אסונות מפלסטיק 2, ערב אסי דיין: עם ישראל חי, הטוב הרע והלא נורא, חצי חצי; הגאולה, הרקולס, פרופיל לרצח, חוזה להרוג
יום שישי, 01 במאי, 2015 / שי שגב

16:45 אסונות מפלסטיק 2 | Botched 2, ערוץ !E 


ד"ר פול נסיף וד"ר טרי דוברו חוזרים בעונה חדשה וקיצונית הרבה יותר. סיפורים חדשים של פציינטים מוזרים, שזקוקים נואשות לעזרת שני המומחים המוכשרים, כדי לתקן את שלל הניתוחים הפלסטיים הכושלים שעברו והאסונות האסטטיים שנוצרו. בין המטופלים שיופיעו בעונה השנייה והשערורייתית: ניקול אגרט, לשעבר יפהפייה מ"משמר המפרץ", שרוצה להקטין את שדיה; דניאלה מנדז – מקרה נדיר של טרנסג'נדרית מגבר לאישה, לגבר, וחזרה לאישה; וגיירמו אילנד - חבר בלהקת היפ הופ, שגידל חזה לתפארת בעקבות התמכרות לסטרואידים, והיום הוא נפול ומרוקן.

18:00 עם ישראל חי | Israel Forever, ערוץ הקולנוע הישראלי


קומדיה. ח''כ דינור סובל מאימפוטנציה. חבריו שולחים אותו להתאוורר באילת, כשבמקרה גם ד"ר חרמוני, מומחה בתחום מגיע למקום. שחקנים: פנינה רוזנבלום, חנן גולדבלט, חנה לסלאו. כתב, ביים ומשחק בתפקיד עצמו: אסי דיין. ישראל, 1981.

19:25 הטוב הרע והלא נורא | The Good, the Bad and the Doesn't Matter, ערוץ הקולנוע הישראלי


קומדיה. סוהר ואסיר יוצאים לחופשה כדי שהאסיר יוכל להתייחד עם אשתו. אסי דיין כתב (עם יוסף שילוח), ביים, הפיק ומשתתף בסרט - מחופש לאישה. שחקנים: גבי עמרני, משה איש כסית ויוסף שילוח. ישראל, 1986.

20:45 חצי חצי | Fifty Fifty, ערוץ הקולנוע הישראלי


הסרט הראשון שאסי דיין כתב, יחד עם בועז דוידזון וניסים עזיקרי. דיין היה מעורב גם במוזיקה ובהפקה ושיחק בסרט. שני שותפים מתחלקים בחצאים של כרטיס פיס, אך אחד מהם נפטר כשהכרטיס מתברר כזוכה. במאי: בועז דוידזון. עם: דורי בן זאב, צבי שיסל. פס הקול בביצוע אריק איינשטיין. ישראל, 1971.

22:00 הגאולה | The Salvation, ערוץ Yes3


מערבון נקמה מודרני במתכונת קלאסית. חייל דני שהגיע לאמריקה לבנות עתיד טוב יותר לו ולמשפחתו, נשאב לתוך מעגל של נקמה ואלימות, לאחר שאיחודו המיוחל עם אשתו ובנו נגדע על ידי קבוצת פורעי חוק השולטים בעיירה בה הוא חי. שחקנים: מאדס מיקלסן ("חניבעל"), ג'פרי דין מורגן, אווה גרין, ג'ונתן פרייס, אריק קנטונה. במאי: קריסטיאן לוורינג. דנמרק, 2014. הסרט אינו מוסיף הרבה לסוגת המערבונים, אך המשחק של מיקלסן שווה כל דקת צפייה. ציון: 


22:00 הרקולס | Hercules, ערוץ Hot גולד

לפרטים נוספים, ראו יום חמישי, 09 באפריל, 2015, בשעה 22:00 בערוץ Yes4

22:00 פרופיל לרצח | Profile for Murder, ערוץ לייפטיים


ניקי אקוקס ("תיק מהעבר") מככבת במותחן על פרופיילרית לשעבר, שחייה המושלמים עם בעלה ושני ילדיה נמצאים בסכנה, כשפושע מסוכן שעזרה להכניס לכלא, בורח ומאיים על משפחתה, ומכריח אותה להתמודד עם עברה. עם: קאמרון באנקרופט ("24").

22:00 חוזה להרוג - מי רצח את קרוליין מתי'וס? | ?
Contract Killers; Who Killed Carolyn Matthews, ערוץ CBS ריאליטי


סרט תיעודי המפרט את הסיפור המצמרר מאחורי כמה מחוזי הרצח הידועים לשמצה באוסטרליה: הרצח הברוטאלי של קרוליין מת'יוס בבית האגם שלה בדרום אוסטרליה. הסרט עוקב אחר עבודת הבילוש ומשפט הרצח במטרה לחשוף את האמת המזעזעת.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !