פארגו, כשגיבורים חוזרים, מריבות המפורסמים, מסעדה בלתי אפשרית 4, ADHD : לא רק לילדים, בין שתי ערים: מעשיה טאיוואנית
חדש בטלוויזיה – יום שני, 03 בספטמבר, 2018 / שי שגב

פארגו | Fargo, סלקום TV

לפרטים נוספים, ראו יום שלישי, 01 באוגוסט, 2017, בנטפליקס | Netflix

00:00 כשגיבורים חוזרים | Thank You for Your Service, ערוץ Hot Gold

לפרטים נוספים, ראו יום שבת, 01 בספטמבר, 2018, בערוץ Yes VOD + סלקום TV

20:38 ביטים, ערוץ Hot3 + ערוץ Hot VOD


סדרה דוקו מוזיקלית חדשנית שמציגה תכנים ויוצרים שעוד לא נראו על המסך, ועוסקת בחלומות וחולמים ובמרכזה שבעה צעירים ששואפים להצליח בתעשיית ההיפ הופ הישראלי. הם מגיעים מכל קצוות הארץ: מעכו ועד רחובות, מפלורנטין ועד כרמיאל, נפגשים בגינות ציבוריות, מועדונים עלומים וסמטאות חשוכות ושרים על החיים שלהם בטקסטים פריסטייל שהם מאלתרים על המקום. פסיפס ישראלי צבעוני במיוחד: ילדי שמנת, אתיופים, חרדים, ילדים מהפריפריה. כולם יחד בוראים סיפור מחוספס ואותנטי להפוך להיות מוזיקאים במשרה מלאה. במאים ועורכים: אילן עבודי, מרתה ויזלטיר.

21:00 מריבות המפורסמים | Famous Feuds, ערוץ CBS Reality


סדרת ידוענים. כאשר קניה וסט הורס ל-טיילור סוויפט את הרגע הגדול שלה, המתחים ביניהם מובילים למריבות ותככים. וגם, אהוב בנות העשרה, ג'סטין ביבר, הולך ראש בראש עם כוכב הסרטים אורלנדו בלום.

21:00 מסעדה בלתי אפשרית 4 | 4 Restaurant: Impossible, ערוץ Food Network


השף רוברט אירווין חוזר במשימתו להפוך את המסעדות בקשיים למוקדים קולינריים. אך עם בעלים עקשנים, מטבחים מוזנחים ובעיות כספיות - האם רוברט יצליח לסייע למסעדות? הוא מתחיל בפאייטוויל, קרולינה הצפונית, שם הבעלים שקיבלה את המסעדה מבעלה כמתנת חתונה סובלת מקשיים פיננסיים מאז שקיבלה את העסק לידיה. משם הוא ממשיך למרידיינוויל, אלבמה, שם הוא מוצא משפחה שגילתה שמי שאוהב לבשל לא בהכרח יכול לנהל עסק מצליח. האם יש תקווה למסעדות הכושלות, או שהמשימה קשה מדי גם לרוברט?

22:00 ADHD: לא רק לילדים | ADHD: Not Just For Kids, ערוץ הבריאות


בעבר נהוג היה לחשוב כי הפרעת קשב, ריכוז והיפראקטיביות היא מחלת ילדות החולפת עם ההגעה לבגרות. הסרט חושף את המציאות מאחורי המיתוס והדעות הקדומות, ומראה כיצד ילדים רבים, שנותרו בלתי מאובחנים, מתמודדים עם הסימפטומים של המחלה בשלבים מאוחרים בחייהם.

בין שתי ערים: מעשיה טאיוואנית | A Taiwanese Tale of Two Cities, נטפליקס | Netflix


דרמה טאיוואנית. רופאה מטאיפיי ומהנדסת מסן פרנסיסקו מחליפות בתים ויוצאות למסעות גדושי אתגרים, סודות ומפגשים מפתיעים.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !