צרפת של מנו, אימת המתים המהלכים 3, פריצת דרך 2, עולם מופלא 2
חדש בטלוויזיה – יום שני, 05 ביוני, 2017 / שי שגב

16:00 צרפת של מנו | My France with Manu, ערוץ האוכל


סדרת ספיישלים בכיכובו של השף מנו פילדל ("מסביב לעולם עם מנו"). הפעם ישוב השף הצרפתי אל מולדתו וייקח את הצופים למסע קולינרי מרתק בעריה ובמחוזותיה השונים. פילדל יתאחד עם חברים, משפחה וקולגות, תוך התעמקת בתנובתו ובמאכליו של כל איזור.

21:00 אימת המתים המהלכים 3 | Fear the Walking Dead 3, ערוץ AMC


ספוילר - בעונה השלישית המשפחה מתאחדת למפגש אלים בגבול ארה"ב – מקסיקו. גבולות בינלאומיים מטשטשים כשהעולם מגיע לקיצו והדמויות שלנו מנסות לבנות מחדש, לא רק את החברה האנושית אלא גם את משפחתם. מדיסון התאחדה עם טראוויס, אבל אלישה שבורה מהעובדה שרצחה את אנדרס. ניק נמצא מרחק של קילומטרים ספורים מאמו והפעולה הראשונה שלו כמנהיג גרמה להתקפה על לוסיאנה על ידי קבוצת מחתרת אמריקנית. הזוג אומנם ברח ממוות, אך ניק כבר לא חש בלתי מנוצח כמו פעם. סטרנד מתחיל לחשוב על ניצול המטבע החדש בעולם והשבי של אופיליה יבחן את היכולות שלה לשרוד - האם היא תרתום את האכזריות שירשה מאבא שלה לטובתה?

21:00 פריצת דרך 2 | Breakthrough 2, ערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק


הסדרה מתעמקת בשאלות החברתיות, האתיות והכלכליות שעולות עם התפתחותם של החידושים בעלי הפוטנציאל לשנות סדרי עולם. פריצת דרך מספקת נקודת מבט מעוררת מחשבה ודמיון על התגלית המדעית בעת הגילוי. כל פרק עוקב אחרי מדענים חוקרים שעובדים על פרויקטים עם פוטנציאל של פריצת דרך .

22:00 עולם מופלא 2 | Planet Earth II, ערוץ Hot8


כעשור לאחר הפקת סדרת המופת של ה-BBC, "עולם מופלא", דיוויד אטנבורו חוזר בסדרת המשך פורצת דרך ומראה לנו את החיים בכדור הארץ מנקודות מבט שטרם נראו בעבר. שבעת הפרקים בסדרה זו סוקרים את חיי הבר בערים שונות במדינות העולם ובהן הודו, קנדה, ארה"ב, סינגפור, צרפת ואתיופיה. במהלך פרקי הסדרה נפגוש את האיגואנות בגלאפגוס, הדרקונים בקומודו, הלמורים במדגסקר, הסרטנים באי חג המולד ועוד יצורי איים בעולם. נתבונן על החיים בהרים הגבוהים ובהרי הרוקי והאנדים באמריקה נפגוש דובים, מכרסמים ופלמינגו. בהרי האנדים נפגוש עיטים הדואים למרחקים עצומים, בהר קניה שבאפריקה נפגוש צמחייה ייחודית ובהרי ההימליה נפגוש את נמר השלג המלכותי. BBC ,2017. ציון איי.אם.די.בי.: 9.6/10, עגבניות רקובות: 100%/100%, מטה-קריטיק: 96/100

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !