קוד בלאק, לגלות את אטלנטיס, סליפי הלו 3
חדש בטלוויזיה - יום רביעי, 06 בינואר, 2016 / שי שגב

קוד בלאק | Code Black, סלקום TV


הסדרה ברשת CBS עוקבת אחר חדר מיון בבית חולים ציבורי בלוס אנג'לס הנדרש לטפל בחולים רבים ובתנאים קשים. מרשה ג'יי הרדן ("פולוק") היא רופאה בכירה שמובילה קבוצת מתמחים צעירים בחדר המיון העמוס ביותר באמריקה. 'קוד בלאק' הוא כינוי רשמי של רשויות הרפואה בארה"ב המתאר מצב בו יש מגיעים לבית החולים מטופלים במספר הגדול ממספר המיטות המוצעות בו. הסדרה נוצרה בהשראת סרט דוקומנטרי, שחשף את העבודה הקשה והבלתי אפשרית שמוטלת על כתפיהם של רופאי הטראומה. ציון איי.אם.די.בי.: 7.6/10, טי.וי.קום: 8.1/10, עגבניות רקובות: 92%/100%, מטה-קריטיק: 53/100

21:30 לגלות את אטלנטיס | Atlantis Found, ערוץ ההיסטוריה


לפני 3,600 שנה, ציביליזציה מתקדמת נמחקה מעל פני האדמה, ושמה: אטלנטיס. מאז חיפשו אחר העיר האבודה, שתוארה לראשונה בכתבי הפילוסוף היווני אפלטון, בכל יבשת אפשרית. האם כעת עדויות חדשות יפענחו את התעלומה הגדולה בהיסטוריה? הסרט מתחקה אחר מסעו של הגיאולוג ההרפתקן ד"ר מרטין פפר לאתר את העיר האבודה, ולהוכיח את אמיתות התיאוריה שלו כי מיקומה הגיאוגרפי של אטלנטיס, הוא היכן שכיום ממוקם האי היווני סנטוריני - עד שנחרבה באחת ההתפרצויות הגעשיות הגדולות בהיסטוריה.

22:45 סליפי הולו 3 | Sleepy Hollow 3, ערוץ Yes אקשן 


סדרת המתח חוזרת בעונה חדשה. ספוילר - העונה מתחילה תשעה חודשים לאחר אירועי סיום העונה השנייה, שבסיומה נהרגו אשתו ובנו של איכבוד קריין (טום מייסון), כשאבי, כעת סוכנת FBI, מקבלת שיחת טלפון מאיכבוד שמבקש ממנה לשחרר אותו לאחר שנעצר על הברחת חפץ אל תוך המדינה, בשובו משיטוטיו בעולם. לאחר שהם משלימים פערים מהזמן בו לא היו יחד, איכבוד ואבי מתמודדים עם כמות נכבדה של רשעים מהגיהינום, בהם יאלצו להילחם, ביניהם, אישה מסתורית בשם פנדורה (שנין סוסמון, "עיירה ללא מוצא"), שיש לה כוחות של שד, ולפני שהיא הורגת את קורבנותיה, היא מפחידה אותם למוות. דמות חדשה נוספת היא בטסי רוס (ניק יריד, "דמדומים"), מרגלת של צבא המהפכה ושליחתו הנאמנה ביותר של וושינגטון, שבמאה ה- 18 הייתה לה מערכת יחסים עם איכבוד.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !