אימפריה 3, חסרי בושה 7
חדש בטלוויזיה - יום חמישי, 05 בינואר, 2017 / שי שגב

21:15 אימפריה 3 | Empire 3, ערוץ Yes דרמה


הסדרה חוזרת בעונה שלישית, מלאת תככים ומוזיקה. ספוילר - בעונה החדשה, מאבק ממשיך, העץ המשפחתי מתרחב ומסתבך, תככים ומזימות יגיעו מכל עבר, דמויות יעברו לעולם שכולו טוב וראשויות החוק ימשיכו לרדוף אחרי בני המשפחה. בין הדמויות והשחקנים החדשים העונה, גם הדיווה מריה קארי בתפקיד קיטי המפציעה כבר בפרק השלישי לעונה, דיוות R&B שבאה לאימפריה להקליט דואט עם ג'מאל, הסובל מטראומה בעקבו הירי בו בעונה השניה. עוד בסדרה הראפרים פרנץ' מונטנה ובירדמן, ופלישה ראשד ("משפחת קוסבי").

22:00 חסרי בושה 7 | Shameless 7, ערוץ Hot פלוס


הקומדיה הנועזת של רשת הכבלים שואוטיים וחברת Warner Bros, חוזרת לעונה שביעית. ספוילר - העונה נפתחת כשפרנק מקיץ מהתרדמת ומגלה שבני משפחתו השליכו אותו לנהר. הוא מכריז עליהם מלחמה, אבל פיונה עסוקה מדי בחייה האישיים מכדי לדאוג בגללו. למרות הבגידה המרסקת שחוותה בסוף העונה הקודמת, היא ממשיכה בחייה החדשים כמנהלת הדיינר ושום דבר לא יעמוד בדרכה – אפילו לא בני משפחתה. בינתיים, ליפ יוצא ממרכז הגמילה עם נקודת מבט חדשה על אלכוהוליזם וחזון קודר לגבי עתידו, כשמנגד הקריירה של איאן משגשגת לצד מערכת היחסים החדשה שלו. דבי מנסה להיות אם טובה לפראני הקטנה, בעוד שקארל צריך לקבל כמה החלטות גדולות בדרכו להפוך לגבר. בזמן שפיונה מנסה לבנות לעצמה חיים, האם המשפחה תתפרק בלי מישהו שיחזיק את כולם יחד?

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !