כנופיית ברמינגהם 3, אירלנד של קולין, חתונה ממבט ראשון 3
חדש בטלוויזיה – יום רביעי, 07 ביוני, 2017 / שי שגב

19:00 כנופיית ברמינגהם 3 | 3 Peaky Blinders, ערוץ Hot HBO


דרמת הפשע התקופתית של רשת BBC2 וחברת אנדמול חודשה במאי האחרון לעונה רביעית וחמישית. ספוילר - העונה השלישית נפתחת ב-1924, שנתיים לאחר אירועי העונה הקודמת. טומי מוצא עצמו לכוד ברשת של אינטריגות בינלאומיות ונאבק בכוחות שמאיימים לקרוע את משפחתו לגזרים. עם הזמן, האימפריה שלו גדלה והפכה מושחתת מדי ומסובכת מדי. כעת הוא מגלה שהוא שוחה עם כרישים גדולים ממנו ולומד דבר או שניים על המחיר שיש לשלם על תאוות בצע וכוח.

16:00 אירלנד של קולין | My Ireland with Colin, ערוץ האוכל


השף והמסעדן הדבלינאי, קולין פאסנידג' ("המטבח המנצח"), שב לאירלנד ובוחן את התמורות שחלו בתרבותה הקולנירית. הוא מסייר בנתיבי ילדותו, מבקר חברים ומשפחה ומבשל מנות נפלאות עם תוצרת מקומית משובחת.

20:30 חתונה ממבט ראשון 3 | Married at First Sight 3, ערוץ Yes דרמה


סדרת דוקו-דרמה המנהלת ניסוי סוציולוגי מסקרן, ועוקבת אחר שלושה זוגות בכל עונה, שהוצמדו על ידי ארבע מומחים בתחומם (פסיכולוג קליני, סקסולוג, סוציולוגית ומומחה רוחניות) על פי פרמטרים שונים הנבחנים מראש ונמצאים מתאימים, ומוכנים להתחתן בפגישתם הראשונה. אף אחד מבני הזוג לא פוגש את השני עד לאותו רגע בו הם נפגשים בחופה. הזוג מבלה את ליל הכלולות בבית מלון ולאחר מכן יוצא לירח דבש. כשהם שבים הביתה, עליהם לחיות יחד כזוג נשוי במשך שישה שבועות ולאחר מכן הם יכולים להחליט אם להישאר ביחד או להתגרש.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !