בית האימה, מחוברים+ 7, כאוס בגני ורסאי, הנשים של צ'ארלס מנסון 
חדש בטלוויזיה - יום חמישי, 03 במרץ, 2016 / שי שגב

01:20 בית האימה | Demonic, ערוץ Hot אקשן


מותחן אימה על מה שקרה בבית מבודד ומסתורי בלואיזיאנה. בלש המשטרה מרק לואיס מגיע לבית נטוש ומוצא שלוש גופות. הוא מזעיק עזרה וגם את הפסיכולוגית המשטרתית, ד"ר אליזבת קליין. במהרה מסתבר לשניים כי חמישה צעירים ניסו לקיים סיאנס בבבית, שבו הבעלים ביצעה בעבר רצח אלים. מרק ואליזבת מנסים לברר את סיבת מותם המסתורי של השלושה ולגלות מה קרה לשניים האחרים שנעלמו. האם יתכן שהסיאנס השתבש ובטעות זומנו לבית רוחות רעות שאחראיות להרג הנורא במקום? שחקנים: מריה בלו, פרנק גרילו, קודי הורן, דסטין מיליגן, סקוט מכלוביץ', מייגן פארק. בימוי: וויל קנון. ארה"ב 2015. 
הסרט אינו מחדש דבר שטרם נראה בסוגת האימה, והעלילה שטוחה לחלוטין. ציון: 


20:15 מחוברים+ 7, ערוץ Hot3


הסדרה חוזרת לעונה שביעית, לספר את סיפורם של אנשים פחות מוכרים, אבל הולכת צעד אחד נוסף קדימה. שישה משתתפים המתעדים ומצלמים את עצמם במשך קרוב לשנה, חושפים באינטימיות נדירה קונפליקטים קרובים ומטלטלים מאי פעם. רצועה יומית בת 30 פרקים שתשודר מדי ערב, ביים וערך: דודי אורן. עורך אחראי: עמי טיר. יוצרי הסדרה המקורית: רם לנדס ודורון צברי.

21:30 כאוס בגני ורסאי | A Little Chaos, ערוץ Yes1

לפרטים נוספים, ראו יום שבת, 27 בפברואר, 2016, בשעה 18:00 בערוץ Hot דרמה

22:00 הנשים של צ'ארלס מנסון | Manson's Lost Girls, ערוץ לייפטיים


סרט מקורי המספר את סיפורן של הנשים שהקיפו את אחד הרוצחים המפורסמים והכריזמטיים ביותר בהיסטוריה המודרנית – צ'ארלס מנסון. בקיץ 1969, הצליח מנסון לשכנע את אשתו השנייה ו-18 צעירות היפיות לעבור לגור בקומונה משותפת. עד מהרה תהפוך קומונת האהבה של מנסון לאחת הכתות המפורסמות בהיסטוריה ומנסון ונשותיו יהיו אחראיים לפשעים חמורים, שכללו בין השאר את אחת הרציחות הקשות ומלאות השנאה שנראו בארה"ב – הרצח המפורסם של שרון טייט, אשתו של הבמאי רומן פולנסקי. הסיפור מסופר דרך עיניהן של חברת הכת לינדה קסביאן ושאר הנשים הצעירות, ומתאר כיצד הן התאהבו במנסון וכיצד הצליח לסחוף אותן אחריו בנתיב המטורף שהתווה לעצמו. שחקנים: ג'ף וורד (בתפקיד מנסון), מקנזי מאוזי ("אל תוך היער"), גריר גרמר ("אקוורד"), כריסטיאן מדסן ("מפוצלים"). ארה"ב, 2016.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !