הבהלה לזהב, חופשי על הבר, פוקוס
חדש בטלוויזיה - יום שישי, 01 בינואר, 2016 / שי שגב

17:00 הבהלה לזהב | The Gold Rush, ערוץ Yes5


אחת מהקומדיות הגדולות בתולדות הקולנוע, ובה נווד יוצא לצפון הרחוק והקר לחפש אחר זהב ונקלע לסופת שלגים. אינספור סצנות נצחיות, כגון ריקוד הלחמניות או הסצנה בה הנווד אוכל את נעליו, בסרט שמצחיק כבר 90 שנה, צופים בכל הגילאים. שחקנים: צ'ארלי צ'פלין, ג'ורג'יה הייל. במאי: צ'ארלי צ'פלין. ארה"ב, 1926. קומדיה עם הרבה פארסה ומוסר השכל, וכמובן צ'פלין באחד משיאי הקריירה שלו. ציון:
 


19:30 חופשי על הבר | Cheers, ערוץ CBS דרמה


בין הקומדיות המצליחות ביותר בהיסטוריה, הסיטקום ששודר למשך הזמן הארוך ביותר. הערוץ ישדר שני פרקים ברצף בימי שני עד שישי של הקומדיה. פאב שכונתי בבוסטון בבעלות סם מאלון שחקן בייסבול מקצועי בעבר שהתמכרות לאלכוהול הביאה לסיום קריירת הספורט שלו. סם מנסה את מזלו עם דיאן המלצרית החדשה, תוך כדי כך מכירים את הקבועים הנוספים בפאב והחיבור שנוצר בין כולם. הסדרה רצה 11 עונות בין 1982 ל-1993, עם 270 פרקים, כל פרק 24 דקות. ציון איי.אם.די.בי.: 7.8/10, טי.וי.קום: 8.7/10, עגבניות רקובות (עונות 1-2): 100%/100%

22:00 פוקוס | Focus, ערוץ Yes4 + ערוץ Hot גולד


נוכל וותיק ומיומן מבחין בבלונדינית מפתה גברים בפאב, במטרה לקחת מהם במרמה את כספם. למרות הטכניקה המאולצת הוא מבחין בפוטנציאל, לוקח את הנוכלת המתחילה תחת חסותו וחושף בפניה עולם שלם של רמאים וקורבנות, ועל הדרך מנהל איתה רומן סוער. כאשר מגיע המבצע הגדול, העוקץ המושלם, כל העקרונות עליהם הקפיד כל השנים עומדים למבחן. שחקנים: וויל סמית', מרגו רובי ("הזאב מוול סטריט"). במאים: ג'ון רקואה וגלן פיקארה ("מטורף, טיפש, מאוהב"). ארה"ב, 2014. בסרט יש הרבה פיתולים והפתעות, תפאורה ושחקנים מרשימים, אבל כמקשה אחת - הסרט לא זורם. ציון:
 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !