גרייס ממונקו, שרלוק הולמס: משחק הצללים, מונטי פייתון: טעם החיים (על הבמה), חיי הסקס הסודיים של אם חד הורית, שוד הרכבות הגדול: גרסת המשטרה + גרסת השודדים
יום שישי, 06 במרץ 2015 / שי שגב

21:30 גרייס ממונקו | Grace Of Monaco, ערוץ Yes1


דרמה ביוגרפית. ניקול קידמן מגלמת את דמותה האיקונית של גרייס קלי, האישה, הכוכבת ההוליוודית והנסיכה של מונקו. הסרט מתאר את קשייה להסתגל לחיי הנסיכות ורצונה לשוב להוליווד לתפקיד ראשי אצל אלפרד היצ'קוק, וכל זאת על רקע משבר מדיני הרה גורל של הנסיכות, המאיים לפגוע בעצמאותה. שחקנים נוספים: טים רות' ("כלבי אשמורת"), פרנק לנגלה ("רוברט ופרנק"). במאי: אוליבייה דהאן ("החיים בוורוד"). ארה"ב/צרפת, 2014. הסרט מצולם יפהפה, אך מביך מאוד מבחינת תסריט ועלילה, ובטח של מכבד את נושא הסרט או את קהל הצופים. ציון: 


22:00 שרלוק הולמס: משחק הצללים | Sherlock Holmes: A Game Of Shadows, ערוץ Yes4


הבלש השרמנטי, שרלוק הולמס, חוזר להילחם בפשע, כשלצידו, כמו תמיד, עוזרו הנאמן ד"ר ווטסון. הפעם, עליהם להתמודד עם פרופ' מוריארטי הזדוני, העומד מאחורי מזימה להתחיל מלחמה בכל אירופה. הולמס וד"ר ווטסון נעזרים באחיו של שרלוק ובצעירה מסתורית במטרה לתפוס את הפרופסור החמקמק לפני שיהיה מאוחר מדי. שחקנים: רוברט דאוני ג'וניור, ג'וד לאו, רייצ'ל מקאדמס. במאי: גיא ריצ'י. בריטניה, 2011. העלילה קצת איטית, מבלבלת ומשמימה ביחס לסרט הקודם בסדרה, אך מחזיק בזכות איכות השחקנים בתפקידים הראשיים. ציון: 
 

22:00 מונטי פייטון: טעם החיים (על הבמה) | Monty Python: The Meaning Of Live, ערוץ Yes דוקו


הבמאי רוג'ר גראף קיבל גישה חסרת תקדים לחמשת חברי מונטי פייתון (מינוס גראהם צ'פמן שהלך לעולמו): ג'ון קליז, טרי גיליאם, אריק איידל, טרי ג'ונס ומייקל פאלין. גראף מתעד את מאחורי הקלעים של העלאת מופע האיחוד של קבוצת הקומיקאים שעשו היסטוריה. סידרת מופעי האיחוד, תחת השם 'אחד הלך, חמישה בדרך', נערכה לפני מספר חודשים באנגליה (והכרטיסים למופע הראשון אזלו תוך 43.5 שניות!). בימוי: רוג'ר גראף. 95 דקות, אנגליה, 2014.

22:00 חיי הסקס הסודיים של אם חד הורית | The Secret Sex Life of a Single Mom, ערוץ לייפטיים


הגרסה הבוגרת של "חמישים גוונים של אפור", המבוססת על סיפור חייה האמיתי של הסופרת דליין מוריס. דליין - אימא לשניים, מוצאת את עצמה לאחר שנים בנישואים אומללים ללא זהות עצמית. היא יוצאת במסע לגילוי עצמי ויוצרת קשר עם 'הדוכס', שמבטיח לעזור לה וללמד אותה לתפוס גבר שמגיע לה ויתייחס אליה טוב. יש רק בעיה אחת... היא לא יכולה לשכוח אותו. שחקנים: אלכס קרטר ("סוכן מחוק"), ואשלי ג'ונס ("היפים והאמיצים").

22:00 שוד הרכבות הגדול: גרסת המשטרה | Great Train Robbery: The Copper's Tale, ערוץ MGM HD


דרמה בשני חלקים המספרת את סיפור שוד הרכבות הגדול משנת 1963. בחלק הראשון נקודת המבט של השוטרים. עם: ג'ים ברודבנט. בימוי: ג'יימס סטרונג. בריטניה, 2013.

23:32 שוד הרכבות הגדול:, גרסת השודדים | Great Train Robbery: The Robber's Tale, ערוץ MGM HD


דרמה בשני חלקים המספרת את סיפור שוד הרכבות הגדול משנת 1963. בחלק השני מנקודת המבט של השודדים. עם: לוק אוון. בימוי: ג'וליאן ג'ארולד. בריטניה, 2013.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !