המטבח האמיתי של היילי דאף, אהבה אסורה, שבדיה אהובתי 2, הרודן 2, היום בו נפלה הפצצה
חדש בטלוויזיה - יום חמישי, 06 באוגוסט, 2015 / שי שגב

17:00 המטבח האמיתי של היילי דאף | Real Girl's Kitchen, ערוץ האוכל


השחקנית האמריקנית, היילי דאף, בעלת שורשים בטקסס וקריירה בהוליווד, מארחת את הצופים במטבחה, ולא פחות מזה, בחייה. בתכנית הבישול התיעודית הזו (שמבוססת על הבלוג המפורסם שלה) היא חולקת מתכונים, חוויות וסיפורים מעבודתה, נסיעותיה, חיי החברה שלה, משפחתה וכמובן, מהמטבח שלה.

22:00 אהבה אסורה | Forbidden Love, ערוץ Yes דוקו


סדרה של חמישה סרטים על אהבות שונות בחברה של ימינו, שמכירה בכך שלאהבת אמת יש גוונים רבים. הסרטים: חתונת הטרנסג'נדרים שלנו. התחתנתי עם קרוס-דרסר. בעלי הוא הומו. סייבר-סקס, אהבה ונישואין. אהבה בשלושה. אנגליה, 2015.

22:45 שבדיה אהובתי 2 | Welcome To Sweden 2, ערוץ Yes דרמה 


קומדיית הסינגל-קמרה שיצר גרג פוהלר (אחיה של איימי פוהלר) ובכיכובו, מתוך ניסיונו האישי, לאחר שעבר לגור בשבדיה בעקבות בת זוגו, ב-2006, חוזרת בעונה חדשה. ספוילר - העונה השנייה מתחילה בחורף, שישה חודשים לאחר שברוס הגיע לשבדיה, בעוד הוא מתכונן להציע לאמה נישואין, ועוקבת אחר תקופת ארוסיהם של ברוס ואמה כשהם מתמודדים עם קרובי משפה, מנהגים ושינוי קריירה, במהלך הדרך. בעונה החדשה מתארחים: איליאנה דגלאס ("עמוק באדמה"), איימי פוהלר, נב קמפבל, ג'ייסון פריסטלי, פטריק דאפי ("דאלאס"), פול סיימון, ג'ק בלאק ואודרי פלאזה.

22:45 הרודן 2 | 2 Tyrant, ערוץ Yes אקשן


סדרת הדרמה מאת יוצר "חטופים" ו-"הומלנד", גידי רף, ומהמפיק האוורד גורדון ("24"), שבה בעונה חדשה. ספוילר - לילה (מורן אטיאס), חוגגת את תפקידה החדש כגברת הראשונה, ויש לה תוכניות גדולות להכיר את עמה לעלום, כאומה בעלת מסורת, תרבות והיסטוריה עשירות. ג'מאל שנבגד על ידי מדינות המערב, עושה מאמצים ליצור קשרים עם המזרח ולכרות ברית עם סין, בתקווה שמדינתו תוכל לצבור כוח גלובלי. אבל בארי ממשיך להיות עצם בגרונו. סירובו של ג'מאל להוציאו להורג, מאפשר להתקוממות העממית לצמוח, כשבארי הופך לסמל מאבקם לחופש, וההיתקלויות בין המורדים לצבא מתגברות ומסלימות. אחמד, במו של ג'מאל ולילה מתאווה לעזוב את ארצו ולמצוא לו ולאשתו חיים פשוטים יותר, אך נוסרת, שנאנסה על ידי ג'מאל בליל כלולותיה, נחושה להישאר: מורשת אל פייד מובטחת לבנה ויש לה את כל הכוונות לקבל את מה שמגיע לה.

22:50 היום בו נפלה הפצצה | The Day They Dropped the Bomb, ערוץ 8


ב-6 באוגוסט מציין העולם 70 שנה ליום בו הוטלה פצצת האטום על הירושימה. היה זה יום ששינה את מהלך ההיסטוריה, פעולה שסימלה את תום מלחמת העולם השנייה ובה בעת הטילה את צלה של ה'אופציה הגרעינית' על העולם המערבי. ה-06.08.1945 התחיל ככל יום אחר בהירושימה, כשלפתע החלו להישמע זעקות 'מטוס!', ושניות אחר כך הוטלה הפצצה האטומית הראשונה אי פעם, שהרגה בין 60 ל-80 אלף בני אדם באופן מיידי. באמצעות עדויות אישיות, דיווחי רדיו ששודרו באותו יום וקטעי ארכיון נדירים, טווה הסרט את התרחשויות היום הטראגי, ואת המרוץ המלחמתי שניהלו בריטניה וארה"ב במטרה להקדים את הנאצים בהשגת פצצה גרעינית שתכניע את יפן.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !