הסנגורים, כשלוע האריה נפתח
יום שני, 02 במרץ 2015 / שי שגב

19:30 הסנגורים | The Defenders, ערוץ CBS דרמה


דרמה קומית בכיכובם של ג'יימס בלושי וג'רי אוקונל על שני סנגורים בלאס וגאס שיעשו הכל למען הלקוחות שלהם, תוך כדי שהם מנסים לשמור על הסדר בחייהם הפרטיים. הסדרה מבוססת על סיפוריהם האמיתיים של שני סנגורים בלאס וגאס: מייקל קריסטלי ומארק סאגס. 2010-2011, עונה 1, 10 פרקים. עגבניות רקובות: 73%/100%, איי.אם.די.בי.: 7.4/10, מטה-קריטיק: 65/100.

22:00 כשלוע האריה נפתח | The Lion's Mouth Opens, ערוץ Yes דוקו


סרטה הקצר של הבמאית לוסי ווקר ("יומן התרסקות") עוסק בהתמודדות עם הרגעים הכי קשים בחיים בנחישות ובחן. השחקנית מריאנה פאלקה אוספת את חבריה הטובים כשהיא באה לבדוק האם היא ירשה את המחלה הגנטית, האנטינגטון, מחלה ניוונית תורשתית חשוכת-מרפא, מחלה שהרגה את אביה, ושעכשיו יש לה סיכוי של 50-50 ללקות בה בעצמה. על חבריה הקרובים, אגב, נמנים השחקן ג'ייסון ריטר (בנו של ג'ון) והשחקנית ברייס דאלאס האוורד (בתו של רון). שם הסרט לקוח מתוך שיר של בוב דילן, שנכתב על הזמר וודי גאת'רי, שלקה גם הוא במחלת האנטינגטון ומת בגיל צעיר. בימוי: לוסי ווקר. 28 דקות, ארה"ב, 2014.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !