דמדומים 4: שחר מפציע - חלק 2, הנאשמת, סמים בע"מ 6 
יום שישי - 02 בינואר, 2015 / שי שגב 

22:00 דמדומים 4: שחר מפציע - חלק 2 | Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2, ערוץ Hot גולד

החלק האחרון בסדרת הפנטזיה הממכרת "דמדומים", בכיכובם של רוברט פטינסון ("בל אמי") ו-קריסטן סטיוארט ("שלגיה והצייד"). סיפור אהבתם של בלה סוואן ואדוארד קאלן. בחלק הראשון, הזוג הנצחי הביא לעולם תינוקת והסתתר ביער מפני מחנה הוולטורי. בחלק השני והאחרון, בלה היא ערפדית המודעת ליכולותיה ומתחילה להשתמש בהן. האתגרים העומדים בפני הזוג הם להוכיח שבתם אינה ערפד, אך גם לא בן אנוש, ולהתמודד עם האיום על חייה מצד מנהיגי הוולטורי בעלי הכוחות הייחודיים. שחקנים: קריסטן סטיוארט, רוברט פטינסון, טיילור לאוטנר, מייקל שין, מקנזי פוי. בימוי: ביל קונדון. ארה"ב, 2012. הסרט הגרוע בסדרה ואולי אף אחד הסרטים הכי מגוכחים שנעשו אי פעם. ציון:

22:00 הנאשמת | The Wrong Woman, ערוץ לייפטיים

עיבוד מחודש לסרטו של אלפרד היצ'קוק, "הנאשם", אלא שהפעם בכיכובם של ג'ליל וייט ("אריזה משפחתית") ו-דניקה מקלר ("ימי הקסם"). רעייה מסורה מואשמת בניסיון רצח של המאהבת של בעלה, וכל הראיות מצביעות עליה. האם תצליח להוכיח את חפותה כשאף אחד לא מאמין לה? השוטר שאמור לעזור לה בכוונה תחילה מכשיל אותה, העו"ד שלה מלא בכוונות טובות, אך לא מצליח לעזור לה, והיא היחידה שיכולה להוכיח את חפותה. ארה"ב, 2013.

22:00 סמים בע"מ 6 | Drugs, Inc. VI, ערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק

בכל עיר יש סצנת סמים, וכשיש אירועים גדולים סוחרי הסמים עושים שעות נוספות. בין אם אלו מסיבות סטודנטים בחופשה שבהן מככב הקוקאין, או מסיבות השנה החדשה בניו יורק, העומס עולה עבור האנשים שמספקים אותם. תיירי הסמים מגיעים לשולי העולם האפל והאלים של ספקי הסמים, חלקם מגיעים הביתה בשלום, חלקם נשדדים, אחרים מסיימים בבית חולים או בכלא וחלק נעלמים לנצח.


מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !