קסם משונה, נולדה להיות פראית, אקסטנט 2, נראה אותך אסיר, מסלול לאהבה, האישה בזהב
חדש בטלוויזיה – יום שבת, 06 בפברואר, 2016 / שי שגב

12:15 קסם משונה | Strange Magic, ערוץ Hot גולד + בשעה 17:00 בערוץ Yes5


פנטזיית אנימציה מבית היוצר של ג'ורג' לוקאס ("מלחמת הכוכבים"), שאף אחראי לסיפור. בעולם של גובלינים, אלפים, פיות ושדונים מתחיל מאבק איתנים סביב שיקוי פלאי – וזאת בהשראת 'חלום ליל קיץ' של שייקספיר. קולות: אלן קאמינג, אוון רייצ'ל ווד, אלפרד מלינה, מאיה רודולף. במאי: גארי ריידסטורם. ארה"ב, 2015. הסרט יפה ויזואלית, אך מעבר לזה ממש אין שום דבר. ציון:
 


15:05 נולדה להיות פראית | Dare to Be Wild, ערוץ Hot דרמה


דרמה רומנטית. הסרט לוקח את הצופים למסע מופלא מהגבעות ירוקות של אירלנד עד המדבריות הגדולות של אפריקה, דרך סיפורה האמיתי של מרי ריינולדס, צעירה אירית מאזור כפרי ששואפת להפיץ את היופי האדיר של הטבע הפראי ברחבי העולם. מרי מחליטה לעשות את מה שנראה כמעט כבלתי אפשרי ולזכות במדליית הזהב בתערוכת הפרחים היוקרתית של צ'לסי, בה רוב המשתתפים מגיעים מהחברה הגבוהה בבריטניה. למרות שהסיכויים נראים תחילה נגדה, היא משתמשת בכשרון הטבעי שלה ובכוח שלה לשכנע אחרים לסייע לה. לאחר מספר מכשולים כואבים, היא יוצאת למסע אפי לאתיופיה כדי לגייס לעזרתה את הבוטנאי היחיד שיכול לעזור לה להשיג את הניצחון. הגבר הצעיר והנאה מחליט לעזור לה ותוך זמן קצר השניים מתאהבים זה בזה ויוצאים יחד להגשים את חלומה של מרי. שחקנים: אמה גרינוול, טום יוז, אלכס מקין, כריסטין מרזאנו, עלה סאפי, לורנה קווין. בימוי: ויוויאן דה קורסי. אירלנד, 2015.

21:45 אקסטנט 2 | 2 Extant, ערוץ Hot זון


סדרת המדע בדיוני של CBS בהפקתו של סטיבן שפילברג ובכיכובה של האלי ברי – שבה לעונה שנייה, המגוללת את המשך עלילותיה של האסטרונאוטית מולי וודס. ספוילר - בעונה השנייה נאבקת מולי להחזיר את חייה למסלולם ולהתחיל מחדש אחרי מותו של בעלה ואבדן בנה האנדרואיד, אית'ן. גם הצאצא שלה – כעת גבר צעיר (הנדרסון ווייד) - שב לתמונה ומסכן את חייה ושפיותה של האסטרונאוטית.

22:00 נראה אותך אסיר | Get Hard, ערוץ Yes2


ג'יימס הוא איש עסקים מהמעמד העליון שעומד לרצות מאסר של 10 שנים על הונאה. מחשש למה שקורה לשכמותו מאחורי הסורגים, הוא מבקש לשכור את שירותיו של אסיר משוחרר וקשוח בשם דארנל כדי שיעביר אותו סדנת הכנות והקשחה. הבעיה היא שדארנל בכלל לא אסיר משוחרר, אלא אדם נורמטיבי שחייב כסף כדי לדאוג למשפחתו. עם זאת, הוא מסכים לקחת את ההצעה, מה שייצור לא מעט בעיות לשניהם. שחקנים: וויל פארל, קווין הארט, קרייג טי נלסון, אליסון ברי. במאי: איתן כהן (לא זה מהאחים כהן). ארה"ב, 2015. בזבוז אדיר של כישרון שחקנים נהדר, לסרט עם פוטנציאל מבוזבז. ציון: 


22:00 מסלול לאהבה | Chalet Girl, ערוץ לייפטיים

לפרטים נוספים, ראו 23 במאי, 2015, בשעה 18:35 בערוץ MGM

22:00 האישה בזהב | Woman in Gold, ערוץ Hot גולד

לפרטים נוספים, ראו יום שישי, 05 בפברואר, 2016, בערוץ Yes1

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !