אימפריה 2, התבגרות מאוחרת, האקס המשוגע שלי
חדש בטלוויזיה – יום שני, 02 בנובמבר, 2015 / שי שגב

22:00 אימפריה 2 | Empire 2, ערוץ Yes דרמה


ספוילר - העונה החדשה נפתחת שלושה חודשים לאחר מעצרו המפתיע של לושיוס ומאסרו בסיום העונה הראשונה. קוקי ובני בריתה בתוך משפחת ליון, שיודעים שלושיוס לא יישאר עוד זמן רב בכלא, עושים מאמצים נואשים להשתלט על החברה. אך בעוד בני המשפחה ממשיכים להיאבק אחד בשני, מופיע איום חיצוני גדול יותר, שעשוי לגרום להם להתאחד כנגדו. אורחים במהלך העונה החדשה: כריס רוק, לני קרביץ, אדם רודריגז, אלישיה קיז, מריסה טומיי, לודוקריס, והכוכב הבינלאומי: פיטבול.

22:00 התבגרות מאוחרת | Laggies, ערוץ Hot דרמה

לפרטים נוספים, ראו יום חמישי, 29 באוקטובר, 2015, בשעה 21:30 בערוץ Yes1

22:00 האקס המשוגע שלי | My Crazy Ex, ערוץ לייפטיים


מה קורה אחרי פרידה, כשאחד הצדדים מחליט לנקוט בצעדים אלימים ומשפילים כלפי בן הזוג הפרוד ופשוט לא מקבל את הגזירה בכבוד? סדרת פשע חדשה עם טוויסט קומי מראה את הצד הפחות זוהר של עולם הדייטינג. בכל פרק נחשפים לתהליך שמתחיל כסיפור אהבה קלאסי - בחור פוגש בחורה - או ההפך, מתאהבים, יוצאים לכמה פגישות, רואים בדרך שהאהבה לא נועדה להמשיך לנצח ואחד הצדדים מחליט שהוא לא מקבל את הגזרה באלגנטיות ומחליט למרר את חייו של הצד השני עד כדי אמצעים אלימים, משונים ומביכים.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !