אהבה שנאה ומה שביניהן, סוכר נגד שומן, לעצב בגדול 3, תיאוריית האפס, אנה ערביה
חדש בטלוויזיה - יום חמישי, 04 ביוני, 2015 / שי שגב

21:30 אהבה, שנאה ומה שביניהן | Hateship Loveship, ערוץ Yes1


מבוסס על סיפור קצר מאת הסופרת זוכת פרס הנובל, אליס מונרו. בחורה צעירה ומופנמת מתחילה לעבוד כמטפלת עבור אלמן קשיש. נכדתו המתבגרת של המטופל שלה מחליטה לנצל את תמימותה, ומתחילה לשלוח לה מכתבים רומנטיים מפוברקים, המגיעים כביכול מאביה, אסיר משוחרר המכור לסמים. שחקנים: קריסטן וויג ("מסיבת רווקות"), גאי פירס, היילי סטיינפלד ("אומץ אמיתי"). במאית: ליזה ג'ונסון. ארה"ב, 2013. המשחק של וויג שווה כל דקת צפייה, אך מעבר לזה, אין הרבה למה לצפות. ציון:
 


22:00 סוכר נגד שומן | Sugar Vs. Fat, ערוץ 8


שאלת השאלות בעולם התזונה: מה מזיק יותר, סוכר או שומן? במשך ארבעה שבועות נצמדים צמד האחים הרופאים כריס וזנד לשני תפריטים, אחד מהם בנוי כולו מסוכרים, והשני משומנים. הם בוחנים כיצד מגיבים הגוף והמוח לדיאטה, ובתוך כך מגלים שגורם הסיכון הוא דווקא אחר, ומונח ממש מתחת לאפנו. BBC, 2014.

22:00 לעצב בגדול Grand Designs 3 | 3, ערוץ החיים הטובים


עונה חדשה. המעצב הבריטי, קווין מקלאוד, ממשיך לעקוב אחר מיזמי שיפוץ ועיצוב עצמאיים. מדי פרק יתלווה מקלאוד ליחידים ולזוגות המבקשים לבנות את בית חלומותיהם - החל משלב התכניות וכלה בפרקטיקה של הפיכת הקונספט לממשי.

22:00 תיאוריית האפס | The Zero Theorem, ערוץ Hot פריים

לפרטים נוספים, ראו יום שלישי, 02 ביוני, 2015, בשעה 22:00 בערוץ Yes3

22:00 אנה ערביה | Anna Arabiya, ערוץ הקולנוע הישראלי


עיתונאית צעירה בשם יעל (יובל שרף) מגיעה למובלעת קטנה בין יפו לבת ים, כדי להתחקות אחר הקהילה המסוגרת שגרה שם והסיפור המסתורי המלווה את מותה של אם המשפחה. בימוי: עמוס גיתאי. ישראל, 2013. משחק נהדר ונגיש מכל סרטי הבמאי, אך עדיין קשה לצופה להבין על מה מהומה. ציון: 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !