מפרץ ההרפתקאות 2, החופשה האיטלקית של ג'ינו, טורניר דיו חוף ים וסיטי 2014, נשואים, ילדים תמורת כסף, הכומר, מלכי השטח של אלסקה
יום שלישי, 03 במרץ 2015 / שי שגב

16:05 מפרץ ההרפתקאות 2 | 2 PAW Patrol, ערוץ ניק ג'וניור


עונה חדשה לסדרה המגוללת את עלילותיה של שישיית כלבלבים הרואית ומנהיגה, מומחה לטכנולוגיה בן 10 בשם ריידר. יחדיו הם מרכיבים את צוות חילוץ של מפרץ ההרפתקאות ומשלבים כישרון מיוחד לפיתרון בעיות, כלי רכב מגניבים והומור כלבלבי חמוד.

18:00 החופשה האיטלקית של ג'ינו | Gino's Italian Escape, ערוץ הטיולים


השף ג'ינו ד'אקמפו במסע קולינרי באיטליה. במהלך שנים עשר פרקי הסדרה יבקר באתרים קסומים שלכדו את דמיונם של מטיילים וחובבי אוכל במשך מאות שנים: נפולי, הידועה בפיצה ובקפה המעולים שלה; פוליה שבדרום איטליה, מקום מפגש בין המסורתי לחדשני ובית לשמן הזית בעל מוניטין עולמי; סיינה העל זמנית, מושבה של ה-פנפורטה – עוגת חג מולד עתיקה שהומצאה בסביבות המאה ה-13; בולוניה, הבירה הקולינרית של איטליה ומקום הולדתו של רוטב הבולונז. ד'אקמפו יטעם ממרכיביה הייחודיים של כל עיר ויבשל איתם מנות מענגות לחיך ולעין. בריטניה, 2012, 12 פרקים.

19:50 טורניר דיו חוף ים וסיטי 2014 | Dew Tour Beach / City, ערוץ אקסטרים


טורניר דיו 2014 מחולק לשני חלקים. בחלק הראשון קערת ההחלקה, וורט לסקייטבורד ו-BMX, פארק BMX ותחרויות גלישת אוויר, והחלק השני רכיבת FMX ,BMX וגלישת סקייטבורד.

22:00 נשואים | Married, ערוץ Yes דרמה


דרמה קומית חדשה העוקבת אחר חייהם ומערכת היחסים של הזוג הנשוי כבר מספר שנים, ראס (נאט פקסון, "בן וקייט") ולינה (ג'ודי גריר, "משפחה בהפרעה"), כשבין המריבות על החובות, גידול הילדים, וחיי המין המצומצמים שלהם, הם מנסים להיזכר בחברות הקרובה שחיברה ביניהם מלכתחילה. חבריהם הקרובים והמנוגדים לסגנון חייהם, הם איי.ג'יי (ברט גלמן) הגרוש, האמיד והבלתי יציב, וג'ס (ג'ני סלייט, בוגרת "סטרדיי נייט לייב"), בעלת הנפש החופשייה שמתקשה להסתגל לחייה החדשים, לאחר שנישאה לשפ (פולר רייזר, "משתגעים מאהבה") גבר מבוגר ממנה. רג'ינה הול ("מת לצעוק") מתארחת כאשתו לשעבר של איי. ג'יי. הסדרה, מרשת FX, חודשה לעונה שנייה בעקבות הצלחתה. ציון עגבניות רקובות: 56%/100%, ציון איי.אם.די.בי.: 6.9/10, ציון מטה-קריטיק: 52/100.

22:00 ילדים תמורת כסף | Kids for Cash, ערוץ Yes דוקו


3000 ילדים. שופט אחד. שערורייה שטלטלה אומה שלמה. ב-2009, עשר שנים אחרי הטבח המזעזע בתיכון בקולומביין, בחרה עיירה קטנה במחוז לוּצֶרְן, פנסילבניה, שופט כריזמטי לבית-דין לעבריינים צעירים, שהיה נחוש 'לחנך' את ילדי המחוז. בתקופתו בתפקיד, למעלה מ-3,000 ילדים נקרעו ממשפחותיהם ונכלאו לשנים בעוון עבירות קלות-ערך, כמו זיוף עמוד MySpace למשל. כשאחד ההורים העז למתוח ביקורת על הקו השיפוטי המחמיר, נחשף כי השופט קיבל מיליוני דולרים ממתקני כליאה פרטיים לנוער בהם הוחזקו הילדים הללו – רובם בגילאי העשרה המוקדמים. הסרט, שחושף את השערורייה שמאחורי הכותרות, נפרש כמו מותחן מהחיים. זהו סוד אמריקני שמסופר מנקודת מבטם של הרשעים בסיפור, הקורבנות שלו, והגיבורים שעזרו לחשוף את הסוד האפל. כיום, השופט, שמרצה 28 שנה בכלא פדראלי, חושף את המניעים הנסתרים שלו, חשיפה שעורכי-הדין שלו לא ידעו שעומדת להתרחש. בימוי: רוברט מאי. 102 דקות. ארה"ב, 2013. הסיפור מתואר ללא הרבה רגש, אך עם הרבה עניין, ובוחן באופן ביקורתי ופילוסופי את מערכת השיפוט של ארצות הברית. ציון: 

22:00 הכומר | Calvary, ערוץ Yes3


בפינת גן עדן קטנה וירוקה באירלנד, מקבל הכומר הקהילתי איום על חייו. תוך שבוע, אומר לו הגבר בתא הוידוי, אשים קץ לחייך. מבלי שיוכל לספר לאיש על האיום או לנסות לסכל אותו, הוא מנצל את השבוע כדי לבחון מחדש את חייו ואת אמונתו, לנסות לאחד את חברי הקהילה המסוכסכים וסוערים עליהם הוא אחראי, ולהקדיש זמן לתקן את יחסיו עם בתו האהובה. שחקנים: ברנדן גליסן ("ברוז'"), כריס אודאוד ("מסיבת רווקות"), קלי ריילי ("הטיסה"), איידן גילן ("משחקי הכס"). במאי: ג'ון מייקל מקדונה ("שומר חוק"). אירלנד, 2013. משחק מצוין של גליסן על רקע עלילה חכמה, משעשעת ומלאת רגש. ציון: 

22:30 מלכי השטח של אלסקה | Alaska Off-Road Warriors, ערוץ ההיסטוריה


בדרכים עקלקלות ומסוכנות שלא מופיעות בווייז, חמישה צוותים קשוחים מתחרים זה נגד זה על 100,000 דולר במרוץ שטח אתגרי באלסקה, שבוחן את קצה גבול היכולת האנושית. בתנאי שטח קשים ודרכים כמעט בלתי-עבירות, במטרה לזכות בפרס כספי ותואר מלך השטח.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !