המומיות, רקדניות קטנות: סטודיו מייקאובר, עולם תחתון בע"מ, ברית בין רמאים
יום שישי, 03 באפריל, 2015 / שי שגב

11:00 המומיות | Under Wraps Special, ערוץ הילדים


סרט הרפתקאות. הוריהם של דני ואלינור הם ארכיאולוגים שיוצאים למסעות בכל רחבי העולם. למרות ששני האחים לרוב מצטרפים אל הוריהם, הפעם, בשל גילו הצעיר, דני אינו מורשה להצטרף להוריו שיוצאים למשלחת לקבר האבוד של פרעה. הוא מחליט למרוד בהוריו, מתגנב לקבר ולוקח קמע זוהר בתור מזכרת. למחרת בבוקר הוא מתעורר ומגלה שהוריו הפכו למומיות. כעת על דני ואחותו להתחרות נגד הזמן כדי להחזיר את הוריהם למצבם הרגיל לפני שיהיה מאוחר מדי.

16:30 רקדניות קטנות: סטודיו מייקאובר | Dance Moms: Abby's Studio Rescue, ערוץ לייפטיים


אבי לי מילר, המאמנת הקשוחה וחסרת המעצורים מ"רקדניות קטנות", מבצעת מייקאוברים לבתי ספר למחול ובדרך צריכה להתמודד עם אימהות שכמהות לתהילה ובעלי עסקים עקשנים שלא מוכנים לקדמה.

22:00 עולם תחתון בע"מ | .Underworld, Inc, ערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק


השוק השחור יכול להיות מאוד אכזרי, נצלני ומושחת. הכל מותר, והכל למכירה, ומה שאתם קונים הוא לא בהכרח מה שהוא נראה. הסדרה משרטטת נתיב בינלאומי בין אלו שנמצאים בקצוות הכלכלה של העולם התחתון: עובדים, ספקים, מוכרים ולקוחות.

22:00 ברית בין רמאים | The Cheating Pact, ערוץ לייפטיים


שלושה תלמידי תיכון משכנעים חברה לכיתה לקחת את בחינות הקבלה לקולג' במקומם אך כשהם מקבלים ניקוד נמוך, היא מוצאת את עצמה מתה בתאונה. שניים מהתלמידים מפלילים את הצלע השלישית. כעת על תלמידה שהם בחרו להפוך לשעירה לעזאזל להוכיח יחד עם אימה שהיא חפה מפשע ולמצוא את הרוצח האמיתי. שחקנים: מקס קרבר ("הנותרים") ולורה וויגינס ("חסרי בושה").

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !