השאהים של סאנסט, החיים הסודיים של העשירים, הלוחש למכוניות, אספרנסה מיה, וולט דיסני, The Knick 2, בנות ערובה, קיד וקאסידי
חדש בטלוויזיה – יום ראשון, 01 בנובמבר, 2015 / שי שגב

16:50 השאהים של סאנסט | Shahs of Sunset, ערוץ החיים הטובים


סדרת ריאליטי מצליחה (בקרוב תעלה עונתה החמישית בארה"ב) המתעדת קבוצת חברים אמריקניים ממוצא איראני המתגוררים בבברלי הילס. פרקי הסדרה עוקבים אחר ניסיונם של החברים לאזן בין קריירה, חיי חברה נוצצים ובין דרישות המסורת והמשפחה. ציון איי.אם.די.בי.: 4.5/10

17:35 החיים הסודיים של העשירים | The Secret Life of The Super Rich, ערוץ החיים הטובים


הסדרה שתעניק כניסה חופשית אל חייהם של האנשים העשירים בעולם. כל פרק יפתח בפנינו את שעריהן של אחוזות מפוארות, דלתותיהן של מכוניות שרד יוקרתיות ויציג את עולמם רווי התענוגות של העשירים כקרח ואת סודותיהם להצלחה.

20:00 הלוחש למכוניות | Counting Cars, ערוץ אגו


סדרת ריאליטי העוקבת אחר המתרחש בחברה לשחזור רכבים והתאמה אישית בלאס וגאס. החברה, בראשותו של דני 'הרוזן' קוקר, תשפץ ותמכור רכבים שונים וביניהם, דודג' צ'רג'ר 73, קאמרו 68, פונטיאק ג'י
טי, אל קאמינו 78, סופרברד וטנדר פורד אף-אם 71. ציון איי.אם.די.בי.: 7.5/10, טי.וי.קום: 8.6/10

21:30 אספרנסה מיה | Esperanza Mia, ערוץ הילדים


לאלי אספוסיטו, כוכבת "כמעט מלאכים" ו-"קטנטנות", חוזרת בטלנובלה מוזיקלית חדשה. אספוסיטו תגלם צעירה בת 21 שאמה החולה שלחת אותה לחיות בעיר הגדולה – בואנוס איירס. במהלך שהותה, מבחינה הנערה כי שני אנשים עוקבים אחריה וכדי להתחמק מהם היא מחליטה להתחבא במנזר. אם המנזר, חברת ילדות של אמה, מאפשרת לה להצטרף לחיי המנזר ומשנה את שמה לאספרנסה. אספרנסה מתחילה לחיות את חייה בין שאר הנזירות, בלי לדעת שאחת מהן היא אמה הביולוגית.

22:00 וולט דיסני | Walt Disney, ערוץ Yes דוקו


מבט חסר תקדים לחייו הסוערים והאניגמאטיים של אחד האנשים המשפיעים ביותר על התרבות האמריקנית. ב-1966, השנה שבה נפטר מסרטן ריאות, וולט דיסני היה בכל מקום: 240 מיליון איש ראו סרט של דיסני, 150 מיליון איש קראו קומיקס של דיסני, 100 מיליון איש פתחו טלוויזיה מידי שבוע וצפו בתכנית של דיסני, 80 מיליון איש קראו ספר של דיסני, 80 מיליון איש קנו מוצרים של דיסני וכ-7 מיליון איש ביקרו בדיסנילנד. מעולם ועד היום, לא החזיק אדם אחד במקום כל כך דומיננטי בחיים של האמריקנים. אלא שלמרות שעבודותיו היו מוכרות כמעט לכל אדם, צעיר כמבוגר, דיסני עצמו תמיד היה סוג של אניגמה. רבים סברו שדמותו של דיסני היא בדיוק מה שהם ראו בתכנית השבועית שלו בטלוויזיה: מין דוד נחמד ונלהב. עבור אחרים, הוא היה השליט הדומיננטי וחסר הפשרות של אולפני דיסני – חם מזג, תובעני, שהביא לקצה גם את שותפו הוותיק – אחיו הגדול רוי. גם אלה שמבקרים את פועלו נחלקים לשני מחנות: מחד, אלה שטוענים בחירוף נפש שהיה אמן, יזם ואיש חזון, ששינה לטובה את התרבות האמריקנית והכניס בה רוח של תקווה, הבטחה וערכים משותפים; ומנגד, אלה שטוענים שדיסני ייצג את כל מה שפסול בתרבות האמריקנית – הסנטימנטליות הסכרינית ורידודה של התרבות ממציאות לפנטזיה. בסדרה החדשה מבית PBS, נחשפים סיפור חייו ומורשתו – זוהי ביוגרפיה מרתקת ואֵפּית של אחד האנשים ששמו מוכר כמעט בכל בית בעולם המערבי. בימוי: שרה קוֹלְט. ארבעה פרקים בני 54 דקות. ארה"ב, 2015.

22:00 The Knick 2, ערוץ Yes Oh


הדרמה התקופתית שבה בעונה חדשה. ספוילר - בעונה החדשה, דוקטור ג'ון ת'אקרי (קלייב אוון), המנתח המבריק, שמנסה לדחוק את גבולות הרפואה ולמצוא פתרון וטיפול לתעלומות רפואיות רבות, ממשיך ליפול מטה עם התמכרותו הקשה לקוקאין.

22:00 בנות ערובה | The Pawn, ערוץ 8


בכל שנה ישנם 4,000 מקרי חטיפה בגואטמאלה. 98% מהמקרים מסתיימים בלא כל כתב אישום. זהו סיפורן של שתי נשים אמיצות אשר מקדישות את חייהן למלחמה על הצדק באחת המדינות האלימות בעולם היום. חיי משפחת דיאז-רייס השתנו באחת כשבתם קלי בת ה-17 נחטפה, עונתה ונרצחה. 4 אנשים הואשמו ברצח, והמשטרה המליצה לבני משפחתה של קלי לעזוב את ארצם בשל איומים על חייהם בעקבות ההרשעה. למרות האיומים, דודתה קארין החליטה להישאר וללמוד משפטים כדי שתוכל לעזור לקורבנות אחרים. אסטריד אליאס נחטפה ונאנסה כשהייתה בת 14. חוטפיה שחררו אותה תמורת כופר בסך 3,000 דולר. היא עברה להתגורר בארה"ב, שם דיברה בפומבי על עברה תוך שהיא מאוימת בגירוש. מקסיקו, 2015.

22:00 קיד וקאסידי | Butch Cassidy And The Sundance Kid, ערוץ Yes3


פול ניומן היה בן 44 כאשר לראשונה פגש על המסך את רוברט רדפורד, שהיה אז בן 33. המערבון על שני פורעי החוק הנמלטים מהמשטרה, היה לסרט המרוויח ביותר בארה"ב בשנת יציאתו, וכיום נמצא במקום ה-34 ברשימת המרוויחים בכל הזמנים (בחישוב אינפלציה). הסרט זכה בלא פחות מארבעה פרסי אוסקר, כולל לתסריט ולשיר הנושא המפורסם, 'Raindrops keep fallin' on my head', שהלחין ברט בכרך. הסרט הפך לאחד המערבונים האהובים ביותר אי פעם, וזכה גם לפריקוול בשנת 1979. במאי: ג'ורג' רוי היל. ארה"ב, 1969. תסריט חכם, אם כי מתקתק, מוזיקה נהדרת ומשחק מאלף – אחד מהסרטים החשובים ביותר של שנות ה-60. ציון: 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !