החבובות, נשים פראיות - חיות עדינות, נינג'ה: צל של דמעה, האות
חדש בטלוויזיה – יום חמישי, 03 בדצמבר, 2015 / שי שגב

21:30 החבובות | The Muppets, ערוץ Hot פלוס


הסיטקום המוקומנטארי, בהפקת ביל פריידי ("המפץ בגדול", ומי שהחל את דרכו בחברת ההפקה של אבי החבובות, ג'ים הנסון) ובוב קושל ("משפחת סימפסון"), משיב לטלוויזיה את החבובות האייקוניות לראשונה מאז 1998, עם אותו הומור פרוע, חד ונוסטלגי. הסדרה החדשה מתרחשת בלוס אנג'לס, ומתארת את הפקת 'Up Late', הלייט-נייט בהנחיית מיס פיגי (האישה היחידה בלייט-נייט האמריקני). בדומה ל"המשרד", מלווה את החבובות צוות דוקומנטרי שמתעד את ההתרחשויות לפני ומאחורי הקלעים, וחושף בפעם הראשונה אי פעם את החיים האישיים של החבובות, מערכות היחסים ביניהן, רומנים, פרידות, הישגים, אכזבות, רצונות ותשוקות. מדי פרק, יתארחו בתוכנית הלייט-נייט של פיגי כוכבים מהשורה הראשונה. עד כה, פורסם כי ישתתפו בסדרה ג'ניפר לורנס, ריס ווית'רספון, ליאם המסוורת', מישל פייפר, קרי וושינגטון, סופיה ורגרה, טופר גרייס, אליזבת בנקס, ג'יי לנו ולורנס פישבורן. ציון איי.אם.די.בי.: 7.5/10, עגבניות רקובות: 64%/100%, מטה-קריטיק: 62/100

22:00 נשים פראיות, חיות עדינות | Wild Women, Gentle Beasts, ערוץ Yes דוקו


סרט המביא סיפורן של חמש נשים חזקות וכריזמטיות, מצרפת, רוסיה, מצרים וגרמניה - שהן מאלפות של חיות קרקס. הן עובדות בקרקסים ומאלפות נמרים, אריות ודובים, שאחר כך תופענה איתם. אמניות הקרקס חושפות באינטימיות את התשוקה שלהן ואת מערכות היחסים המורכבות עם חיות הפרא, שנעות בין שליטה, ליטוף ובין סכנת מוות שנוכחת כל העת. הבמאית אנקה שמיד מאירה את המציאות הלא פשוטה מאחורי דימויי הקרקס הנוצצים, והנשים מדברות בכנות על המשאלות שלהן ועל החיים בין חופש לבין תלות קיצונית, בין הערצה לבידוד. 96 דקות, שווייץ / גרמניה, 2015.

22:00 נינג'ה: צל של דמעה | Ninja 2: Shadow of a Tear, ערוץ MGM


אקשן. קייסי, אומן אומנויות לחימה אמריקני שהתמסד ביפן יוצא למרדף נקמה בתאילנד לאחר שאשתו ההרה נרצחת. שחקנים: קיין קוסוגי, סקוט אדקינס. במאי: אייזק פלורנטין. תאילנד / ארה"ב, 2013. שם הסרט נוראי, אבל הסרט עשיר בקטעי פעולה מופלאים, חלקם מרשימים אף מהמושקעים בהוליווד. ציון:
 


23:35 האות | The Signal, ערוץ MGM


מדע בדיוני. בנסיעה בכביש, ניק ושני חברים נמשכים לאזור מבודד על ידי גאון מחשבים. כשהכל פתאום משתבש, ניק חוזר להכרה - רק כדי למצוא את עצמו בסיוט שאינו נגמר. עם: לורנס פישבורן. במאי: וויליאם אובנק. ארה"ב, 2014. בסרט רעיונות גדולים ואפקטים מושקעים, אבל התסריט כושל בחיבור הנקודות. ציון:
 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !