מגניבות בע"מ, מקס ושרד, מונטי פייתון: הקטעים הטובים ביותר, 10 דברים שלא ידעת על 3, ההיסטוריה האבודה, רק היום, פורים עם מונטי פייתון
יום רביעי, 04 במרץ 2015 / שי שגב

01:20 מגניבות בע"מ | The Hottie and the Nottie, ערוץ MGM


פריס הילטון מראה בקומדיית הקאלט הזו, שיופי פנימי הוא מה שחשוב, אבל גם שאין שום פסול בקצת ניתוחים פלסטיים. בימוי: טום פוטמן. ארה"ב, 2008. קומדיה רבת קטעים גועליים, צפויה, וחסרת כל משמעות מעבר להראות חלקים בולטים מגופה של הילטון. ציון: 

20:30 מקס ושרד | Max and Shred, ערוץ ניקלודיאון


קומדיית מצבים העוקבת אחר מקס, גולש סנובורד אגדי, שעובר לגור עם משפחתו של שרד, גאון וחובב מדעים, כדי להתאמן לקראת אליפות החורף. שרד לא כל כך מרוצה מהאורח החדש שזוכה בכל תשומת הלב, אבל במהרה הופכים השניים לחברי אמת. במהלך פרקי הסדרה יתאהב הזוג באותה נערה, ילחמו על חלוקת החלל בחדרם המשותף, יתחרו ביניהם על הכנת היוגורט הטעים ביותר ויטפלו בתינוק רובוטי.

21:00 מונטי פייתון: הקטעים הטובים (בעיקר) | (Monty Python Best Bits (Mostly, ערוץ Yes דוקו


סדרה בחמישה פרקים, שבה כמה ממעריצי הלהקה (שהם בעצמם מכוכבי הקומדיה הגדולים ביותר בעולם היום), מכתירים את המערכון שהם אוהבים ביותר. אז מהו המערכון האהוב ביותר על ג'ים קארי, טרייסי אולמן, מייק מאיירס, צ'בי צ'ייס, וסטיבן פריי? 5 פרקים בני 30 דקות, אנגליה, 2014.

21:45 10 דברים שלא ידעת על 3 | i10 Things You Don't Know About S3, ערוץ ההיסטוריה HD

לפרטים נוספים, ראו יום רביעי, 28 בינואר, 2015, בשעה 21:20 בערוץ ההיסטוריה

22:30 ההיסטוריה האבודה | Brad Meltzer's Lost History, ערוץ ההיסטוריה HD

לפרטים נוספים, ראו יום רביעי, 28 בינואר, 2015, בשעה 22:10 בערוץ ההיסטוריה

23:45 רק היום | Only Today, ערוץ הקולנוע הישראלי


סרטו הראשון של זאב רווח כבמאי (ובכיכובו) - קומדיית בורקס רומנטית. סטודנטית ירושלמית צעירה, שאהובה האשכנזי העשיר עזב אותה לאחר זמן ממושך, לוכדת את עינו של ששון - סוחר עגבניות צעקני, שאינו יודע שהיא ביתו של ידידו הטוב מהשוק. תחילה הוא מנסה להחזירה אל אהובה המתנשא, וכשאינו מצליח מתפתחים בניהם באופן מפתיע יחסים רומנטיים. כל זאת על רקע צעקות 'רק היום' בשוק מחנה יהודה הססגוני. שחקנים נוספים: אפרת לביא, אילן דר, ספי ריבלין. ישראל, 1976.

פורים עם מונטי פייתון, ערוץ YES VOD


חגיגה מטורללת ומצחיקה עם חבורת מונטי פייתון. הסרטים, המערכונים, מופע האיחוד וקטעים מרתקים מאחורי הקלעים. במופע האיחוד - חמשת חברי מונטי פייתון מבצעים רבים מבין המערכונים והשירים האהובים ביותר שלהם, ומוכיחים שוב, שמדובר בלהקה הקומית המשפיעה ביותר בכל הזמנים. וכמובן, הסרטים הגדולים: בריאן כוכב עליון, מונטי פייטון והגביע הקדוש, ועכשיו למשהו שונה לגמרי.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !