בדקה ה-90, תיק השוטר הקניבל: פשעי מחשבה, תהילה – עונה עולמית, תהילה – עונה עולמית
חדש בטלוויזיה – יום שני, 03 באוגוסט, 2015 / שי שגב

15:20 בדקה ה-90 | Close Calls On Camera, ערוץ CBS ריאליטי


תוכנית בהנחיית ניק נואלס המציגה את סיפוריהם של אנשים אשר שרדו את שבריר השנייה בו אירוע בחיי היום יום שלהם הפך לאסון. בין הסיפורים, נערה בת 19 שהוחזרה לחיים לאחר שליבה הפסיק לפעום לפתע, נהג שנלכד בתוך רכב על פסי רכבת בעוד הרכבת דוהרת לכיוונו ועוד.

22:00 תיק השוטר הקניבל: פשעי מחשבה | Thought Crimes: The Case of the Cannibal Cop, ערוץ Yes דוקו


במרץ 2013, הורשע גילברטו וַאל, שוטר בדימוס ב-NYPD שֶכּוּנה 'השוטר הקניבל', בתכנון של חטיפתן ואכילתן של מספר נשים. הפרשה התגלתה ב-2012, כאשר אשתו גילתה את פעילויותיו של בעלה ברשת, בכללם פוסטים שכתב באתר DarkFetishNet.com (שיש בו למעלה מ-60 אלף משתמשים רשומים). ואל טען שהכל היה פנטזיה, אך התובע סיפר סיפור שונה, שכנע את המושבעים אחרת. הסיפור שלו הגיע לכותרות לא רק בגלל הפרטים המצמררים, אלא גם בגלל שמדובר היה בהחלטה שהיא ציון דרך לגבי אדם שהפך למקרה בוחן להתגברותה של משטרת המחשבות באמריקה. ראיונות אינטימיים עם ואל ועם בני-משפחתו, כמו גם תובנות של פרקליטים, עיתונאיים פסיכולוגים וקרימינולוגים מרכיבים פסיפס מרתק שבסיסו עומדת השאלה – האם ניתן למצוא מישהו אשם רק בשל המחשבות המסוכנות שלו. בימוי: ארין לי קאר. 80 דקות, ארה"ב, 2015.

22:40 תהילה – עונה עולמית | Glory World Series, ערוץ אקסטרים


התוכנית בה כל אומנויות הלחימה נפגשות בזירה אחת: תאי, קיקבוקסינג, קפוארה ועוד. תחת סט אחד קובע של חוקים, המתמודדים ישפטו מי הוא הלוחם השולט בכל התחומים.

22:40 סקס עם ברודי | Sex with Brody, ערוץ !E 


חביב הבנות וחובב הסקס, ברודי ג'נר (האח של קנדל וקיילי והבן של קייטלין ג'נר), מגיש תכנית אולפן על אחד הנושאים המסעירים ביותר בהיסטוריה של המין האנושי: מין ואינטימיות. ג'נר, הקומיקאית סטיבי ראין והמטפל הזוגי והמיני ד"ר מייק דוו, משתפים בדעותיהם וחוויותיהם, מקבלים שיחות טלפון ממאזינים ומארחים סלבס בטוק שואו רדיופוני, משעשע ומחכים, על מין וכל מה שקשור אליו.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !