ממלכה 2, אגדת הרי הזהב, מטרו מנילה, כנופיות ניו יורק, איימי שומר 2
חדש בטלוויזיה - יום שלישי, 04 באוגוסט, 2015 / שי שגב

20:45 ממלכה 2 | 2 Reign, ערוץ Hot3


דרמת הלהיט המסעירה בהפקת CBS, ובכיכובה של אדלייד קיין ("זאב צעיר", "הטיהור"), שעוקבת אחר שנות נעוריה של מלכת סקוטלנד מרי סטיוארט בצרפת של המאה ה-16, חוזרת בעונה שנייה. בינואר האחרון, הוזמנה עונה שלישית של הסדרה. בסיום המטלטל של העונה הראשונה, מותו של המלך הנרי (אלן ון ספרנג, "בני אלמוות") הביא להכתרתם של פרנסס (טובי רגבו, "מר אף אחד") ומרי (קיין) למלך ומלכת צרפת. אך לפני שהונחו הכתרים על ראשיהם, מצא את עצמו פרנסס בצד הלא נכון של שערי הטירה, כשמיהר לעזור ללולה (אנה פופלפוול, סדרת סרטי "נרניה") ללדת את ילדו הראשון וייתכן שהיחיד. ספוילר - העונה החדשה נפתחת כאשר מרי ופרנסס בכס המלכות, בעוד צרפת מזועזעת מהשלכות הדבר. המחלה זוחלת דרך קירות הממלכה, מביאה למותם של אלפים ברחבי הארץ ומערערת את יציבות האומה. על רקע האסון, צומחים לורדים חזקים עם מניעים נקמניים, בין אם אישיים, דתיים או פוליטיים, שיגדעו חיים ויקרעו את המחויבות של פרנסס ומרי אחד לשנייה ולסובבים אותם. במקביל, איום מסתורי וקטלני גובה קורבנות מרחובות הכפר ומסדרונות הטירה, ומותיר אחריו ראיות מעוררות בהלה.

21:45 אגדת הרי הזהב | Legend Of The Superstition Mountains, ערוץ ההיסטוריה HD

לפרטים נוספים, ראו 01 ביולי, 2015, בשעה 22:10 בערוץ ההיסטוריה

22:00 מטרו מנילה | Metro Manila, ערוץ Yes3


זוכה פרס חביב הקהל בפסטיבל סאנדנס. נציג בריטניה לסרט הזר באוסקר. דרמת פשע אינטנסיבית. בתקווה לעתיד טוב יותר, עוברים בני זוג עם בנותיהן משדות האורז בכפר לעיר הגדולה מלאת הפיתויים והחטאים. בעוד האישה נאלצת לעבוד בחשפנות, מוצא הבעל עבודה מכניסה בחברת אבטחה שאחראית על העברתם של מזוודות מלאות כסף לאנשים שלא רצוי להסתבך איתם. תוך זמן קצר הוא לומד שרבים כבר קיפדו את חייהם בעבודה זו ושעליו להילחם בכל כוחותיו כדי לא לגמור כמוהם. שחקנים: ג'ק מקאפאגל ("השבורים"), ג'ון ארצ'ילה. במאי: שון אליס ("קאשבק"), בריטניה/הפיליפינים, 2013. מותחן מרתק ומצמרר המעניק מבט מרגש על העוני, השוחד והכנופיות ששולטות כיום בפיליפינים. מעורר מחשבה ומשאיר צביטה בבטן. ציון:
 


22:00 כנופיות ניו יורק | Rubble Kings, ערוץ 8


מועמד לפרס חבר השופטים DOC NYC 2014. בין השנים 1968-1975 שלטו בניו יורק כנופיות אלימות. המשטרה וסוכנויות הרווחה לא הצליחו להביא להפסקת שפיכות הדמים, והישועה הגיעה ממקום בלתי צפוי: תרבות ההיפ הופ. לאורך כל שנות שלטון הכנופיות העקובות מדם בניו יורק, היה ברור כי הבסיס לכל הוא זעם חברתי, תרבותי וכלכלי. הסרט מגלה כיצד קומץ אנשים מוכשרים ואמיצים – אך גם נשכחים - הביאו לסיומן של 'השנים הרעות' של ניו-יורק, והשפיעו על דורות קדימה. ארה"ב, 2010. סיפור חברתי, מפתיע ואף מבדר. עשוי באופן יוצא דופן. ציון:
 


22:30 איימי שומר 2 | 2 Inside Amy Schumer, ערוץ Hot3


עונתה השנייה של סדרת המערכונים זוכת הפרסים של הקומיקאית המצליחה איימי שומר. באפריל האחרון עלתה עונתה השלישית של הסדרה, וביום עלייתה הכריז ערוץ Comedy Central על הזמנת עונה רביעית שלה. ספוילר - העונה החדשה גם סימנה את הפיכתה של "איימי שומר" לתופעה ויראלית מסחררת, בזכות שלושה מערכונים שעלו לגדולה – מערכון בהשתתפות טינה פיי, ג'וליה לואי-דרייפוס ופטרישיה ארקט שעוסק בתאריך התפוגה של נשות הוליווד; קליפ שלועג לתרבות הטוורקינג ואובססיית הישבנים; ופרק שלם שכל כולו פרודיה ל-"12 גברים כועסים", ובו מופיעים שחקנים מהשורה הראשונה – בראשם ג'ף גולדבלום – כדי לדון האם שומר ראויה להופיע בטלוויזיה.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !