אלאדין, מועדון החוטפים, השכונה VS חייזרים, הדרך למעלה, בית הקלפים 3, ד.צ. הוליווד, רשימת הלקוחות
יום חמישי, 05 במרץ 2015 / שי שגב

10:00 אלאדין | Aladdin, ערוץ Yes5


בעיר קסומה, חי הנער אלאדין וקופו השובב, אבו. חייו של אלאדין משתנים כשהוא מוצא מנורת פלאים, אשר מתוכה פורץ ג'יני, שד מקסים, שובב וחצוף, אשר מעניק לו שלוש משאלות, ואת ההזדמנות לפגוש את יסמין, הנסיכה היפה והאמיצה של הממלכה. כאשר המכשף ג'אפר מגלה על הג'יני ומנסה לסכל את הקשר בין אלאדין ליסמין, שני האוהבים והג'יני שלצדם צריכים לסכל את תוכניותיו האפלות ולגבור עליו. דיבוב לעברית: טוביה צפיר, רמה מסינגר. דיבוב לאנגלית: רובין ווילאמס, סקוט ווינגר. במאי: רון קלמנטס, ג'ון מוסקר. ארה"ב, 1992. הסרט היה מועמד לחמישה פרסי אוסקר, וזכה על המוזיקה ועל שיר הנושא ("A Whole New World"). סרט מבדר ומרשים, עם מוזיקה טובה ודמויות אהובות. איכות ההנפשה החזירה את היוקרה לאולפני דיסני. ציון: 


18:35 מועדון החוטפים | The Abduction Club, ערוץ MGM


קומדיה. חבורה של צעירים אירים חוטפים אצילות נשים במטרה להינשא להן, להתקרב להון המשפחתי שלהן ולהימנע מגיוס לצבא. עם: אליס אוונס. בימוי: סטפן שוורץ. אנגליה, 2012.

22:00 השכונה VS חייזרים | Attack the Block, ערוץ MGM


קומדיית מדע בדיונית העוקבת אחר חבורה של פושעים, שבמהלך שוד, יצור לא מזוהה מתרסק לעברם, ובכך מתחילה המהומה שתשנה את חייהם. עם: ניק פרוסט. בימוי: ג'ו קורניש. בריטניה, 2011. סרט עם אמירה חברתית בוטה, קטעים קומיים ואימתניים ועשוי באופן מבדר למדי. ציון: 

22:00 הדרך למעלה | Up There, ערוץ MGM HD


קומדיה בריטית. שני מלאכים מוצאים את עצמם בעיירה קטנה בחיפוש אחר נשמה שברחה מגן עדן. עם: איאן דה קסטקר. בימוי: זם סלים. בריטניה, 2012.

22:45 בית הקלפים 3 | House of Cards 3, ערוץ Hot פלוס + ערוצי Xtra VOD

לפרטים נוספים, ראו יום שבת, 28 בפברואר, 2015, בשעה 22:45 ב
ערוץ Yes Oh + Yes VOD + סלקום TV

23:35 ד.צ. הוליווד | Major Movie Star, ערוץ MGM


כוכבת הוליוודית נוצצת (ג'סיקה סימפסון) שנמצאת בנקודת שפל בחייה מוצאת את עצמה מגויסת לצבא האמריקני. בימוי: סטיב מיינר. ארה"ב, 2008.

רשימת הלקוחות | The Client List, ערוצי YES VOD


הסדרה עוקבת אחר ריילי פארקס (ג'ניפר לאב היואיט) שמתחילה לעבוד בספא, בעיר מגוריה, לאחר שבעלה נטש אותה ואת ילדיהם, בתקופת משבר כלכלי והשאיר אותה בחובות כבדים וסכנה לאבדן ביתה. במהרה, ריילי מבינה שהספא מעניק ללקוחותיו הרבה יותר מסתם מסטאז', והסיכוי היחיד שלה להרוויח מספיק כסף כדי להציל את הבית שלה ולהאכיל את ילידיה, הוא לשתף פעולה ולתת קצת 'אקסטרות' ללקוחותיה... שחקנים נוספים: סיביל שפרד ולורטה דיווין ("האנטומיה של גריי"). ציון איי.אם.די.בי.: 6.7/10, ציון טי.וי.קום: 7.9/10, ציון מטה-קריטיק: 44/100, ציון עגבניות רקובות: 45%/100%.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !