סרטן: קיסר המחלות, הדרך, האישה שהצטרפה לטליבאן, יותר איטי מהלב, פניקס, השטיח האדום של טקס פרסי iHeart Radio
חדש בטלוויזיה – יום שלישי, 05 באפריל, 2016 / שי שגב

21:00 
סרטן: קיסר המחלות | Cancer: The Emperor of All Maladies, ערוץ 1

לפרטים נוספים, ראו יום ראשון, 18 באוקטובר, 2016, בשעה 21:00 בערוץ Yes דוקו

22:00 הדרך | The Path, ערוץ Hot פלוס + סלקום TV


סדרת הדרמה החדשה של רשת Hulu ואולפני יוניברסל. עלילת הדרמה הנועזת עוסקת בכת דתית סגורה בארה"ב, שבראשה מנהיג כריזמטי (יו דנסי, "חניבעל"). אחד מחברי התנועה הדתית השנויה במחלוקת (ארון פול, "שובר שורות") מתמודד עם משבר אמונה הממוטט את עולמו ומעמיד אותו ואת משפחתו – בסכנה. לצד פול ודנסי מככבים בסדרה גם מישל מונאהן ("קיס קיס בנג בנג", "בלש אמיתי"), מינקה קלי ("אורות ליל שישי"), רוקמונד דנבר ("נמלטים", "ילדי האנרכיה"), קלארק מידלטון ("בירדמן") וקת'לין טרנר ("הכבוד של פריצי", "אימא סדרתית"). ציון איי.אם.די.בי.: 8/10, עגבניות רקובות: 70%/100%, מטה-קריטיק: 70/100

22:00 האישה שהצטרפה לטליבאן | The Woman Who Joined the Taliban, ערוץ 8


'שמי הוא חאדיג'ה עבדול קהאר, אני מוסלמית שהגיעה לאיסלאם כתוצאה מאירועי 11 בספטמבר. בחיי הקודמים שמי היה בוורלי גיסברכט'. עם וידוי זה, מתחיל הסרט, המתאר מנקודת מבט אישית ואינטימית את חייה של גיסברכט, קנדית נוצרייה, שהחליטה להתאסלם. החלטה שהובילה לחטיפתה והיעלמותה. באמצעות צילומי וידאו של בוורלי עצמה, תמונות מהארכיון המשפחתי, ראיונות של חבריה הקרובים, אנשי ממשל והאנשים שנחטפו יחד איתה, מובא סיפורה המלא של בוורלי בפעם הראשונה. קנדה / ארה"ב, 2015.

22:00 יותר איטי מלב | Slower than a Heartbeat, ערוץ הקולנוע הישראלי


סרטם של יוני זיכהולץ וינאי גוז מספר על לילי המחפשת גיבור לספר החדש שלה. נינו, אמן רחוב רומנטיקן ומציצן, מתאים בדיוק לתפקיד. לילי מפתה אותו, חודרת לחייו ומתחילה לכתוב עליו את הספר, ללא ידיעתו. אבל חברו הקרוב ביותר, פרדי, שחי חיים כפולים כחרדי בעל משפחה ביום ואמן דראג בלילה, מפריע. לילי מחליטה לעשות הכל כדי לשמור את נינו רק לעצמה. העניינים מסתבכים כשהיא מתחילה להתאהב בנינו, וכשנינו מציץ לחייה ומגלה את מניעיה האמיתיים. שחקנים: גיא לואל, רוני הדר ופיני טבגר. 90 דקות, ישראל, 2012. 

22:00 פניקס | Phoenix, ערוץ Yes3


דרמת מתח עם אלמנטים היצ'קוקיים, שהוכתרה כאחד הסרטים הטובים ביותר של השנה החולפת. ניצולת שואה שעברה ניתוח שחזור פנים חוזרת לגרמניה למצוא את בעלה, אולם הוא לא מזהה אותה. עם זאת, הוא מופתע מהדמיון שלה לאשתו המנוחה, ומציע לה לעזור לו לשים את ידו על כספי הירושה בכך שתתחפש אליה. היא מסכימה, במטרה לגלות האם האיש אותו אהבה אהב אותה אי פעם, או שאולי הוא זה שבגד בה והסגיר אותה לגסטפו. שחקנים: נינה הוס ("ברברה", "הומלנד"), רונלד זרפלד, נינה קונזנדורף. במאי: כריסטיאן פצולד ("ברברה"). גרמניה, 2014. סרט מותח, מורכב ומלא אווירה, משוחק להפליא ומלא עורמה. ציון:
 


22:15 השטיח האדום של טקס פרסי iHeart Radio, ערוץ !E 


iHeart Radio הוא שמה של תחנת רדיו מצליחה ושל אחת מאפליקציות הבידור הפופולריות ביותר בעולם. טקס פרסי המוסיקה של iHeartRadio הוא אולי טקס מאוד צעיר (זו השנה השלישית שהוא מתקיים), אבל תוך זמן קצר הוא הפך לטקס ייחודי לדור הדיגיטל, שמושך אליו מיליוני מעריצי מוסיקה מרחבי הגלובוס. כבר בשנתו הראשונה, הצביעו למעלה מ-65 מיליון (!) מאזינים לקטגוריות שנקבעות על ידי מעריצים. בנוסף לקטגוריות הסטנדרטיות, כמו אלבום השנה או זמר / זמרת / הרכב השנה, מתווספות קטגוריות כגון – מסע ההופעות (Best Tour), שיתוף הפעולה הטוב ביותר, המילים הטובות ביותר, גרסת הכיסוי הטובה, ומוענק גם פרס ל-צבא המעריצים המסור ביותר.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !