סוואנה, סודות הזמן נחשפים, סודות המזל נחשפים, מסעות השליחים, בסתר, ג'רד מייקל – סטנד אפ
יום שני, 06 באפריל, 2015 / שי שגב

20:20 סוואנה | Savannah, ערוץ CBS דרמה


אופרת סבון. חייהן של 3 נשים החיות יחד בסוואנה, ג'ורג'יה: ליין, ריס ופייטון. ליין חוזרת לסוואנה לחתונה של ריס לאחר שחלומותיה להפוך לעיתונאית בניו יורק לא צלחו, אז היא מגלה שבעלה הטרי של ריס אחראי לכמה מן הצרות הגדולות שלה ושהוא מנהל רומן עם פייטון. ארה"ב, 1996-1997.

22:00 מסעות השליחים | Deadly Journeys of the Apostles, ערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק


סיפורי השליחים מבלבלים וסותרים, אפופי מסתורין, כישוף ורשע... התוכנית עוקבת אחר מסעות הגיבורים האולטימטיביים, כאשר ממצאים ארכיאולוגיים והיסטוריים חדשים, ספרים חיצוניים לברית החדשה וחקירות מודרניות, מוסיפים פרטים לסיפורי השליחים המוכרים.

21:30 בסתר | In Secret, ערוץ Yes1


דרמה תקופתית. בפריז של המאה ה-19, נאלצת בחורה צעירה ויפה להינשא לבן דודה החולני תחת לחציה של דודתה השתלטנית. יום אחד היא פוגשת בחבר מהעבר של בעלה ובמהרה סוחף אותה הבחור הצעיר והיפה לרומן סוער בעל השלכות טרגיות. שחקנים: אליזבת' אולסן ("גודזילה"), טום פלטון ("הארי פוטר והנסיך חצוי הדם"), ג'סיקה לאנג, אוסקר אייזק ("בתוך לואין דיוויס"). במאי: צ'רלי סטרטון. ארה"ב, 2013. הליהוק אמנם נהדר, אך הוא לא מדביק את הקצב האיטי של הסרט והעלילה הצפויה והמוכרת. ציון:
 


22:00 ג'רד קרמייקל – הסטנד אפ | Jerrod Carmichael Comedy Special
, ערוץ Yes Oh 


הקומיקאי הצעיר והמצליח, ג'רד קרמייקל, בספיישל סטנד אפ שצולם עבור HBO, בהפקתה של Funny Or Die, ובבימויו של ספייק לי. קרמייקל מדבר על נושאים כמו עוני ועושר, פשע, גזע, טרגדיות לאומיות, העצמה נשית, למה כישרון יותר חשוב ממוסר, והכל דרך מבטו המיוחד והמצחיק ובדרכו השובה והמשעשעת.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !