קוונטיקו, רווקה פלוס
חדש בטלוויזיה - יום שני, 04 בינואר, 2016 / שי שגב

22:00 קוונטיקו | Quantico, סלקום TV + Hot פלוס


סדרת המתח של רשת ABC, שהוארכה לעונה שלמה בת 22 פרקים. במרכזה של הסדרה המצליחה עומדת פריאנקה צ'ופרה ("מטוסים"), מיס עולם וכוכבת בוליוודית עטורת פרסים, שעושה כאן את הופעת הבכורה שלה בטלוויזיה האמריקנית. למרות זאת, היא מצליחה לשאת על כתפיה את התפקיד הראשי המאתגר של סוכנת ה-FBI, אלכס פאריש. אחרי מתקפת הטרור הגדולה ביותר על ניו יורק מאז ה-11 בספטמבר, אלכס מוצאת את עצמה על הכוונת של הארגון שאותו נשבעה לשרת - כחשודה העיקרית בתכנון הפיגוע המחריד. העלילה מזגזגת בין שני קווי זמן: עברה של אלכס באקדמיה להכשרת סוכנים בקוונטיקו, מערכות היחסים בינה ובין הטירונים האחרים והסודות שהם מסתירים בארון - וההווה, בו היא נמצאת במרוץ לגלות מי הפליל אותה ומי אחראי למתקפה. מאחורי הדרמה הקצבית עומדים היוצר ג'ושוע ספרן ("אחת שיודעת", "סמאש") והמפיק מארק גורדון ("האנטומיה של גריי", "מחשבות פליליות"). לצידה של צ'ופרה מככבים גם ג'ואנה בריידי (UnReal"i"), ג'וש הופקינס ("קוגר טאון", "סווינגטאון"), טייט אלינגטון ("מינדי", "היישר מקומפטון") וג'ייק מקלופלין ("התרסקות", "סופר 8"). גם אלייזה קופ ("הכל לטובה", "על הספסל") ומרשה קרוס ("עקרות בית נואשות") יגיעו במהלך העונה לתפקידי אורח. ציון איי.אם.די.בי.: 7.4/10, עגבניות רקובות: 83%/100%, טי.וי.קום: 7.2/10, מטה-קריטיק: 70/100

22:00 רווקה פלוס | Single Plus, ערוץ הקולנוע הישראלי


קומדיה של דובר קוסאשווילי. זהבה היא בחורה בת 34, נאה ועדיין רווקה. אימא שלה, חולה במחלה סופנית, מבקשת ממנה נכד. זהבה מסרבת, כיוון שהיא רוצה להביא ילדים אך ורק מתוך אהבה עם בחיר ליבה. בתגובה אמה מפסיקה את נטילת התרופות שלה ומחמירה את מצבה הבריאותי. מחוסר ברירה זהבה יוצאת למסע אחר הגבר שייעבר אותה. לאחר מספר דייטים כושלים היא מגיעה להסכם עם זוג נשוי חשוך ילדים, שהיא תשמש כאם פונדקאית עבורם בתנאי שיאפשרו לה להחזיק בילד כל עוד אמה בחיים. שחקנים: יעל טוקר, רובי פורת שובל, מוטי גלעדי, מיכל ינאי ושרית וינו אלעד. ישראל, 2012.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !