בחזרה לארץ עוז, כאוס, לחיות עד גיל מאה, המתמחה
חדש בטלוויזיה – יום שישי, 05 באוגוסט, 2016 / שי שגב

11:35 בחזרה לארץ עוץ | Legends of Oz, ערוץ Yes5


דורותי מתעוררת בקנזס ומגלה לתדהמתה שהמקום נהרס לגמרי לאחר הטורנדו. היא מחליטה לשוב במהרה לארץ עוץ כדי להציל את חבריה הטובים הדחליל, האריה ואיש הפח שנלקחו על ידי ליצן מרושע. במסעה היא פוגשת שותפים חדשים לדרך שיעזרו לה. דיבוב עברית: רוני דלומי, אמנון וולף, סער בדישי. במאי: וויל פין ("מרד החיות"), דן סנט פייר ("גיבור של כולם"). ארה"ב, 2013. בהנפשה מזעזעת וסיפור לא מוצלח, עדיף שהסרט יישאר בקנזס. ציון:
 


20:20 כאוס | Chaos, ערוץ CBS דרמה


סדרת דרמה קומית בכיכובם של אריק קלוז ("נאשוויל", "Suits"), פרדי רודריגז ("עמוק באדמה"), טים בלייק נלסון ("אחי, איפה אתה?", "הענק הירוק") וקורטווד סמית' ("מופע שנות השבעים") המספרת על חבורת סוכניCIA קשוחים, אך לא יוצלחים, שעובדים בשירות החשאי של ארצות הברית ויוצאים למשימות הזויות לחלוטין שאף בן אדם אחר לא היה מוכן לבצע, כדי לשמור על הביטחון הלאומי שנמצא תחת איום מסוכן. הם יתמודדו עם מאבקים פנימיים, בירוקרטיה ששמה להם רגליים, תוקפנות, חברות שעומדת במבחן וגם קצת אהבה. כאוס מוחלט. הם ישתמשו בקסמם ובחכמתם כדי להדביק אתכם למסך ולקחת אתכם להרפתקאות משוגעות שלא תצפו להן. שנת הפקה: 2011, 13 פרקים. ציון איי.אם.די.בי.: 7.1/10, עגבניות רקובות: 47%/100%, מטה-קריטיק: 49/100

21:30 לחיות עד גיל מאה | How to Live to a Hundred, ערוץ הבריאות


הטבחית הוולשית-איטלקית, מיכאלה קיאפה, יוצאת לחקור את הסוד לתוחלת חיים ארוכה. המסע שלה ישלב בין אוכל, לייף סטייל ומדע וייקח אותה ממחוז הולדתה, מרת'יר שבוויילס, עד לאי האיטלקי סרדיניה, מקום מושבם של האנשים המבוגרים באירופה. קיאפה תיפגש עם אלו שחגגו כבר את יום הולדתם ה-100 ותנסה לגלות את המתכון הסודי שלהם לחיים ארוכים.

21:30 המתמחה | The Intern, ערוץ Yes1 + בשעה 22:00 בערוץ Hot גולד


קומדיה משעשעת. אלמן משעומם בן 70, המגלה שהפרישה לפנסיה היא לא בדיוק החופש הרגוע שחשב עליו. יום אחד הוא מבחין במודעה לחברה צעירה של הזמנות ביגוד אונליין ומחליט להגיש מועמדות כמתמחה החדש. כמובן שמחליטים לצוות אותו ללא אחרת מאשר מייסדת החברה והביג בוס הצעירה והפרפקציוניסטית. פער הדורות בין השניים נראה בהתחלה כמכשול לא פשוט, אבל אט אט המתמחה הלא צעיר מצליח לרכוש את אמונה של הבוסית, ולהעביר לה שיעור חשוב על החיים והאיזון בין קרייירה לחיי משפחה וזוגיות. שחקנים: אן האת'וויי, רוברט דה נירו. במאית: ננסי מאיירס ("מה נשים רוצות"). ארה"ב, 2015. בכימיה מאוד לא שגרתית בין האת'וויי לדה נירו נוצרת קומדיה משעשעת, וברקע דרמה. לא תמיד מוצלח, אך מבדר. ציון:
 

22:50 שחיתות | Line of Duty, ערוץ 1


דרמת מתח בת 5 פרקים המביאה את סיפורה של יחידת משטרה הלוחמת בשחיתות המשטרתית המודרנית. לאחר פשיטה משטרתית כושלת, הבלש סטיב ארנוט מועבר מתפקידו בשטח אל המחלקה לחקירת שחיתויות במשטרה ומקבל משימה מיוחדת - לחקור את הבלש המצטיין טוני גייטס. האם גייטס באמת טוב כפי שהוא מצטייר? ארנוט מוצא עצמו במאבק של חתול ועכבר במטרה לחשוף את הכיסוי לסוד של גייטס. ציון איי.אם.די.בי.: 8.3/10

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !