מכת שמש, הסוד שבעיניים
חדש בטלוויזיה – יום שלישי, 04 באוקטובר, 2016 / שי שגב

22:00 מכת שמש |
Solnechnyy UdarSunstroke, ערוץ Yes3


הסרט היה נציג רוסיה לטקס האוסקר, זכה בשישה פרסי נשר הזהב (המקבילה הרוסית לגלובוס הזהב) - כולל הסרט הטוב ביותר. דרמה היסטורית שגיבורה הוא קצין רוסי אשר נפל בשבי בזמן מלחמת האזרחים בשנת 1920. בעוד חייו בסכנה, הוא נזכר ברומן סוער שניהל 13 שנים קודם לכן. שחקנים: מרטינז קליטא, ויקטוריה סולוביובה. במאי: ניקיטה מיכאלקוב. רוסיה, 2014. הסרט הוא אסופה של תמונות וסצינות, שכלל אינן מתחברות יחדיו. קשה לצפייה ומה שניתן לראות - בלתי מובן. ציון:
 


22:00 הסוד שבעיניים | Secret In Their Eyes, ערוץ Yes4


רימייק לסרט הארגנטינאי זוכה פרס האוסקר לסרט הזר הטוב ביותר - "הסוד שבעיניים" משנת 2009. שלושה סוכני FBI נחרדים לגלות שהבת של אחת מהן, נרצחה באופן אכזרי. התעלומה לא פוענחה והחשוד בפשע שוחרר לאחר שבית המשפט קבע שהוא נחקר שלא כחוק. עכשיו, 13 שנים אחרי, מתגלה עדות חדשה העשויה לסגור את המעגל. שחקנים: ניקול קידמן, ג'וליה רוברטס, מייקל קלי. במאי: בילי ריי. ארה"ב, 2015. בזבוז אדיר של משאבים וצוות שחקנים איכותי לטובת חיקוי עלוב ומנוכר מן המקור הארגנטינאי, שטוב בהרבה. ציון: 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !