שרוטים 4, צוות חירום, פנים מול פנים, חלומות מפלסטיק 4
יום שני, 04 במאי, 2015 / שי שגב

19:25 שרוטים Ridiculousness 4 | 4, ערוץ MTV


רוב דירדק מציג את כמה מהסרטונים השרוטים והמצחיקים ביותר ברשת יחד עם שני חבריו הטובים, סטרלינג סטילו ברים ושאנל ווסט קואסט. בכל פרק מתארח ידוען אחר. בין הידוענים: ניק סוורדסון, סנופ ליון, מייק אפס, ג'נה מרבלס ואחרים.

22:00 צוות חירום | The E-Team, ערוץ Yes דוקו


הכירו את ה-E-Team (קיצור ל-Emergency Team), חבורה של אנשים אמיצים ואינטליגנטיים שנשכרו כדי לתעד פשעי מלחמה ולדווח עליהם לשאר העולם. הבמאי רוס קאופמן ("ילדי בית-הבושת") יוצא עם החבורה הזו לחזיתות של סוריה ולוב, בהן רסיסי פגזים, חורים שנעשו מקליעים וקברים בלתי-מסומנים מספקים הוכחות למתקפות שבוצעו על ידי אסד וקודם לכן על ידי קדאפי (שכבר נהרג). הפשעים הם חסרי מעצורים ופראיים, פעמים רבות רנדומאליים, ובדרך כלל לא מתועדים, כך שעבודת אנשי החבורה המסורים הללו להוציא את הדיווחים מהמדינה ולהפיצם לעולם היא חיונית עוד יותר. בימוי: רוס קאופמן, קאתי שביניי. 88 דקות, ארה"ב, 2014.

22:00 פנים מול פנים | Face to Face, ערוץ 8


סדרה של דיוקנאות השוואתיים הכוללים שתי דמויות ידועות מובילות מאותו תחום במגוון נושאים: פוליטיקה, אומנות, כלכלה, טכנולוגיה ומדע. הדמויות מוצגות דרך נקודת מבט של מתחריהם תוך כדי בחינת ההשפעה על עבודתם. היריבות בין אישים פורצי דרך הפכה לכוח מניע ואתגר תמידי שהובילה לשינויים בחברה ולהשפעה עמוקה על חיינו.

22:30 חלומות מפלסטיק 4, ערוץ Hot בידור ישראלי


הסדרה, שעוסקת בעולם הניתוחים הפלסטיים ומעניקה מבט ייחודי ונדיר אל פנים תעשיית היופי והפלסטיקה הישראלית, חוזרת בעונה חדשה. בעונה החדשה: ג'קי אזולאי מ"מאסטר שף" שירדה משמעותית במשקל וכדי לסגור את הפינה עוברת שאיבת שומן כשבמקביל אמה - מרים, דתייה ואם ל-14, עוברת מתיחת פנים; סמדר קילצ'ינסקי, דוגמנית ובעברה אחת הנשים היפות בישראל, שאיבדה כמעט הכל ועברה מתיחת פנים; ריקי אבוטבול, גרושה+3 שהשילה 60 ק"ג ממשקלה, התאהבה בבחורה ועברה ניתוח חזה; מירב ובר, דוגמנית לשעבר ובתה בת העשרה, שעוברות במקביל ניתוחי אף וחזה; רייצ'ל, דוגמנית יפיפייה שהשילה 70 ק"ג, ועשתה מתיחת בטן והגדלת חזה שבעקבותיהם זכתה בקמפיינים ועוד. עורכת ובמאית: איילת הלר.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !