | Netflix


הסטנדאפיסט מו גיליגן מספר על ילדות במשפחה פשוטה, על דינמיקות משפחתיות ועל האומנות המורכבת של ריקוד במועדונים, בערב מלא הומור מושחז ועינטוזים מיומנים.


מלכת הדרום 3 | 3 Queen of the South, נטפליקס | Netflix


עונה שלישית לסדרת המתח בספרדית. תרזה נאלצת לעבוד עבור קרטל שלא מזמן הרג את החבר שלה, ומסתמכת על חוכמת הרחוב שלה, על חברה נאמנה ועל מחברת מסתורית כדי לשרוד.


סוטס 8 | 8 Suits, נטפליקס | Netflix


לפרטים נוספים, ראו יום ראשון, 30 בספטמבר, 2018, בשעה 21:15, בערוץ Yes Drama

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !

29 בספטמבר, 2019

נשלח 26 בספט׳ 2019, 21:25 על ידי Movie Shy   [ עודכן 26 בספט׳ 2019, 21:42 ]

הגרינץ', האנטומיה של גריי 14, עונת הנסים, Suits 9, פירסון, חטא על סף ביתך, אומת הבתים הזעירים 2
חדש בטלוויזיה – יום ראשון, 29 בספטמבר, 2019 / שי שגב

הגרינץ' | Dr. Seuss' The Grinch, ערוץ Yes VOD + סלקום TV


אנימציה. בעיירה הדמיונית מישהוויל, כל התושבים מתכוננים בהתרגשות לחג המולד הקרב ובא. רק יצור פרוותי, מריר וירוק המכונה גרינץ' זומם להרוס לכולם את החג בדרך ערמומית ביותר! לרע מזלו, בעוד הוא עובר בבתים וגונב את המתנות והקישוטים של תושבי העיירה, הוא נתקל בילדה קטנה וחמודה, אשר מצליחה להגיע אל הלב שלו ומזכירה לו כי ניתן לחגוג את החג גם ללא הקישוטים והמתנות ומה שהכי חשוב הוא עם מי אנחנו חוגגים. דיבוב לעברית: אוהד שחר, דינה דורון, טל מוסרי. בימוי: סקוט מוזיר, יארו צ'ייני. ארה"ב, 2018.

האנטומיה של גריי 14 | 14 Grey's Anatomy, ערוץ Hot VOD

לפרטים נוספים, ראו יום שני, 02 באוקטובר, 2017, בשעה 21:15, בערוץ Yes Drama

עונת הנסים | The Miracle Season, סלקום TV


דרמה על קבוצת נערות בקבוצת הכדורעף של בית הספר, המאבדות את הכוכבת שלהן. 101 דקות, ארה"ב, 2018.


21:15 Suits 9 | Suits 9, ערוץ Yes Drama + ערוץ Yes VOD


ספוילר
- עונת הסיום ממשיכה לעקוב אחרי הארווי ודונה ושמנסים לעלות על דרך המלך עם מערכת היחסים החדשה שלהם, אבל רומן קצר בין הארווי וסמנת'ה יכול לפרק את הזוגיות שלהם.

22:00 פירסון | Pearson, ערוץ Yes Drama + ערוץ Yes VOD


סדרת הספין אוף של הדרמה המשפטית "
Suits". לאחר שרישיון עריכת הדין שלה נשלל על ידי לשכת עורכי הדין, ג'סיקה פירסון (ג'ינה טורס) עוזבת את העיר ניו יורק ומצטרפת לעולם הפוליטיקה המאיים וצמא הדם של שיקאגו. בתפקידה החדש כיד ימינו וכ'פיקסרית' של ראש העיר, ג'סיקה תתמודד מול מתנגדיו המושחתים והמסוכנים ביותר בעודה נאבקת לנקות את העיר משחיתות ואי סדרים.

22:00 חטא על סף ביתך | The Seven Year Itch, ערוץ Yes3


קומדיה ממזרית של בילי ויילדר ("חמים וטעים"), בכיכובה של מרלין מונרו ושמלתה הלבנה המתנפנפת, שהפכה לאחד האיקונים הקולנועיים הידועים ביותר אי פעם. לאחר שאשתו מזה שבע שנים יצאה לחופשה והשאירה אותו לבד, מגלה גבר נשוי שבדירה שמעליו עברה לגור דוגמנית סקסית ומפתה. ארה"ב, 1955.

אומת הבתים הזעירים 2 | 2 Tiny House Nation, נטפליקס | Netflix


עונה שנייה לסדרה. המנחה
ג'ון ויסברת' והמומחה זאק גיפין עוזרים למשפחות ברחבי ארצות הברית, להסתגל לסגנון החיים המצומצם ולבנות בתים זעירים שיתאימו בדיוק לצרכים שלהם.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !

28 בספטמבר, 2019

נשלח 25 בספט׳ 2019, 21:55 על ידי Movie Shy   [ עודכן 25 בספט׳ 2019, 21:55 ]

בונז'ור מיאמי, שחור-כזה 6, משפחה מודרנית 11, אימה אמריקאית 9, נורייב, חדשות טובות 2, Cultivating the Seas, נערת הטונה
חדש בטלוויזיה – יום שבת, 28 בספטמבר, 2019 / שי שגב

17:50 שחור-כזה 6 | Black-ish 6, ערוץ Yes Comedy + ערוץ Yes VOD


הקומדיה של רשת ABC חוזרת בעונה חדשה.

18:15 משפחה מודרנית 11 | Modern Family 11, ערוץ Yes Comedy + ערוץ Yes VOD


הקומדיה המצליחה שבה לעונה אחרונה. ספוילר - לאחר שהיילי ילדה את תאומיה, חלק מהעונה תעסוק בתוספת החדשה למשפחה, תתרכז בדילן, היילי ובשני התינוקות שחיים בבית משפחת דאנפי ועל ההשפעה שלהם על הבית וכל תושביו. היילי ממשיכה לעבוד, וכל המשפחה מתאחדת כדי לעזור בגידול הילדים. מעבר לכך, היוצרים רוצים שהעונה האחרונה תהיה מיוחדת ותגרום לקהל לחוש שליווי הסדרה מתחילתה עד סופה היה מסע שהיה שווה לעשות אותו, ושלצד ההומור צפויות גם דמעות פרידה.

22:00 אימה אמריקאית 9 | AHS: 1984, ערוץ Yes Edge + ערוץ Yes VOD


פרק חדש באנתולוגיה של ראיין מרפי – ושוב: עלילה חדשה, דמויות חדשות וסיפור חדש לגמרי. הפעם הרמז לנושא של העונה מצוי כבר בכותר: "1984", מחווה לסרטי האימה הגדולים של שנות השמונים, כמו "האלווין" ו-"יום שישי ה-13". אמה רוברטס (שכיכבה בעונות קודמות) תככב בתפקיד הראשי ולצידה הגולש האולימפי גאס קנוורת'י בתפקיד בן זוגה. לצידם בתה של קארי פישר - בילי לורד, לזלי גרוסמן ו-ג'ון קרול לינץ' ("פארגו").

22:00 נורייב | Nureyev, ערוץ Yes דוקו + ערוץ Yes VOD


סיפור חייו של מי שנחשב לרקדן הבלט הטוב ביותר בדורו – רודולף נורייב. באמצעות קטעי וידאו ישנים וראיונות נדירים, הסרט מעניק הצצה מרתקת לחייו. במאי: דיוויד מוריס. 105 דקות, אנגליה, 2018. 

22:00 בונז'ור מיאמי Belleville Cop, ערוץ Yes3

לפרטים נוספים, ראו יום חמישי, 26 בספטמבר, 2019, בערוץ Yes VOD + סלקום TV

חדשות טובות 2 | 2 Great News, נטפליקס | Netflix


עונה שנייה לסדרה הקומית. מפיקת חדשות טלוויזיה שאפתנית זוכה להפתעה מביכה כשאימא שלה מתקבלת לעבודה כמתמחה בתחנה.

אין שם עברי | Cultivating the Seas, נטפליקס | Netflix


סרט תיעודי יפני על טונה כחולה.

נערת הטונה | Tuna Girl, נטפליקס | Netflix


דרמה יפנית מרגשת על תירבות הטונה.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !

27 בספטמבר, 2019

נשלח 24 בספט׳ 2019, 21:54 על ידי Movie Shy

מיליארדים 3, צוללנים בעקבות זהב, דאף לוקח את כל העוגה, פעולת תגמול, אריאן פיליפס: להלביש כוכבים, מרילין מונרו: המכירה הפומבית של החיים, הפוליטיקאי, עסק מסוכן, דרקונים: צוות חילוץ, בפנים 4, משורר הדמים, בצל הירח, דליהה 2, דילמת האסיר 3, סטרג'יל סימפסון מציג: סאונד אנד פיורי
חדש בטלוויזיה – יום שישי, 27 בספטמבר, 2019 / שי שגב

מיליארדים 3 | 3 Billions, סלקום TV

לפרטים נוספים, ראו יום שני, 26 במרץ, 2018, בשעה 07:00, בערוץ Yes Edge

21:00 צוללנים בעקבות זהב | Gold Divers, ערוץ דיסקברי


בעיר נום, אלסקה, עונת כריית הזהב הקיצית מתעוררת לחיים - והיא העשירה ביותר עד כה. הכורים משתמשים באסטרטגיות חדשות, מיקומים חדשים וציוד משודרג כדי להשיג כמה שיותר זהב מים ברינג. קפטן שון פומרנקי - האיש שקוראים לו 'מר זהב' - מעוניין להישאר על פסגת ערימת כריית הזהב של נום. הוא מקווה למצוא כמות נכבדה, שכן הוא זקוק להון בשביל לבנות את פרויקט הכרייה התת-ימית שלו, בשווי מיליוני דולרים. אבל, הוא מרגיש את הלחץ מכיוונה של ה'מירטל איירין' במשקל 600 טונות, ששייכת לקן קר ולשותף העסקי שלו, דייב יאנג, אשר מגמדת את כל מה שנמצא כרגע על המים. בינתיים, אמילי רידל נלחמת כדי לשקם את מעמדה. עם איתני הטבע שפועלים נגדה, היא נמצאת בסכנה לאבד את מכונת הכרייה שלה לחלוטין. בנוסף, אחרי העונה הכי טובה שלהם, בני משפחת קלי חוזרים לקרקע המבטיחה באזור 'דה בלאף'. כשבאמתחתו גישה חדשה, קריס מוכן לקבל לשלוט. רק הזמן יגלה איזו מן הגישות תקצור את הרווחים הגדולים ביותר ותשים אותם בפסגה.

21:15 דאף לוקח את כל העוגה | Duff Takes The Cake, ערוץ Food Network


האופה מבולטימור, דאף גולדמן, והצוות שלו של מקשטים, מעצבים ויוצרים בחברת 'עוגות צ'ארם סיטי' לא סתם אופים עוגות: הם מגשימים חלומות עם היצירות המדהימות שלהם. הם עובדים מסביב לשעון כדי להכין עוגות אגדתיות ומדהימות עבור אירועים חשובים ומסיבות של העוקבים שלהם במדיה חברתית. הסדרה עוקבת אחר דאף והצוות שלו מהתכנון ועד למסירה, כשהם מתמודדים עם האתגר הנוסף של שינוע היצירות המיוחדות האלו למגוון מקומות ויעדים - גם בזמן וגם בחתיכה אחת.

22:00 פעולת תגמול | Reprisal, ערוץ Yes4

לפרטים נוספים, ראו יום חמישי, 26 בספטמבר, 2019, בערוץ Yes VOD 

22:00 אריאן פיליפס: להלביש כוכבים | Arianne Phillips: Dressing the Part, ערוץ Yes דוקו

לפרטים נוספים, ראו יום ראשון, 22 בספטמבר, 2019, בערוץ Yes VOD

22:50 מרילין מונרו: המכירה הפומבית של החיים | Marilyn Monroe: Auction of a Lifetime, ערוץ Yes דוקו


הפוליטיקאי | The Politician, נטפליקס | Netflix


סדרת נוער. פייטון בן העשירים תמיד ידע שיום אחד הוא יהיה הנשיא, אבל קודם הוא חייב לצלוח את הזירה הפוליטית הבוגדנית ביותר: בית הספר התיכון.

עסק מסוכן | Skylines, נטפליקס | Netflix


סדרת פשע גרמנית. מפיק היפ-הופ מתקבל לחברת תקליטים, אבל החברה הופכת למוקד על תעשיית סמים קטלנית והוא מוצא את עצמו בתוך עולם הפשע המאורגן.

דרקונים: צוות חילוץ | Dragons: Rescue Riders, נטפליקס | Netflix


סדרת ילדים מונפשת. התאומים דק וליילה וחבריהם הדרקונים מבלים את זמנם במשימות הצלה, בהגנה על העיירה שלהם האטסגאלור, ובהרבה כיף לאורך הדרך.

בפנים 4 | 4 Locked Up 4Vis a Vis, נטפליקס | Netflix


עונה רביעית ואחרונה לסדרת הכלא הספרדית.

משורר הדמים | Bard of Blood, נטפליקס | Netflix


סדרת ריגול הודית. סוכן לשעבר מהודו מתמודד עם עברו כשהוא חוזר לפקד על משימה לא-רשמית לחילוץ בני-ערובה, שנים אחרי כישלונה הטרגי של משימה שבה השתתף בבלוצ'יסטן.

בצל הירח | In the Shadow of the Moon, נטפליקס | Netflix


סרט פשע. בלש מפילדלפיה מטפח אובססיה הרסנית לרוצחת סדרתית אניגמטית שפשעיה אינם ניתנים להסבר. שחקנים: בויד הולברוק, מייקל סי. הול, קליאופטרה קולמן. במאי: ג'ים מיקל. 115 דקות, ארה"ב, 2019.

דליהה 2 | Deliha 2, נטפליקס | Netflix


סרט קומי טורקי.

דילמת האסיר 3 | 3 El Marginal, נטפליקס | Netflix


עונה שלישית לסדרת המתח הספרדית.

סטרג'יל סימפסון מציג: סאונד אנד פיורי | Sturgill Simpson Presents Sound & Fury, נטפליקס | Netflix


סדרת אנימה מוזיקלית. באלבום אנימה חזותי, נהג מסתורי צולל עמוק אל תוך גיהנום פוסט-אפוקליפטי לקראת עימות אכזרי.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !

26 בספטמבר, 2019

נשלח 23 בספט׳ 2019, 21:35 על ידי Movie Shy   [ עודכן 23 בספט׳ 2019, 21:35 ]

בונז'ור מיאמי, החיים האלה, אהבה מריקוד ראשון, המשפחה שלי, סטיקס, פעולת תגמול, סיבוב שני, אייר ג'ורדן 1: להסיר את החרם, הבריחה מכדור הארץ, היי סקול מיוזיקל 3, מר תשע נשמות, הרפתקה מטורפת במוזיאון, איטליה הקטנה, מלחמות הקולה, חמישים, סאות'פארק 23, מקרוב, ברוקלין תשע-תשע 5
חדש בטלוויזיה – יום חמישי, 26 בספטמבר, 2019 / שי שגב

בונז'ור מיאמי | Belleville Cop, ערוץ Yes VOD + סלקום TV


קומדיית אקשן. לאחר שחברו הטוב נרצח על ידי כנופיות סמים במיאמי, מגיע השוטר הצרפתי באבה לארצות הברית. שם הוא חובר לשוטר מקומי, ויוצא לתפוס את האחראים לרצח. משחק: עומאר סיי, לואיס גוזמן. בימוי: ראשיד בושארב. צרפת, 2018.

החיים האלה | Life Itself, ערוץ Yes VOD


דרמה רומנטית. חייהם של שני זוגות אוהבים, החיים בתקופות שונות ובארצות אחרות, מתחברים באופן מקרי ובלתי צפוי. משחק: אוסקר אייזק, אוליביה ויילד, מנדי פטינקין, אנטוניו בנדרס. בימוי: דן פוגלמן. ארה"ב, 2018.

אהבה מריקוד ראשון | Finding Your Feet, ערוץ Yes VOD


קומדיה רומנטית. אישה שמרנית מגלה שבעלה מזה 35 שנה בוגד בה. היא מצטרפת למועדון הריקודים של אחותה המבוגרת וחבריה החופשיים, ומגלה כי יש חיים לאחר הגירושין מלאים באהבה וריקודים. משחק: אימלדה סטונטון, סיליה אימרי. בימוי: ריצ׳רד לונקריין. 2018.

המשפחה שלי | Shoplifters, ערוץ Yes VOD


דרמה עטורת שבחים, זוכת פרס דקל הזהב לסרט הטוב ביותר ומועמדת לפרס האוסקר לסרט הזר הטוב ביותר. אב ובנו נתקלים בילדה קטנה שננטשה ולוקחים אותה איתם. למרות שמשפחתם חיה בדוחק ומתפרנסת מפשעים קטנים, הם מחליטים לאמץ אותה לביתם. משחק: לילי פראנקי, אנדו סאקורה, מצואוקה מאיו. בימוי: הירוקאזו קורה-אדה. יפן, 2018.

סטיקס | Styx, ערוץ Yes VOD


דרמת אקשן, זוכת שלושה פרסים בפסטיבל ברלין. במהלך מסע בלב ים מגלה רופאה צעירה סירת פליטים העומדת לטבוע. לבדה, וכנגד כל הסיכויים, היא מחליטה לנסות להציל את חייהם. משחק: סוזן וולף. בימוי: וולפגנג פישר. גרמניה, 2018.

פעולת תגמול | Reprisal, ערוץ Yes VOD


אקשן. מנהל בנק נחשד על ידי המשטרה כאחראי לשוד אלים שהתרחש בבנק שלו. כדי להוכיח את חפותו הוא חובר לשכנו, שוטר מזדקן בגמלאות, וביחד הם יוצאים לאתר את השודד האלים. משחק: ברוס וויליס, פרנק גרילו. בימוי: בריאן מילר. ארה"ב. 2018.

סיבוב שני | Second Act, ערוץ Yes VOD + סלקום TV


קומדיה. אישה כבת 40 ממורמרת מעבודתה בחנות כלבו. חייה משתנים לאחר שידיד משפץ את קורות החיים שלה ובעקבות זאת היא מתקבלת לעבודת חלומותיה. שם מצפה לה הפתעה נוספת... משחק: ג'ניפר לופז, ליאה רמיני, מיילו ונטימיליה, ונסה הדג'נס. בימוי: פיטר סגל. ארה"ב, 2018.

הבריחה מכדור הארץ | Escape From Planet Earth, סלקום TV


סרט מונפש לילדים. חייזר צריך לעזור לאחיו שנלכד בכדור הארץ על ידי גורמים ממשלתיים. 89 דקות, ארה"ב, 2013.

היי סקול מיוזיקל 3 | High School Musical 3: Senior Year, סלקום TV


הסרט השלישי בסדרת הסרטים לכל המשפחה. העלילה מתמקדת בשנת הלימודים האחרונה בתיכון, של גיבורי הסרט 112 דקות, ארה"ב, 2008.

מר תשע נשמות | Nine Lives, סלקום TV

לפרטים נוספים, ראו יום שבת, 10 ביוני, 2017, בשעה 08:50 בערוץ Hot גולד

10:00 הרפתקה מטורפת במוזיאון | Harvie and the Magic Museum, ערוץ Yes5


הארווי, ילד חנון המכור למשחקי מחשב, שקוע במשימת חייו: לסיים את השלב האחרון במשחק המחשב שלו, ולהגיע להיכל התהילה של הגיימרים. אבל גמר המשחק מתברר כתחילתה של הרפתקה מטורפת. הוא לפתע מוצא עצמו במוזיאון הנטוש של העיר, שם הוא לוחץ בטעות על כפתור שמפיח חיים בבובות המוזיאון כולל בובת רובוט מרושע, שזומם להשתלט על העולם. כעת עליו להוכיח את כישורי המשחק שלו, במטרה להציל את העיר מפני הכחדה על ידי הרובוט המרושע. דיבוב לעברית: איתי סולומון. בימוי: מרטין קוטיק. צ'כיה 2017.

21:30 איטליה הקטנה | Little Italy, ערוץ Yes1


קומדיה רומנטית בניחוח איטלקי. בחורה צעירה שבה לעיר הולדתה. כשהיא פוגשת צעיר עימו גדלה, המפגש המחודש מצית את אש האהבה, אך גם סכסוך משפחתי מן העבר. משחק: אמה רוברטס, היידן כריסטנסן. בימוי: דונלד פטרי. ארה"ב, 2018.

21:45 מלחמות הקולה | Cola Wars, ערוץ ההיסטוריה


סרט זה בוחן מקרוב כיצד שתיים מהחברות החזקות בעולם – קוקה קולה ופפסי קולה, השתמשו במשך השנים בקמפיינים פרסומיים, תעלולי יחסי צבור וטקטיקות קידום ושיווק אגרסיביים במיוחד, תוך כדי שפיכת סכומי כסף דמיוניים בקרב ביניהם - במטרה להיות ספקית המשקה התוסס השחור מספר 1 בעולם; החל משימוש בסלבריטאים הפופולריים בעולם לצורך קידום המשקה – כמו מייקל ג'יי. פוקס, מייקל ג'קסון, שבזמן צילומי פרסומת לפפסי, שיערו עלה באש, ועד להשקה הקטסטרופלית של 'הקולה החדשה' ב-1985, שגרמה לזעם עצום בקרב לקוחותיה, ואילצה אותה להחזיר את הקולה המקורית למדפים. יוצרי התעודה חושפים במהלך הסרט את המחיר האנושי, הפסיכולוגי והכלכלי שגבתה המלחמה בין שתי ענקיות המשקאות הקלים.

22:00 חמישים | Fifty, ערוץ Yes Edge + ערוץ Yes VOD


דרמה קומית מאת הסופרת והתסריטאית יעל הדיה ("עדן", "בטיפול"), המבוססת על חייה כאם חד הורית המתמודדת עם שלושת ילדיה המתבגרים, כשהיא עוד רגע בת 50. הגוף והנפש שוב לא בסינק, ושוב בא לך למרוד, אבל אין לך במי כי ההורים כבר לא זוכרים מי את. יש לה שלושה מתבגרים בבית, אבא עם דמנציה, הפרעת קשב וריכוז של גיל המעבר, הומור שחור, שלפוחית רגיזה, ואין לה אלוהים. בהשתתפות: גורי אלפי, יניב ביטון, גיא אריאלי, ענת עצמון ועוד. במאית: דפנה לוין

22:00 אייר ג'ורדן 1: להסיר את החרם Unbanned: The Legend of AJ1, ערוץ Yes דוקו

לפרטים נוספים, ראו יום ראשון, 22 בספטמבר, 2019, בערוץ Yes VOD

22:45 סאות'פארק 23 | 23 South Park, ערוץ Hot קומדי סנטרל


סדרת האנימציה חוזרת לעונה 23.

מקרוב | Explained, נטפליקס | Netflix


עונה נוספת לסדרת התעודה המחכימה.

ברוקלין תשע-תשע 5 | 5 Brooklyn Nine-Nine, נטפליקס | Netflix


עונה חמישית לסדרה הקומית. ג'ייק פרלטה הוא בלש מבריק אך ילדותי. כשקצין חדש וקפדן מקבל את הפיקוד על היחידה שלו, הוא נאלץ ללמוד לציית לכללים ולשתף פעולה.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !

25 בספטמבר, 2019

נשלח 22 בספט׳ 2019, 21:40 על ידי Movie Shy   [ עודכן 22 בספט׳ 2019, 21:40 ]

This is Personal, באהבה ססיל, אשלי מדיסון: סקס שקרים ומתקפות סייבר, אף.בי.איי. 2, גליץ' 3, צפרים
חדש בטלוויזיה – יום רביעי, 25 בספטמבר, 2019 / שי שגב

This is Personal, סלקום TV


סרט דוקומנטרי על המאבק העכשווי בארצות הברית על זכויות הנשים. במאית: איימי ברג. ארה"ב, 2019.

21:55 אשלי מדיסון: סקס, שקרים ומתקפות סייבר | Ashley Madison: Sex, Drugs and Cyber Attacks, ערוץ Hot8 + ערוץ Hot VOD


פריצת ההאקרים לאתר הבגידות הידוע לשמצה 'אשלי מדיסון' חשפה את פרטיהם האישיים של כ-25 מיליון משתמשים. האתר, שהוקם כמקום בטוח בו אפשר לארגן 'מפגשים אסורים', הפך לקלף מיקוח בידיהם של ההאקרים שאיימו לחשוף את משתמשיו. בין הנתונים שנחשפו לבסוף נמצאו גם 170,000 כתובות דואר ישראליות. 

22:00 באהבה, ססיל | Love, Cecil, ערוץ Yes דוקו

לפרטים נוספים, ראו יום ראשון, 22 בספטמבר, 2019, בערוץ Yes VOD

22:45 אף.בי.איי. 2 | FBI 2, ערוץ Yes Action + ערוץ Yes VOD


עונה חדשה לדרמת החקירות העוקבת אחרי מה שקורה בתוך סניף ה-FBI בניו יורק. חברי יחידת העילית משתמשים בכל היכולות, הכישרונות, החכמה והמומחיות הטכנית שבידיהם כדי לשמור על תושבי העיר והארץ בטוחים.

גליץ' 3 | 3 Glitch, נטפליקס | Netflix


עונה שלישית ואחרונה לסדרת המסתורין האוסטרלית. קצין משטרה ורופאה עומדים מול תעלומה טעונה רגשית, כששבעה תושבים מקומיים קמים לתחייה מתוך קברם כשהם בריאים לחלוטין.

צפרים | Birders, נטפליקס | Netflix


סרט תיעודי בספרדית. צפרים משני צידי הגבול בין ארצות הברית למקסיקו מספרים על המאמץ להגן ולשמור על כמה ממיני הציפורים היפים ביותר בעולם. 37 דקות, מקסיקו, 2019.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !

24 בספטמבר, 2019

נשלח 21 בספט׳ 2019, 21:45 על ידי Movie Shy   [ עודכן 21 בספט׳ 2019, 21:45 ]

בלייז, איב סן-לורן: סלבריישן, ג'ף דנהאם: צחוק בצד
חדש בטלוויזיה – יום שלישי, 24 בספטמבר, 2019 / שי שגב

22:00 בלייז | Blaze, ערוץ Yes3

לפרטים נוספים, ראו יום חמישי, 19 בספטמבר, 2019, בערוץ Yes VOD

22:00 איב סן-לורן: סלבריישן | Celebration, ערוץ Yes דוקו

לפרטים נוספים, ראו יום ראשון, 22 בספטמבר, 2019, בערוץ Yes VOD

ג'ף דנהאם: צחוק בצד | Jeff Dunham: Beside Himself, נטפליקס | Netflix


ג'ף דנהאם עולה לבמה בדאלאס עם חבריו הוותיקים פינאט, וולטר, חוסה חלפיניו, באבא ג'יי ואחמד, כדי לצחוק איתם על עצמו ועל התרבות האמריקנית.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !

23 בספטמבר, 2019

נשלח 20 בספט׳ 2019, 22:19 על ידי Movie Shy   [ עודכן 20 בספט׳ 2019, 22:19 ]

גדול מהחיים: הסיפור של קווין אוקווין, וייט בוי: המודיע הצעיר ביותר, אני עם קיילי
חדש בטלוויזיה – יום שני, 23 בספטמבר, 2019 / שי שגב

22:00 גדול מהחיים: הסיפור של קווין אוקווין | Larger Than Life: The Kevyn Aucoin Story, ערוץ Yes דוקו

לפרטים נוספים, ראו יום ראשון, 22 בספטמבר, 2019, בערוץ Yes VOD

22:00 וייט בוי: המודיע הצעיר ביותר | White Boy, ערוץ Hot8 + ערוץ Hot VOD


ריק ורשי ג'וניור לא רק 'ניהל' לכאורה את אחת מאימפריות הסמים הגדולות בארצות הברית בשנות ה-80, הוא גם היה המודיע הצעיר ביותר בהיסטוריה של האף.בי.איי., בעודו בן 17 בלבד. מדוע ריק עדיין יושב בכלא, 29 שנים לאחר שהורשע בגין סחר בסמים, אם שיתף פעולה עם המשטרה? ארה"ב, 2018.

אני עם קיילי | Team Kaylie, נטפליקס | Netflix


סדרה קומית. קיילי קונרד, נערה עשירה ומפורסמת, מסתבכת עם החוק. בהוראת בית המשפט היא נאלצת לוותר על תהילתה ככוכבת רשת ולהפוך למדריכת חוגי סיור.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !

22 בספטמבר, 2019

נשלח 19 בספט׳ 2019, 22:44 על ידי Movie Shy   [ עודכן 19 בספט׳ 2019, 22:44 ]

טקס האמי 2019, גדול מהחיים: הסיפור של קווין אוקווין, באהבה ססיל, איב סן-לורן: סלבריישן, אייר ג'ורדן 1: להסיר את החרם, מרילין מונרו: המכירה הפומבית של החיים, אריאן פיליפס: להלביש כוכבים, ארץ המוקשים, כבר מתגעגעת אליך, התכנית של ד"ר אוז 14, הלסטון, ליידי איב, התחייה: ארטואורול 5, אבסטרקט: אמנות העיצוב 2, הכוכב
חדש בטלוויזיה – יום ראשון, 22 בספטמבר, 2019 / שי שגב

גדול מהחיים: הסיפור של קווין אוקווין | Larger Than Life: The Kevyn Aucoin Story, ערוץ Yes VOD


סיפור חייו של אמן האיפור האייקוני, קווין אוקווין, שהפך את המקצוע הפשוט ליצירת אמנות בולטת ומשפיעה. הבמאית ואמנית האיפור, טיפאני ברטוק, משרטטת דיוקן יפיפה ומעמיק של האדם שהקדיש את חייו להעלאת הביטחון העצמי והנוכחות של האחרים, הן כאמן והן כמנהיג של ה-LGBTQ. באמצעות צילומים אינטימיים וראיונות עם משפחתו של קווין וחבריו – הזמרת טורי איימוס, דוגמנית-העל כריסטי טרלינגטון, השחקנית והבמאית איזבלה רוסליני, ברוק שילדס, המעצב אייזק מזרחי, שר, קייט מוס ועוד, טווה ברטוק את מסע חייו של אוקווין מילדותו בעיירה קטנה בלואיזיאנה, דרך פריחתו בשנות ה-80 בניו יורק ועד סופו הטרגי. 104 דקות, ארה"ב, 2018.

באהבה, ססיל | Love, Cecil, ערוץ Yes VOD


ססיל ביטון נהג לומר על עצמו שיש לו מעט כישרון ושהוא מיוסר מרוב שאפתנות. היצירות המרהיבות שלו מספרות סיפור אחר לגמרי. ביטון – צייר, צלם, קולנוען, כותב מוכשר ומעצב תלבושות ותפאורה שאפילו זכה באוסקר (על "גברתי הנאווה") – היה בעל תאבון בלתי נדלה ליופי ויכולת בלתי נדלית לעבודה. כמי שלא ירש הון או תואר אצולה הוא נאלץ להתאמץ, אבל הצליח לכבוש את הבוהמה בלונדון ובניו יורק. צילומי האופנה והדיוקנאות שלו (החל במלכה וב-מרילין מונרו וכלה ב-דיוויד הוקני, טרומן קפוטה, מיק ג'אגר ו-גרטה גרבו) הפכו לצילומים אייקוניים. יומניו האינטימיים, קטעי וידיאו נדירים וראיונות עם ביטון ועם מקורביו, ביניהם המעצב מנולו בלאניק, צלם האופנה דיוויד ביילי, האמן דיוויד הוקני והעורך הבכיר של מגזין 'ווג' - האמיש בולס, משרטטים בפנינו דמות מורכבת של אדם, שנע כל העת בין הזוהר לכאב. בימוי: ליסה אימורדינו ורילנד. 100 דקות, ארה"ב, 2017.

איב סן-לורן: סלבריישן | Celebration, ערוץ Yes VOD


המעצב איב סן-לורן נחשב לאחרון מבין אמני ה'הוט קוטור' הגדולים של פריז. בשנת 2002 עוד הספיק להמם את עולם האופנה עם תצוגה אחרונה וחד פעמית שלו בה היתה עדות מרשימה למורשת שהותיר אחריו ב-40 שנות קריירה. בתצוגה הוצגו 300 עיצובים מכל הזמנים, שרבים מהם הפכו לקלסיקות בלתי נשכחות. הסרט הססגוני מביא, לראשונה, צילומים נדירים מתוך בית האופנה. סן לורן, עצמו, נראה בצילומים שברירי ולפעמים מרוחק. רוב הזמן נשאר מחוץ לתמונה, בעוד בן זוגו ושותפו העסקי, פייר ברז'ה, מנהל את התופרות החרוצות, את עיצוב הדגמים, את צילומי האופנה ופחות או יותר את כל הדברים האחרים המתרחשים בחלל העבודה. בימוי: אוליבר מירו. 73 דקות, צרפת, 2018.

אייר ג'ורדן 1: להסיר את החרם | Unbanned: The Legend of AJ1, ערוץ Yes VOD


ב-1984 גייסה 'השיקגו בולס' לשורותיה שחקן כדורסל צעיר וצנוע בשם מייקל ג'ורדן. באותה תקופה, המקום שלו בהיסטוריה של ה-NBA עדיין לא הובטח וג'ורדן עצמו העדיף דווקא את הנעליים של אדידס. אבל אז חברת נייקי החליטה להמר בגדול, להחתים אותו תמורת סכום אסטרונומי ולהשתמש בשמו בעיצוב נעלי הספורט האיקוניות החדשות שלה – ה'אייר ג'ורדן 1'. מיד עם צאת הנעלים לשוק, במקביל להצלחה האדירה של ג'ורדן בליגה, הפכו ג'ורדן והנעל שלו לאייקון הספורט מספר 1. הסרט החדש מביא את השתלשלות סיפורה של הנעל שמשגעת את העולם מאז ועד היום ואת ההשפעה האדירה שלה על האופנה, המוזיקה, הספורט, על השיווק בעזרת סלבס ואפילו על סוגיות פוליטיות. בימוי: דקסטון דבורי. 90 דקות, ארה"ב, 2018.

מרילין מונרו: המכירה הפומבית של החיים | Marilyn Monroe: Auction of a Lifetime, ערוץ Yes VOD


55 שנה לאחר מותה, מרלין מונרו עדיין נחשבת לאלילת המסך הלא-מושגת וסמל הסקס האולטימטיבי של הוליווד. בסרט מוצגים 100 פריטים מחייה - מהתלבושות המפוארות ביותר, דרך המתכונים שלה, יומניה, השירים הכתובים בכתב ידה וצילומים נדירים שאוחסנו למשך חצי מאה, מאז מותה. הסרט מביא את סיפורה של האייקון, שהיתה מקור לתשוקה עבור גברים ומקור השראה לנשים, בעזרת כל הפריטים המועמדים כעת למכירה פומבית שתימשך לאורך שלושה ימים, המכירה הגדולה ביותר שנעשתה אי-פעם לחפציה. בימוי: פטריק רימס. 48 דקות, בריטניה, 2017.

אריאן פיליפס: להלביש כוכבים | Arianne Phillips: Dressing the Part, ערוץ Yes VOD


הצצה אינטימית אל הקריירה הענפה של מעצבת התלבושות עטורת הפרסים והסטייליסטית הנודעת, אריאן פיליפס, שעיצבה, בין השאר, תלבושות לשני סרטי "קינגסמן", "יצורים ליליים" ו-"עורב", היתה מועמדת פעמיים לאוסקר על הסרטים "וואליס ואדוארד" ו-"הולך בדרכי", מעצבת תלבושות גם לקליפים ופרסומות, ומוכרת בעולם האופנה גם כסטייליסטית הצמודה של מדונה, שאחראית לעיצוב התלבושות ב-5 סיבובי ההופעות האחרונים של מלכת הפופ. בימוי: ג'רמי לנגמיד. 50 דקות, ארה"ב, 2018.

ארץ המוקשים | Land Of Mine | Under Sandet, סלקום TV

לפרטים נוספים, ראו יום ראשון, 01 ביולי, 2018, בערוץ Yes VOD

כבר מתגעגעת אליך | Miss You Already, סלקום TV

לפרטים נוספים, ראו יום שישי, 04 בנובמבר, 2016, בשעה 21:30 בערוץ Yes1

03:00 
טקס פרסי האמי ה-71 71st Primetime Emmy Awards, ערוץ Yes Edge + ערוץ Yes VOD


טקס האמי 2019 יתנהל הפעם ללא מנחה, יועבר בשידור ישיר מלוס אנג'לס.

17:15 התכנית של ד"ר אוז 14
The Dr. Oz Show 14, ערוץ הבריאות


עונה חדשה לתכנית של ד"ר מהמט אוז. בעונה זו יתארחו, ביו היתר, השחקנית דבי מזר, כוכבת הריאליטי לורן קונרד, השחקנית הולי רובינסון ושחקן הפוטבול רודני פיט ושחקנית הכדורעף גבריאל ריס.

22:00 הלסטון | Halston, ערוץ Yes דוקו + ערוץ Yes VOD


מעצב האופנה רוי הלסטון פרואיק נחשב לאגדה. את ההכרה הראשונה כמעצב קיבל בזכות הכובע הפחוס המפורסם שעיצב ל-ג'קי אונאסיס, אך עיקר תהילתו היתה בזכות עיצוב ה'Hot Pants' הפופולרים שלו, ששילבו בין נוחות לאלגנטיות. הלסטון, שנודע גם בזכות המסיבות הרועשות שארגן בביתו ברחוב 63 ובסטודיו 54 עם חבריו – אנדי וורהול ו-לייזה מינלי, הצליח לעצב קולקציות נוצצות ומינימליסטיות במחירים שווים לכל נפש והציגם כאופנה עילית. אך הכישרון הגדול נאלץ להתמודד גם עם החלטות עיסקיות לא קלות, שהשפיעו בסופו של דבר על קיומו של בית האופנה. הסרט מביא, בעזרת מקורביו – הדוגמנית והשחקנית מריסה ברנסון, השחקנית לייזה מינלי, הבמאי ג'ואל שומאכר, הדוגמנית קארן ביורסון ואחרים, את סיפור עלייתו ונפילתו של מעצב האופנה ואת השפעתו המכרעת על האופנה והתרבות האמריקאית של שנות ה-70 וה-80. בימוי: פרדריק צ'נג. 100 דקות, ארה"ב, 2018.

22:00 ליידי איב | The Lady Eve, ערוץ Yes3


קומדיה רומנטית שנונה, אחת הגדולות של הוליווד הקלאסית. נוכלת סקסית זוממת להפיל ברשתה מיליונר נאיבי ולגזול את כספו. התוכנית משתבשת כשגם היא מתאהבת בו. שחקנים: ברברה סטנוויק, הנרי פונדה, צ'רלס קובורן. בימוי: פרסטון סטרג'ס. ארה"ב, 1941.

התחייה: ארטואורול 5 | 5 Resurrection: Ertugrul, נטפליקס | Netflix


עונה חמישית 
לדרמה התקופתית הטורקית. לוחם טורקי מהמאה ה-13 עושה מעשה טוב, ובלי שהתכוון גם מעמיד את השבט שלו בסכנה. בעקבות זאת הוא מסכים להילחם באויביו של הסולטן בתמורה לאדמה חדשה עבור השבט שלו.

אבסטרקט: אמנות העיצוב 2 | 2 Abstract: The Art of Design, נטפליקס | Netflix


עונה שנייה של הסדרה המציצה אל תוך מוחותיהם של המעצבים החדשניים בעולם במגוון תחומים, חושפת כיצד העיצוב משפיע על כל היבטי החיים.

הכוכב | The Star , נטפליקס | Netflix


לפרטים נוספים, ראו יום שבת, 22 בספטמבר, 2018, בסלקום TV

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !

21 בספטמבר, 2019

נשלח 18 בספט׳ 2019, 22:40 על ידי Movie Shy   [ עודכן 18 בספט׳ 2019, 22:41 ]

ג'ים ונהג הקטר, משלחת אל הלא נודע, ונום, אלמנות, אימוג'י: הסרט, שונה אך דומה
חדש בטלוויזיה – יום שבת, 21 בספטמבר, 2019 / שי שגב

10:00 ג'ים ונהג הקטר | Jim Button and Luke the Engine Driver, ערוץ Yes5 + בשעה 13:00 בערוץ Hot Cinema3

לפרטים נוספים, ראו יום חמישי, 21 במרץ, 2019, בסלקום TV

21:00 משלחת אל הלא נודע | Expedition Unknown, ערוץ דיסקברי


ההרפתקן והסייר השאפתני, ג'וש גייטס, חוקר את האמת שמאחורי האגדות המפורסמות והמרתקות ביותר, בסדרה חובקת עולם זו. הרפתקאותיו של ג'וש מובילות אותו מסביב לעולם בעודו מתעמק במקומות המרכזיים שקשורים לכל תעלומה. ג'וש, שמראיין עדי מפתח וחושף התפתחויות חדשות בסיפור, פוצח בחיפוש סוחף שמוביל אותו קרוב יותר לאמת שנמצאת מאחורי חידות גלובליות בלתי מפוענחות אלו. אין זה משנה מהו היעד, כל תעלומה היסטורית היא הרפתקה עבור ג'וש.

22:00 ונום | Venom, ערוץ Hot Cinema1 + סלקום TV


במשך שנים ניסה אדי ברוק להפיל את המדען הנודע לשמצה קרלטון דרייק – אובססיה שהרסה את הקריירה של אדי ואת מערכת היחסים שלו עם חברתו אן. כשוונום, אחד מניסוייו של דרייק מתמזג עם גופו של אדי, הוא זוכה לפתע בכוחות על אדירים, והזדמנות לעשות מה שהוא רוצה. מעוות, אפל, בלתי צפוי ומלא זעם, ונום מקשה על אדי לשלוט ביכולות המסוכנות החדשות שלו. בזמן שוונום ואדי זקוקים זה לזה כדי להשיג את מה שהם רוצים, הם הופכים קשורים יותר ויותר אחד לשני. שחקנים: טום הארדי, מישל וויליאמס, ריז אחמד, וודי הרלסון. במאי: רובן פליישר. ארה"ב, 2017.

22:00 אלמנות | Widows, ערוץ Yes4

לפרטים נוספים, ראו יום חמישי, 19 בספטמבר, 2019, בערוץ Yes VOD

אימוג'י: הסרט | The Emoji Movie, נטפליקס | Netflix\


לפרטים נוספים, ראו יום חמישי, 21 ביוני, 2018, בסלקום TV

שונה אך דומה | Same Kind of Different as Me, נטפליקס | Netflix


לפרטים נוספים, ראו יום שבת, 03 בנובמבר, 2018, בשעה 10:50, בערוץ Hot Movies1

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !

1-10 of 1714