טיפול אונליין 3, בעקבות הנפילים האבודים, חוקי המשיכה 2
יום רביעי, 06 במאי, 2015 / שי שגב

19:25 טיפול אונליין 3 | Web Therapy 3, ערוץ Hot פלוס


בילי קריסטל, צ'לסי הנדלר, סטיב קארל ומאט לה בלאנק מגיעים לטיפול הקצר ביותר בעולם עם ה'מטפלת' הנרקיסיסטית פיונה וואליס (ליסה קודרו), בקומדיה הפרועה של הרשת היוקרתית Showtime, שחודשה לאחרונה לעונה רביעית. ספוילר - העונה השלישית נפתחת כשפיונה לומדת להשלים עם השינויים שחלו בחייה, לאחר שבעלה קיפ (ויקטור גרבר, "טיטאניק") עזב אותה לטובת מנהל הקמפיין שלו, אמה פוטסי (לילי טומלין, "נאשוויל") פתחה עסק מתחרה לזה שלה וחטפה את העוזר של פיונה, ג'רום (דן בקאטינסקי), והמאהב שלה, איל ההון אוסטין (אלן קאמינג, "אקס מן 2"), הביא ילד עם ג'ינה (ג'ניפר אליס קוקס). אם זה לא מספיק, פיונה נחקרת על חשדות בנוגע למימון הקמפיין שלה, וכתב היד שלה, שטרם פורסם, מעובד למחזמר בברודווי ללא הסכמתה. כל זאת בעוד היא ממשיכה לספק עצות איומות למטופלים שלה.

22:10 בעקבות הנפילים האבודים | Search for the Lost Giants, ערוץ ההיסטוריה


האם גזע נפילים חי והתהלך על פני כדור הארץ? אם התשובה לכך חיובית, היכן ניתן למצוא ראיות לקיומו? צמד האחים ג'ים ויירה וביל ויירה, יוצאים למסע חיפוש במטרה לחקור תיאוריה יוצאת-דופן, לפיה האגדות והמיתוסים אודות אנשי-ענק שהסתובבו בכדור הארץ, נטועות בעובדות אמיתיות; ויירה חקרו למעלה מ-1,000 (!) דיווחים על שלדים בגובה שני מטר ומעלה ברחבי אמריקה במאות ה-19 וה-20.

22:10 חוקי המשיכה 2 | Are You The One 2, ערוץ MTV


עונה חדשה לסדרת המסייעת לעשרה גברים ולעשר נשים למצוא את בן/בת הזוג המושלמים. ההערכה הראשונית של המתמודדים תכלול בחינה מדוקדקת מצד צוות שדכנים מקצועיים, פסיכולוגים ומקורביהם של המשתתפים (משפחה, חברים ובני/בנות זוג לשעבר). החיפוש אחר השידוך המושלם יציב בפניהם שורה של ראיונות, שאלונים ומבחני התאמה אינטנסיביים.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !