דני שובבני וגנאשר, ג'ורג' מלך הג'ונגל, הינשוף ושות', המטבח המנצח 5, חייזרים מן העבר 7, הגשר על נהר קוואי, הקורבן המושלם – נקמת הנשים המוכות, בעקבות החייזרים, נתפס על חם, זעקת נשות הודו
יום ראשון, 01 בפברואר, 2015 / שי שגב

16:15 דני שובבני וגנאשר | Dennis the Menace and Gnasher, ערוץ הילדים


סדרת אנימציה שובבה. דני הוא נער שובב מאד, שאוהב לעשות תעלולים לכל מי שגר בעיר שלו - למוריו, שכניו, חבריו ובמיוחד לוולטר - הנער המלשן שגר לידו. לדני עוזרים חבריו הטובים קרלי ופני פאי ואליהם מצטרף גם גנאשר, הכלב של דני, שעוזר להם לבצע את התעלולים.

16:25 ג'ורג' מלך הג'ונגל | George of the Jungle, ערוץ לוגי


ג'ורג', המלך של הג'ונגל חוזר בעונה חדשה ופרועה מתמיד.

16:30 הינשוף ושות' | The Owl & Co, ערוץ הילדים


הינשוף החכם גר עם חבריו החיות ביער, איתם הוא חווה בכל יום דברים חדשים, מצחיקים, ובעיקר כאלה שלא קורים כל יום. כיצד יערכו תושביי היער לאסון טבע גדול שמתקרב, כיצד הן ימגנו את ביתם מפני הסכנות הרבות, מי ניצח בתחרות התחפושות השנתית ומי ימצא מרפא לינשוף כשיחוש ברע?

18:00 המטבח המנצח 5 | My Kitchen Rules 5, ערוץ הטיולים


עונה חמישית לשעשועון האוכל ובו 15 זוגות מתמודדים (המייצגים מחוזות שונים באוסטרליה) מתחרים זה בזה במטרה להפוך בית רגיל למסעדה מתפקדת הפתוחה לעסקים. כל פרק יתמקד ביום הבישולים וההכנות של אחת הקבוצות, האמורה להגיש בסופו ארוחה בת שלוש מנות לשופטים, מאנו פילדל ופיטר אוואנס, ולקבוצות המתחרות. אוסטרליה, 2013, 48 פרקים.

21:20 חייזרים מן העבר 7 | Ancient Aliens 7, ערוץ ההיסטוריה


בין הסוגיות הנידונות בפרקים החדשים: האם אנו על סף פענוח סוד החיים, המוות והתחייה מחדש? ומה הקשר בין סיפורים אלו לחייזרים? האם קיים פסל ספינקס נוסף, הזהה לפסל הספינקס הגדול של גיזה? האם התלות האנושית בטכנולוגיה היא תוצר תכנון של חייזרים? הייתכן שגאוניותם של מדענים וחוקרים גדולים דוגמת איינשטיין, אדיסון ומנדלייב, היא יותר מאשר תוצר של גנים מוצלחים?

22:00 הגשר על נהר קוואי | The Bridge on the River Kwai, ערוץ Yes3


הסרט מתאר את שגרת חייהם של חיילי בעלות הברית בשבי היפני, בעוד הם בונים בפרך גשר לטובת הצבא היפני, הם מוצאים רגעים של חסד, של חברות ושל תקווה. שחקנים: אלק גינס ("מלחמת הכוכבים"), וויליאם הולדן ("רשת שידור"), ססו הייקאווה. במאי: דיויד לין. 161 דקות, ארה"ב/בריטניה, 1957. 
זוכה שבעה פרסי אוסקר, ביניהם הסרט הטוב ביותר, הבימוי, שחקן ותסריט; מקום 11 ברשימת הסרטים הבריטים הגדולים של כל הזמנים מטעם מכון הקולנוע הבריטי; מקום 13 ברשימת הסרטים הטובים ביותר מטעם מכון הקולנוע האמריקני. הסרט שלא מתבייש לשאול שאלות קשות ומסרב לענות עליהם בקלות ראש. בהחלט העבודה הטובה ביותר של גינס ולין. קלאסיקה קולנועית. ציון: 

22:00 הקורבן המושלם - נקמת הנשים המוכות | The Perfect Victim, ערוץ Yes דוקו


שירלי, קרלין ורובי ישבו במצטבר 85 שנה בכלא מיזורי, לאחר שהורשעו ברצח הבעלים המתעללים שלהן. הנשים הללו – שבעליהן הכו, אנסו, מכרו, התעללו וכמעט רצחו אותן – סבלו סבל נורא במשך שנים ארוכות לפני שביצעו את הפשע הנואש. אור בקצה המנהרה מגיע כאשר קבוצה של עורכי-דין וסטודנטים למשפט מתחילים במשימה (שתמשך 15 שנה) להשיב לנשים הללו את החופש. בימוי: אליזבת רורבאו. 82 דקות, ארה"ב, 2012.

22:10 בעקבות החייזרים | In Search of Aliens, ערוץ ההיסטוריה


מאגדת העיר האבודה של אטלנטיס, דרך המפלצת נסי השוכנת באגם לוך-נס ועד האבן המסתורית ברוזוול, עולמנו רווי באגדות ומעשיות על אתרים מסתוריים, יצורים מיתולוגיים ותקריות מוזרות. הייתכן שישנה אמת בשלל הסיפורים הללו? ואם כן, הייתכן שיש הסבר לתופעות שמקורו בעולמות אחרים? הסדרה מלווה את מסעו של ג'ורג'יו צוקאלוס, תומך ותיק בתיאוריית האסטרונאוטים העתיקים וכוכב הסדרה "חייזרים מן העבר", בעודו מנסה לחשוף תגליות וראיות חדשות שישפכו אור על התעלומות הגדולות בתולדות כדור הארץ.

22:50 נתפס על חם | Caught Red Handed, ערוץ CBS ריאליטי


דום ליטלווד בוחן את הדרכים החדשות בהן המשטרה והציבור תופסים נוכלים על חם. בפרק הבכורה: שוד מזוין בחנות תכשיטים, רק שלבעל החנות יש שיטה מתוחכמת לתפוס את הגנב על חם, וגם כיצד המשטרה הופכת בית למלכודת חיה לפורצים.

23:10 זעקת הנשים של הודו | Daughters of Mother India, ערוץ 8 (הוט)


תדהמה וכעס פשטו בהודו ובעולם כולו בעקבות מקרה אונס קבוצתי של אישה בת 23 במהלך נסיעה באוטובוס ציבורי בדלהי. האישה וחברה לטיול הוכו, הופשטו ונזרקו מהאוטובוס במהלך התקיפה. לאחר מספר ימים בהם נאבקה על חייה בבית החולים, מתה הנאנסת מפצעיה. המקרה הוציא אלפי אזרחים הודים להפגנות זעם נגד האלימות הרווחת נגד נשים ונגד אוזלת ידן של הרשויות בטיפול בתופעה. הסרט נכנס לתוככי החברה ההודית, המשטרה ומערכת המשפט ההודיים ומסקר את השינויים והתמורות שהם נאלצים להתמודד איתם לראשונה מזה מאות שנים. הודו, 2014.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !