גנוב על הירח, זאב צעיר 5, עיר החטאים: עלמה להרוג, גנוב על הירח, זאב צעיר 5, לרצוח עם חיוך, כוכב הקופים: השחר
חדש בטלוויזיה - יום שישי, 03 ביולי, 2015 / שי שגב

17:00 גנוב על הירח | Despicable Me, ערוץ Yes5


לקראת הסרט החדש "מיניונים", להיט האנימציה שהביא לעולם את היצורים הצהובים שמשגעים את העולם, ובו מתוארת מזימתו של גרו, אדונם של המיניונים, לגנוב את הירח. זאת עד ששלוש ילדות מתוקות מגיעות למפתן ביתו. דיבוב בעברית: אהוד שחר, בר סביר, עידן אלתרמן. במאים: פייר קופין וכריס רנואד. ארה"ב, 2010. סרט חכם, מפתיע, מלא הומור והרבה הפתעות לכל המשפחה. ציון:
 


17:15 זאב צעיר 5 | 5 Teen Wolf, ערוץ Hot3


דרמת הנוער העל-טבעית חוזרת בעונה חמישית. ספוילר - בעונה החדשה, רגע לפני שהם מסיימים את לימודי התיכון, סקוט וחבריו מוצאים את עצמם עומדים בפני האפשרות של עתיד בנפרד אחד מהשני. פרק חדש בחייהם עשוי לקחת אותם לכיוונים שונים, למרות כוונותיהם הטובות. מה שהם לא יודעים זה שכוחות חיצוניים כבר זוממים לפרק את החבורה שלהם הרבה לפני טקס הסיום – נבלים שמשתמשים בעולם המדע למטרות זדוניות ומסתוריות, ויציבו את סקוט וחבריו מול האויב הכי גדול שפגשו עד כה.

22:00 עיר החטאים: עלמה להרוג | Sin City: A Dame to Kill For, ערוץ Hot גולד

לפרטים נוספים, ראו יום שבת, 27 ביוני, 2015, בשעה 22:00 בערוץ Yes2

22:00 לרצוח עם חיוך | Happy Face Killer, ערוץ לייפטיים


דייוויד ארקט ("צעקה") מככב במותחן פשע המבוסס על סיפור אמיתי המתרחש בארה"ב בשנות ה-90. נהג משאית שהיה בעברו שוטר הופך לרוצח סדרתי ומצליח להרוג 8 נשים כשהוא משאיר סמיילי כחותם אישי במכתבים שהוא שולח לתקשורת. הסרט מובא מנקודת המבט של צוות ה-FBI שרדף אחריו.

22:00 כוכב הקופים: השחר | Dawn of the Planet of the Apes, ערוץ Yes2


סרט ההמשך ל"כוכב הקופים: המרד". לאחר התפשטות המגפה, נדחקו בני האדם למושבות מבודדות הפזורות ברחבי העולם. לא רחוק מאחת המושבות, הקים סיזר, מנהיג שבט הקופים, קהילה של קופי אדם שמתפתחת בקצב מסחרר, וכבר בנתה לעצמה צבא והיררכיה. ניסיון ליצירת קשר בין בני האדם לקופים מעורר את חשדנותם של הקיצוניים בכל מחנה, ומקרב את המלחמה הבלתי נמנעת ביניהם. שחקנים: גארי אולדמן, אנדי סרקיס, קרי ראסל, ג'ייסון קלארק, טובי קבל. במאי: מאט ריבס ("קלוברפילד"). ארה"ב, 2014. 
נועז ועשיר באפקטים. יודע להציג את הצד האנושי במיטבו ובעיקר מדגיש את צדו האפל והגרוע של האדם. ציון: 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !