סודות מהסאונה, הרוג אותי שלוש פעמים
חדש בטלוויזיה – יום חמישי, 04 בפברואר, 2016 / שי שגב

22:00 סודות מהסאונה | Secrets of the Gay Sauna, ערוץ Yes דוקו


סאונות של גייז הן מקום בו גברים פוגשים גברים זרים כדי לעשות סקס. עם גישה חסרת תקדים לסאונה בנוטינגהם, הסרט שלפנינו נכנס לראשונה לעולם הסודי והידוע לשמצה של סאונה של הומואים. פוגשים אנשים שהולכים לסאונה כדי להשיג תענוגות מיניים מידיים – ממורים דרך שרברבים ועד חברי מפלגה – כמו גם את הצוות שמקבל אותם ומנקה אחריהם... הסאונה של נוטינגהם נראית כמו מקום רגיל לגמרי, בית מרחץ קונבנציונאלי, עם מקלחות, ג'קוזי וחדרי הלבשה. אך במעלה המדרגות מכילים 100 המטרים המרובעים גם חדרי חושך, חדרי סווינג ועוד הפתעות. הלקוחות מגיעים בכל שעות היום – במהלך הפסקת הצהריים או אחרי בילוי במועדון לילה, כדי לעשות סקס עם זרים מוחלטים. בעבור 12 לירות שטרלינג לביקור, העסק משגשג. אנגליה, 2015.

23:30 הרוג אותי שלוש פעמים | Kill Me Three Times, ערוץ Hot אקשן


אקשן קומי. צ'ארלי וולף הוא מתנקש מקצועי שמסתבך בפרשה של רצח, סחיטה ונקמה. לוסי ווב ובעלה נייתן, מהמר כפייתי, מתכננים לרצוח את אליס טיילור כדי לזכות בכספי ביטוח החיים שלה. אליס נשואה לגבר אלים בשם ג'ק, אשר שכר את שירותיו של צ'ארלי המתנקש כדי לרצוח את אשתו, לאחר שגילה שהיא בגדה בו. לקראת ההתנקשות, צ'ארלי מבחין בסתר בלוסי ונתן בעת שהשניים מנסים לפתות את אליס. התכנית שלהם היא לגרום למותה ולאחר מכן לגנוב את הכספת שבביתה. הבעיה היא שיש עוד גורם שמעוניין לשים את ידיו על הכסף, וזה השוטר המקומי ברוס שסוחט את נייתן...שחקנים: סיימון פג, אליס בראגה, תרזה פלמר, לוק המסוורת' בימוי: קריב סטנדרס. אוסטרליה / ארה"ב, 2014. פג מנסה לגלם את הרשע, אך הוא משעשע מדי, וגם התסריט רחוק מלהיות רציני. ציון:
 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !