מארי ומרתה, לכודים בתוך הרשת, אילוף הגוררת, היסטוריה של הסקס: המאה ה-20
יום שבת, 07 במרץ 2015 / שי שגב

14:10 מארי ומרתה | Mary and Martha, ערוץ Hot דרמה


דרמה נוגעת ללב בכיכובן של הילארי סוואנק וברנדה בלתין. מארי ומרתה הן מעצבת אמריקנית ועקרת בית בריטית. השתיים מתיידדות לאחר שכל אחת מהן איבדה את ילדה בגלל מחלת המלריה, ויוצאות יחד להיאבק במחלה הנוראית באפריקה. בימוי: פיליפ נויס. בריטניה, 2013. סרט מרגש עם לב גדול, אך עם תסריט מעט מבולגן. משחק טוב של השחקניות, שלעיתים נופלות לקלישאות הסיפור. ציון: 


21:00 לכודים בתוך הרשת, ערוץ 33


סדרת דרמה עלילתית. שתי משפחות ערביות החיות ביפו, שראשיהן, שני דייגים מבוגרים הם שותפים לשעבר שהסתכסכו, יעמדו במרכז העלילה שמשקפת את מרקם החיים בעיר. הסדרה בכיכובם של יוסף אבו ורדה, אדיב ג'השאן, זיאד בכרי, חנאן חילו, ביאן ענתיר ועוד. הסדרה בת 12 הפרקים, הדוברת ברובה ערבית, צולמה באתרים שונים ביפו.

22:00 אילוף הגוררת, ערוץ הקולנוע הישראלי


שישים בדיחות, חמישים נשים וקומדיה אחת. בדיחה שוביניסטית מתגלגלת לאמירה על נשיות בועטת ולסרט קולנוע מלא הומור, חריף ואינטליגנטי. כ-50 נשים מפורסמות, חזקות, מצליחות ומעניינות מדברות וצוחקות על הכל והפעם הן לא משאירות דבר לדמיון. הדמויות בסרט הן הנשים עצמן ובתפקיד עצמן וכל אחת בדרכה הייחודית ובהגשה מצחיקה, גורמת לנו הצופים, להבין מה עובר על נשים ומה זה עושה לגברים. במאית: ריקי שלח. ישראל, 2014. מועמד לפרס הסרט הדוקומנטרי הטוב של השנה בטקס אופיר 2013.

22:10 היסטוריה של סקס: המאה ה-20
History of Sex: The 20th Century, ערוץ ההיסטוריה

היסטוריה של הסקס: המאה ה-20


כיצד השתנו יחסי המין והיחסים האינטימיים בין בני זוג לאורך המילניום האחרון? ספיישל מרתק המתמקד בשלל החידושים, ההמצאות, התנועות והמהפכות המיניות שידע העולם במאה ה-20. החל מקונדום הגומי הראשון, דרך פיתוח הגלולה המפורסמת נגד הריון, מחקרי המיניות הנודעים של מאסטרס וג'ונסון, ועד להתפתחויות עדכניות כמו המצאת כדורי הוויאגרה להגברת האון הגברי והשימוש ברשת האינטרנט לסיפוק צרכים מיידים.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !