חייהם הסודיים של בְּני 4, המפענחת: פשעים חמורים 4
חדש בטלוויזיה - יום חמישי, 02 ביולי, 2015 / שי שגב

22:00 חייהם הסודיים של בְּני 4 | The Secrets of 4 Years Old, ערוץ Yes דוקו


עשרה בני 4, נפגשים לראשונה בגן ילדים. בפעם הראשונה, מתעדות מצלמות בזמן אמת את עולמם של הפעוטות הללו: עולם מלא בצחוק, דמע, דרמה, פוליטיקה, משחקי כוחות ודמויות גדולות מהחיים. אנגליה, 2015.

22:00 המפענחת: פשעים חמורים 4 | Major Crimes 4, ערוץ Yes אקשן


בלשי היחידה כבר התרגלו לסגנונה המדוד והשקול של ריידור לאחר שבעונות הקודמות הצליחה הקפטן לזכות באמונם והערכתם. הם כבר מכירים היטב את הכיוון החדש שאליו נלקחה יחידת הפשעים החמורים – בשיתוף עם הפרקליטות, ליצור תיקים חזקים שיגרמו לחשודים להודות באשמה ואז לחתום על עסקת טיעון, שתחסוך למדינה כסף ולא תוביל למשפט. ספוילר - גם בעונה הרביעית ימשיכו בלשי היחידה, לפתור תעלומות רצח מסובכות, ובתחילתה ינסו לפתור את תעלומת הרצח הכפול, הקשור לחקירה המתמשכת (מסוף העונה הקודמת) של פריצה והצתת בתים בהוליווד הילס. סנצ'ז מנסה להשתלב בחזרה ביחידה לאחר השעייתי בגלל שימוש מופרז בכוח, וקפטן ריידור בוחרת בחירה הרת גורל, בעלת השלכות על חייו של בנה המאומץ, ראסטי.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !