גירושים מאוחרים, תעופה בחקירה 14, ג'ימי פיקארד, שרלי הבדו: 3 ימי טרור, איגלס אוף דת' מטאל: גאולתו של השטן
חדש בטלוויזיה - יום חמישי, 07 בינואר, 2016 / שי שגב

21:00 גירושים מאוחרים | Late Divorce, ערוץ 1


מיני סדרת דרמה מאת רם לוי על פי ספרו רב המכר של א. ב. יהושע, הכוללת שלושה פרקים, 55 דקות לפרק. חמש שנים לאחר שעזב את הארץ מגיע יהודה קמינקא, בן 63, לישראל על מנת להתגרש מאשתו, נעמי, המאושפזת בבית חולים לחולי נפש. בארצות הברית, מחכה לו אישה חדשה הנושאת ברחמה את תינוקו, ויהודה רוצה לקבל את הגט במהירות ולשוב אל חייו החדשים. חמש שנים קודם לכן עמדה נעמי במטבח הבית המשותף שלה ושל יהודה וצפתה בבעלה חותך ירקות לסלט. מתחת לאירוע היומיומי וחסר הייחוד הזה רחשו השדים ובעבעו הכעסים והתסכולים של זוגיות רבת שנים, ולפתע, ללא אזהרה מוקדמת, פרצו החוצה. שחקנים ראשיים: דורון תבורי, רונה לי, פז מיכאל, שרה אדלר, אלון דהן, רותם קינן, אורטל אבנעים, אורי אלכסנדרוביץ'.

21:00 תעופה בחקירה 14 | Air Crash Investigation XIV, ערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק


הסדרה הפופולארית חוזרת לעונה ה-14 עם תיעוד תאונות תעופה נוספים.

21:30 ג'ימי פיקארד | .Jimmy P, ערוץ Yes1


דרמה המבוססת על סיפור אמיתי. גבר אמריקני ממוצא אינדיאני שהשתתף במלחמת העולם השנייה, מתמודד עם בעיות בריאותיות שונות. הוא מפתח קשר עמוק ויוצא דופן עם מטפל צרפתי בניסיון לפצח את הסיבות למצבו. שחקנים: בניסיו דל טורו, מתייה אמלריק. במאי: ארנו דפלשן ("סיפור חג"). ארה"ב / צרפת, 2013. בסרט רעיונות יפים ושחקנים מוכשרים, אך לא ברור מדוע הדמויות חוברו יחד. ציון:
 


22:00 שרלי הבדו: 3 ימי טרור | Charlie Hebdo Attack: Three Days of Terror, ערוץ 8


שלושת ימי הטרור שהתחילו בטבח מחריד במשרדי המגזין הסאטירי שרלי הבדו, הציתו את המצוד המשטרתי והסתיימו בהחזקת בני ערובה. הסרט, מבית HBO, מתאר כיצד התנהלו שלושת הימים הללו מנקודת המבט של הקורבנות, כוחות הביטחון ופקידי ממשלה בכירים שטרם סופרו עד כה. באמצעות ראיונות עוצמתיים, עיתונות מקורית וטכניקות קולנועיות מוצג סיפור מסע מרתק שנמשך 54 שעות, בסופו 17 הרוגים וקריאה עולמית חדשה האומרת: 'אני שרלי!'. צרפת, 2015.

23:00 איגלס אוף דת' מטאל: גאולתו של השטן | The Redemption of the Devil, ערוץ 8


מה קורה כשאחד מהרוקיסטים הכי פרועים וכריזמטיים בתעשייה מגיע לגיל 40? כשהיה לו יותר סקס, סמים ורוקנרול ממה שניתן לדמיין? למי הוא פונה? לאלוהים? הסרט עוקב באופן אינטימי אחרי שנה בחייו של ג'סי 'השטן' יוז, חבר להקת הרוק האמריקנית Eagles of Death Metal. ארה"ב, 2015.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !