אמא בהזמנה, הטופ מודל הבאה 18, חיים באשליות: הסיפור המופלא על צ'יקו ודיקו, היקום: סודות העבר נפתרים 2, תחזית סוערת עם ריצ'רד המונד, שנת אפס
חדש בטלוויזיה - יום רביעי, 05 באוגוסט, 2015 / שי שגב

20:30 אמא בהזמנה | Instant Mom, ערוץ ניקלודיאון


קומדיית מצבים. סטפני הפרועה מחליפה בבת אחת את חייה הקודמים בחיי משפחה כשהיא נישאת לצ'רלי, גבר מבוגר עם 3 ילדים. לא קל להיות אימא פתאום, אבל ההומור עוזר בניסיון לאזן בין הורות אחראית לקשר חברי עם הילדים. ציון איי.אם.די.בי.: 6.9/10, טי.וי.קום: 7.9/10, קומון סנס מדיה: 4/5

20:45 הטופ מודל הבאה 18 | America's Next Top Model 18, ערוץ Hot3


הפלישה הבריטית מגיעה: אחרי עונת האול-סטארס המדוברת, תוכנית המציאות האהובה של טיירה בנקס מציגה חידוש נוסף ומציבה דוגמניות אמריקניות ובריטיות ראש בראש. קלי אוסבורן, קריס ג'נר ואסטל הן בין האורחות בעונה ה-18.

21:00 חיים באשליות: הסיפור המופלא על צ'יקו ודיקו | Living in Illusions, ערוץ Yes דוקו


בשנות השמונים היו צמד הקוסמים 'צ'יקו ודיקו' כוכבים ענקיים: הייתה להם פינה קבועה בטלוויזיה בתכנית הפופולארית "שמיניות באוויר", מאות הופעות מפוצצות עם עפרה חזה, קיבלו שקים עם אלפי מכתבי מעריצים, והיו הבעלים של אימפריית קסמים משגשגת. צ'יקו ודיקו הם איציק זהר ומרדכי זהר, אב ובנו. באופן מפתיע הכוח המניע מאחורי ההצלחה היה דווקא צ'יקו, בנו הבכור של דיקו. כבר כשהיה בן 14, תוך הפגנת נחישות מדהימה, חושים עסקיים חדים והרבה חוצפה, הצליח להקים את המותג שיפרנס אותו ואת אביו במשך שנים רבות. ואז, בשיא ההצלחה, הואשם צ'יקו באונס, ולמרות שרוב ההאשמות נגדו התבדו, את הנזק לא ניתן היה לשקם וירד המסך על צ'יקו ודיקו. צ'יקו לא התגבר על הנפילה הכלכלית, הסתבך בחובות ובפלילים ועזב את הארץ. היום, עשרים שנה מאוחר יותר, דיקו הוא בכיר קוסמי ישראל, והבעלים של חנות הקסמים המקצועית היחידה בארץ. בין הופעה בבית אבות לסיבוב הופעות בבולגריה, הוא יושב בחנות הקסמים שלו באלנבי, ומתכנן את הקאמבק יחד עם שוליית הקוסם הנצחי שלו - יואב 'האגדי'. הבמאי צביקה בינדר ("הטוקבקיסטים") מספר את הסיפור המופרך, הקסום והטראגי, של צמד הקוסמים המפורסם ביותר בישראל. ישראל, 2015.

21:45 היקום: סודות העבר נפתרים 2 | Universe: Ancient Mysteries Solved 2, ערוץ ההיסטוריה HD

לפרטים ראו יום רביעי, 15 ביולי, בשעה 21:20 בערוץ ההיסטוריה

22:00 תחזית סוערת עם ריצ'רד המונד | Richard Hammond’s Wildest Weather, ערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק


מזג אויר יכול להיות גדול, יפה ופראי: טורנדו, סופות חול ושיטפונות, לוקחים את אותם מרכיבים פשוטים – אוויר, אדמה ומים, והופכים אותם לתופעה מרהיבה. בעזרת מומחים מרחבי העולם, תגליות חדשות ומרתקות בחוד החנית של המדע. יחד עם המנחה, ריצ'רד המונד, נצלול אל תוך תופעות מזג האוויר הגדולות והמפחידות ביותר בכדור הארץ ונביט מקרוב על מה שמתרחש מסביבנו כל הזמן.

22:00 שנת אפס | Year Zero, ערוץ הקולנוע הישראלי


סרטו של יוסף פיצ'חדזה ("לנגד עיניים מערביות", "סוכריות") בכיכובם של מוני מושונוב, שרה אדלר, קרן מור ומנשה נוי. העלילה מספרת את סיפורם של שבעה אנשים שונים, אשר חייהם משתנים כאשר פוגשים זה בזה באקראי. ישנם מספר קווים עלילתיים: אנה, אם חד-הורית לילד (צוקי רינגרט), אשר מנסה לשרוד תחת מצוקה כלכלית, אבטלה וקשיי מגורים; אדי, עיוור שכלב הנחייה שלו נהרג בתאונת דרכים; ראובן ומיכל, זוג החווה נישואין דלים וקשים; פרנק (דני גבע), טכנאי רדיו המנסה לגלות את הביוגרפיה של אביו, אותו מעולם לא הכיר; ומתי (דן תורן), איש עסקים החוזר לארץ במטרה לדאוג לאביו המבוגר. כל אחת מהדמויות מגיעה לנקודת אפס בחייה, ומתחילה מסע לעבר מציאת משמעות החיים, מסע אשר מתאפשר עקב המפגשים הדרמטיים ביניהן. ישראל, 2004.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !