אלוויןןן!!! והצ'יפמאנקס 3, חלוצים אמריקנים, נועזים בעורף האויב, אני מרטין לות'ר קינג ג'וניור, לזכות בבית החלומות, הפנים האחרונות
חדש בטלוויזיה – יום ראשון, 06 במאי, 2018 / שי שגב

17:15 אלוויןןן!!! והצ'יפמאנקס 3 | 3 Alvinnn!!! And The Chipmunks, ערוץ ניקלודיאון


סדרת אנימציה רוויה במוסיקה ובצחוק בכיכובו של דייוויד סביל, אב יחידני המתמודד עם גידול שישה ציפ'מאנקס היפראקטיביים. כמו כל הורה, גם דייוויד נדחק לקצה גבול הסבלנות שלו.

21:45 חלוצים אמריקנים | The Men Who Built America: Frontiersmen, ערוץ ההיסטוריה


מיני-סדרה, בהפקת לאונרדו דיקפריו, המגוללת את סיפור אחת התקופות הסוערות והמרתקות בתולדות ארה"ב - 75 השנים שבין ראשית המהפכה האמריקנית בשלהי המאה ה-18, ועד לימי הבהלה לזהב בקליפורניה במחצית המאה ה-19. סיפור המסעות וההרפתקאות של החלוצים ואנשי הספר הנועזים, שמילאו תפקיד מפתח בהפיכת אמריקה מקולוניה בריטית של 13 מושבות, הנשלטות על-ידה מרחוק, למדינה עצמאית, שתהפוך ברבות הימים לאימפריה. החלוצים הללו, שסיפורם מובא בסדרה, הפכו במשך השנים לחלק בלתי נפרד מהמיתולוגיה והפולקלור האמריקני. המיני סדרה הסוחפת, כוללת שחזורים תקופתיים וקטעי דוקו-דרמה מושקעים במיוחד, לצד ראיונות עם היסטוריונים ומומחים לתקופה. בין הגיבורים: דניאל בון, דייווי קרוקט, הגנרל אנדרו ג'קסון, מריוות'ר לואיס ו-וויליאם קלארק וכן ג'ון פרימונט.

22:00 נועזים בעורף האויב | Kelly's Heroes, ערוץ Yes3


סרט אקשן רווי הרפתקאות המתרחש בזמן מלחמת העולם השנייה. קבוצת חיילים אמריקאים נשלחת לשבות גנרל נאצי. כשהם מגלים ממנו על קיומו של מטמון זהב הנמצא מעבר לקווי האויב, הם יוצאים למשימה פרטית, לבצע את הפשע המושלם ולהביס על הדרך את הגרמנים. שחקנים: קלינט איסטווד, דונאלד סאת'רלנד, קרול אוקונר, טלי סוואלס, דון ריקלס. במאי: בריאן האטן ("הנשרים פשטו עם שחר"). ארה"ב, 1970.

22:10 אני מרטין לות'ר קינג ג'וניור | .I am MLK Jr, ערוץ Hot8


הסרט בוחן את הסמל האמריקני והבינלאומי דרך נקודת מבט עכשווית באמצעות ציון פעולותיה אחרונות של התנועה לזכויות האזרח שמנסה ליישם את צוואתו ומפעל חייו של מרטין לות'ר קינג ג'וניור, שעל פיה היא עובדת. מפעל חייו של קינג ג'וניור בתחום זכויות האדם החל בשנת 1955, כאשר הוביל את חרם האוטובוסים של מונטגומרי, והיה נשיאו הראשון של ארגון זכויות האדם התאחדות ההנהגה הדרומית-נוצרית. קינג ג'וניור שאף זכה בפרס נובל על פועלו, היה נואם מהולל שנאומו המפורסם 'יש לי חלום', ביסס את מעמדו כאחד מגדולי הנואמים האמריקנים. כמו כן, קינג פעל נמרצות למיגור העוני ונגד מלחמת וייטנאם. קינג נרדף על ידי הרשויות בשל פעולותיו אלו, ואף נרצח על ידי ג'יימס ארל ריי, ב-4 באפריל 1968. הרצח הביא להתלקחות מהומות בערים רבות בארצות הברית. הסרט מספק מבט מעורר השתאות על כוחה של רוח האדם: עד כמה יכולה אמונתו של יחיד להפוך למורשת בין-דורית של מרבית האומות ברחבי הגלובוס. קנדה, 2018.

22:25 לזכות בבית החלומות | My Lottery Dream Home, ערוץ החיים הטובים


מעצב הפנים דייויד ברומסטאד מסייע לזוכים טריים בלוטו למצוא את בית חלומותיהם. בין אם זכו במאות אלפים או במאות מיליונים, הזוכים המאושרים מבקשים לצלול היישר אל לב סצינת הנדל"ן היוקרתי. האם יבזבזו את כל הונם על אחוזה אקסטרווגנטית או שיתפשרו על השקעה צנועה?

הפנים האחרונות | The Last Face, סלקום TV

לפרטים נוספים, 27 באפריל, 2018, בשעה 22:00 בערוץ Yes4

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !