הביקור, המלכת אליזבת' – סרטי משפחה, השקר היפה
חדש בטלוויזיה – יום חמישי, 04 באוגוסט, 2016 / שי שגב

22:00 הביקור | The Visit, ערוץ Yes2

לפרטים נוספים, ראו יום שבת, 23 ביולי, 2016, בשעה 23:40 בערוץ Hot גולד

22:00 המלכה אליזבת – סרט משפחתי | Elizabeth at 90 - A Family Tribute, ערוץ Yes דוקו


ב-4 באוגוסט, 1900, נולדה המלכה אליזבת האֵם. כמעט 120 שנה מאוחר יותר, קיבל הבמאי ג'ון ברידקאט גישה בלעדית לאוסף השלם והפרטי של הסרטים הביתיים של המלכה אליזבת II, בִּתם של המלכה האֵם ושל המלך ג'ורג' VI. בילדותה, הסרטים צולמו על ידי הוריה של אליזבת II. מאוחר יותר, צולמה על ידי הדוכס מאדינבורו (הוא הנסיך פיליפ, בעלה של המלכה אליזבת II ואביו של צ'ארלס, נסיך ויילס), ואפילו צילמה בעצמה. קטעים רבים מתוך האוסף ששופך אור חדש על חייה של המשפחה המלכותית נחשפים כאן בפעם הראשונה. לא מעטים מחברי המשפחה המלכותית מצולמים בסרט כשהם צופים בחומרים הפרטיים ותורמים את הזיכרונות והתובנות שלהם לגבי האישה שהם מכירים - הן כחברת משפחה קרובה, והן כמלכת הממלכה המאוחדת. ביניהם: הנסיך הארי, הדוכס מקיימברידג' (הוא הנסיך וויליאם), אן הנסיכה המלכותית (בתה של אליזבת'), הדוכס מקנט (הוא הנסיך אדוארד), הנסיכה אלכסנדרה, וכמובן הבֵּן ויורש העצר, הנסיך צ'ארלס, שגם עושה את הקריינות לסרט. 70 דקות, אנגליה, 2016.

22:00 השקר היפה | The Beautiful Lie, ערוץ Hot פלוס


מיני-סדרה אוסטרלית בת שישה פרקים מבית היוצר של פיטר סלמון וגלנדין אייוין, המבוססת באופן חופשי על עלילת הרומן האיקוני של לב טולסטוי: אנה קרנינה. הדרמה נכתבה על ידי התסריטאים אליס בל ("הסטירה") וג'ונתן גאווין ("אהבה מלידה") ומככבים בה שחקנים אוסטרלים מהשורה הראשונה - שרה סנוק ("המלבישה", "סטיב ג'ובס"), בנדיקט סמואל ("המתים המהלכים"), רודג'ר קורסר ("בנות מקלאוד"), דן וויילי ("חתונתה של מיוריאל"), אלכסנדר אינגלנד ("מלחמת האלים"), דניאל הנשאל ("באבאדוק"), סיליה פקוולה ("אהבה מלידה") וסופי לואו ("הסטירה"). בגרסה המודרנית לרומן האלמותי, אנה ובעלה זאנדר הם טניסאים מפורסמים ועשירים עם נישואין מושלמים – לכאורה, לפחות. הקרקע תחת רגליהם מתערערת כשאנה פוגשת את סקיט, מפיק מוזיקלי צעיר וחתיך המאורס לקיטי והשניים נסחפים לרומן הרסני. גם נישואיה של אחותה של קיטי, דולי, לאחיה של אנה, קינגסלי, עולים על שרטון כשדולי מגלה שבעלה ניהל רומן עם האומנת שלהם. האהבה, הבגידה, הקנאה והתשוקה סודקות את חיי המשפחות הללו ומטלטלות אותן בין רגעי שפל לגדולה, בין אושר לאומללות. ציון איי.אם.די.בי.: 7.2/10

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !