הכי גרועים שיש 2, ההורים הגאים שלי
חדש בטלוויזיה – יום רביעי, 04 בנובמבר, 2015 / שי שגב

22:00 הכי גרועים שיש 2 | You're the Worst 2, ערוץ Yes Oh


הקומדיה האדג'ית של רשת FXX חוזרת בעונה חדשה. ספוילר - לאחר שהדירה שלה נשרפה, גרטשן נאלצת לעבור לגור בביתו של ג'יימי והשניים עושים מאמצים להימנע מכל סוג של חיי משפחה, וחוגגים ללא הרף, עם תוצאות יותר ויותר ביזאריות. כל שיחה רגילה מרתיעה ומלחיצה אותם, וכל ניסיון לערב רגיל בבית נגמר תמיד ביציאה או חגיגה. לינדזי גרה לבד לאחר שפול עזב את הבית. היא רוצה לגרום לו לחזור אליה כדי שתוכל לזרוק אותו, אך הוא כבר הכיר בחורה חדשה דרך האינטרנט, ולינדזי מתקשה להתאושש, עד שאדגר עוזר לה לנקות את ביתה מפול והדברים שלו.

22:00 ההורים הגאים שלי | Gayby Baby, ערוץ 8


נישואים חד מיניים – האם הם מזיקים לילדים או מיטיבים עמם? השאלה המתבקשת היא מה נורמאלי? האם הגיע הזמן לבחון את הנורמות מחדש? גאס, אבוני, מאט וגראהם הם ארבעה ילדים בני 10-12, צאצאים להורים מהקהילה ההומו-לסבית. בעודם מתמודדים עם גיל ההתבגרות הממשמש ובא, הם נאלצים להתמודד עם שאלת הנורמאליות. הצצה לחייהן של ארבע משפחות חד מיניות, המחנכות את ילדיהן לערכים התואמים את החיים במאה ה-21. קנדה, 2015.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !