בריכת שחייה, לואי ת'רו ועברייני המין, יש לנו עניינים
חדש בטלוויזיה - יום חמישי, 01 באוקטובר, 2015 / שי שגב

22:00 בריכת שחייה | Swimming Pool, ערוץ לייפטיים 


שרלוט רמפלינג ("ברודצ'רץ'")  מגלמת את שרה מורטון, סופרת רבי מכר בריטית, הנמצאת במשבר יצירתי. כדי לצאת מהמשבר ולחזור למשטר עבודה, היא נשלחת על ידי המו"ל שלה לחופשה בביתו שבפרובאנס. הופעתה הבלתי צפויה של ג'ולי, בתו הפרועה והחושנית של ג'ון, מבהירה לשרה שהחופשה השקטה אותה תכננה, עומדת להשתבש. עכשיו סדרה של אירועים מערבבת את ההליך היצירתי של שרה עם רצח מעולם המציאות ומשנה את החופשה השקטה. במאי: פרנסואה אוזון ("8 נשים"). צרפת, 2003. מותחן רווי מיניות עם הופעה נהדרת של שתי השחקניות הראשיות. ציון: 

22:00 לואי ת'רו ועברייני המין | Louis Theroux: Sex Offenders, ערוץ 8


עם שחרורם מהכלא נותרים עברייני מין בקליפורניה תחת מעקב למשך שנים רבות, מקום הימצאם מנוטר בכל רגע בעזרת אזיקים אלקטרוניים והם מתויגים כעברייני מין ברישומי המדינה. למרביתם אסור להתקרב למקומות בהם יש ילדים, והם נאלצים לגור בגטאות או באכסניות. לואי ת'רו מבקר בגטאות הללו במשך כמה חודשים ופוגש את עברייני המין ואת האנשים המפקחים עליהם. חוקי המדינה הנוקשים מקשים עליהם למצוא עבודה, וחלקם הופכים לחסרי בית. פשעיהם הפכו אותם למנודים והובילו אותם אל שולי החברה – האם נכון לאפשר להם לחזור אליה?

22:15 יש לנו עניינים | We Have Issues, ערוץ !E 


הקומיקאים חסרי הגבולות, ג'וליאן מק'לאן ואנני לדרמן, מנהלים מלחמת פאנצ'ים אכזרית, על כל הכותרות הגדולות שבחדשות הבידור. בכל תכנית, הם יארחו קומיקאי נוסף שיתרום מידיעותיו (ובדיחותיו) בנושא, ויעזור להכריע מי מהמנחים צודק הפעם. הם יעסקו במגוון נושאים, החל מפליטות הפה השערורייתיות בשלל הראיונות של המועמד לנשיאות דונאלד טראמפ, ועד ליריבות העדכנית של טיילור סוויפט (נכון ליום צילום התכנית*). ג'וליאן ואנני יאמרו את דעתם על ההתרחשויות בקרקס האבסורד המכונה עולם הבידור. אין נושא מחוץ לתחום, ואין צהובון שלא ייבחן לעומק.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !