המדריך לאביר המתחיל, מקרון: האיש שכבר את צרפת, הטיהור של משפחת בלאק
חדש בטלוויזיה - יום רביעי, 02 באוגוסט, 2017 / שי שגב

17:35 המדריך לאביר המתחיל | My Knight and Me, ערוץ הילדים


סדרה המגוללת את הרפתקאותיהם של הנסיכה קאט וחברה הצעיר ג'ימי. שני הצעירים טומנים בחובם סוד כמוס - קאט היא לא רק נסיכה עדינה, אלא לוחמת שלומדת להיות אבירה. היחידים שיודעים הם ג'ימי ואבא שלו, הנרי, אחד מאבירי המלכה ואמה של קאט. הנרי מלמד את שני הילדים להיות אבירים, אבל גם קאט וג'ימי מצליחים ללמד את הנרי לא מעט. יחד, ג'ימי, קאט והנרי הם שלישייה מנצחת, שיוצאת להגן על ממלכת אפיק ממכשפות, דרקונים, ענקים ועוד.

22:00 מקרון: הצעיר שכבש את צרפת | Macron's Road to Elysée, ערוץ Hot8 + Hot VOD


סיפורו של האיש הצעיר שכבש את צרפת בסערה. איך טיפס עמנואל מקרון לצמרת הפוליטית של צרפת? מקרון, הנשיא הצעיר ביותר של צרפת מאז נפוליאון, היה חביב מערכת הבחירות ב-2016. כיצד הצליח להוציא לפועל קמפיין בחירות בלי מפלגה פוליטית מסורתית לצדו ועדיין להשיג את מרבית קולות הבוחרים הצרפתיים? צרפת, 2017.

22:00 הטיהור של משפחת בלאק | Meet the Blacks, ערוץ Hot פאן


קומדית אימה. משפחת בלאק מחליטה החלטה הרת-גורל לעזוב את מקום מגוריה ולעקור משיקגו, בתקווה לפתוח דף חדש ולשנות את החיים לטובה. אחרי שהשקיע בכמה קרנות, קארל האב לוקח את כולם אל בוורלי הילס. לרוע המזל, הם מגיעים לעיר הנוצצת בדיוק כשעומד להתחיל 'ליל טיהור'. חבורת אנשים מאיימים, כל אחד בתחפושת מפחידה אחרת (אחד מהם מופיע כאיש הקו-קלאס-קלאן), מגיעה לפתח ביתם החדש, מנתקת את זרם החשמל ומבלה את הלילה בהפחדות משונות של בני המשפחה. שחקנים: מייק אפס, זולאי הנאו, אלכס הנדרסון. בימוי: דיאון טיילור. ארה"ב, 2016. קומדיה שמנסה ללגלג על סדרת "הטיהור", אבל נכשלת בלהצחיק, ורוב ההומור מבוסס סלפסטיק, גזענות ובעיקר מיותר. ציון: 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !