מלכי אירופה 2014, בת הודו, בל היפה, בנות המטיפים 2
יום שלישי, 05 במאי, 2015 / שי שגב

22:00 מלכי אירופה 2014 | King of Europe 2014, ערוץ אגו


אליפות אירופה במרוצי דריפט לשנת 2014. הקרקס הנודד של מכוניות ועשן חוצה את אירופה כדי למצוא את נהגי הדריפט הטובים ביותר. עם בועז קורפל והפרשנית אפרת הופמן.

22:00 בת הודו | India's Daughter, ערוץ Yes דוקו


סיפור על חיים שנגדעו באיבם, לאחר אונס קבוצתי בדלהי בדצמבר 2012, של אישה יוצאת דופן ומעוררת השראה. האונס הברוטאלי של ג'יוטי סינגְהְ, סטודנטית לרפואה בת 23 על ידי ששה גברים בתוך אוטובוס נוסע, הצית מחאות ומהומות חסרות תקדים בהודו, שהובילו לניצוצות ראשונים של שינוי תפיסתי. בסיפור המזעזע משולבת גם נקודת המבט של האנסים, שצולמו בלעדית לסרט לפני שהוצאו להורג – הערכים ותפיסת החיים המעוותת שלהם. האם השינוי בתפיסה של החברה ההודית כלפי מעשים שכאלה מסמנים קרן אור של תקווה? בימוי: לזלי אודווין. 63 דקות, אנגליה/הודו, 2014.

22:00 בל היפה | Belle, ערוץ Yes3


זוכה פרס השחקנית בפרסי הקולנוע הבריטי העצמאי 2014. דרמה תקופתית עמוסת כוכבים, ומגוללת את סיפורה האמיתי של האישה שעזרה לסיים את העבדות באנגליה. דידו אליזבת' בל היא בתו הלא חוקית של קפטן בצי המלכותי שגודלה על ידי דודה ודודתה. על אף מעמדה, צבע עורה עדיין מונע ממנה להיות חלק מהחברה. אך בעזרת אהבה גדולה היא מצליחה לתפוס את מקומה ולהשפיע על כל האומה. שחקנים: גוגו מבת'ה-רו ("עלייתה של ג'ופיטר"), אמילי ווטסון, טום ווילקינסון, מת'יו גוד. במאית: אמה אסנטה. ארה"ב, 2014. הסרט נהנה משחזור תקופתי מרשים, אך גם ממשחק טוב וערכי מוסר חשובים. ציון:
 


22:45 בנות המטיפים 2 | Preachers' Daughters 2, ערוץ לייפטיים


העונה החדשה של סדרת הריאליטי ממשיכה לעקוב אחרי שלוש בנות מבית דתי המנסות להתמודד עם הפיתויים והלחצים של גיל ההתבגרות ועדיין לשמור על האמונה ולרצות את אימא ואבא.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !