רטטוי, קסם לאור הירח, וויפלאש, ג'ון וויק
חדש בטלוויזיה - יום שישי, 04 בספטמבר, 2015 / שי שגב

17:00 רטטוי | Ratatouille, ערוץ Yes5


סרט האנימציה מצליח וזוכה פרס האוסקר לסרט המונפש הטוב ביותר לשנת 2007, אודות עכברוש מיוחד במינו שחולם להיות שף. בעזרת צעיר גמלוני העובד במסעדה יוקרתית הוא יקבל הזדמנות להגשים את חלומו ולהוכיח לעולם שכל אחד יכול לבשל. דיבוב בעברית: גורי אלפי, אריה צ'רנר, יחזקאל לזרוב, אורנה בנאי. במאים: בראד בירד ("משפחת סופר-על") וז'אן פינקאווה. ארה"ב, 2007. בקצב מהיר ובהנפשה מופלאה, הסרט יוצר מתח והומור בקלאסיקה בלתי נשכחת. ציון:
 


22:00 קסם לאור ירח | Magic In The Moonlight, ערוץ Yes2


קומדיה רומנטית. בשנות ה-20 של המאה הקודמת, מוזמן קוסם מפורסם לאחוזתה של משפחה אריסטוקרטית בדרום צרפת, כדי לחשוב את שקריה של בחורה צעירה הטוענת שיש לה כוחות מאגיים ויכולת ניבוי. העניינים מסתבכים כאשר הקוסם הציניקן מתחיל להתאהב בצעירה המסתורית. שחקנים: קולין פירת', אמה סטון, ג'קי וובר, מרשה גיי הארדן. במאי: וודי אלן. ארה"ב, 2014. 
הקומדיה החדשה של וודי אלן, יש נופים מקסימים של הרביירה הצרפתית ומשחק טוב של קולין פירת' ואמה סטון, אבל מעט מאוד קסם והומור. ציון: 

22:00 וויפלאש | Whiplash, ערוץ Yes2


זוכה שני פרסים בפסטיבל סאנדנס, זוכה שלושה פרסי אוסקר ושלושה פרסי באפט"א. דרמה אינטנסיבית ומורטת עצבים שהייתה לאחד הסרטים הגדולים והמדוברים של 2014. מתופף צעיר החולם להיות הגדול בתחומו, נלקח תחת חסותו של מורה קשוח, ואף אכזר, שאינו בוחל באף אמצעי כדי להוציא מתלמידיו את הצליל המושלם. הניסיון לעמוד בדרישות הבלתי אפשריות ולצלוח את משטר האימונים המפרך יובילו את שניהם אל הקצה ומעבר לו. שחקנים: מיילס טלר, ג'י. קיי סימונס, פול רייזר. במאי: דמיאן שאזל. ארה"ב, 2014. 
התסריאטי והבמאי דמיאן צ'אזל יצר את אחד הסרטים המבדרים, המרגשים והמטרידים ביותר שנראו על המסך. ואילו ג'יי. קיי. סימונס ("אוז") הוא הנבל המפחיד ביותר שתראו השנה בקולנוע. ציון: 

22:00 ג'ון וויק | John Wick, ערוץ Hot גולד

לפרטים נוספים, ראו יום שישי, 21 באוגוסט, 2015, בשעה 22:00 בערוץ Yes4

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !