מדגסקר, מת עליה, נקודת שיוויון, טעם החיים
חדש בטלוויזיה - יום שישי, 07 באוגוסט, 2015 / שי שגב

17:00 מדגסקר | Madagascar, ערוץ Yes5


סרט האנימציה המצחיק אודות חבורת חיות הנהנות מהחיים הטובים בגן החיות בניו יורק, עד שיום אחד, בעקבות סדרת אירועים יוצאי דופן, הם מגיעים למדגסקר וצריכים להתרגל לחיים בטבע הפראי. דיבוב בעברית: אלון אופיר, עידו מוסרי, אלון נוימן. במאים: אריק דרנל ("עבודת נמלים"), טום מקגראת'. ארה"ב, 2005. התסריט לא אחיד, הבדיחות לא תמיד משעשעות, אך הילדים נהנים, והסרט הביא להמשך הסדרה. ציון:
 


22:00 מת עליה | Warm Bodies, ערוץ Hot גולד


פנטזיית אימה של ג'ונתן לוין, שממשיך בז'אנר הזומבים האהוב עליו ומשכלל אותו. זומבי מיוסר עובר חוויה מהפכנית של שינוי לאחר שהוא מצליח להציל את חייה של נערה חיה ומתאהב בה. השניים יוצרים באהבתם גשר ראשון בין המתים והחיים. שחקנים: ניקולס הולט, תרזה פאלמר, ג'ון מלקוביץ', אנה לי טיפטון, רוב קודרי. בימוי: ג'ונתן לוין. קנדה, 2014. סרט מתוק וחולני, הרוכב על גל "המתים המהלכים". ציון: 


22:00 נקודת שוויון | The Equalizer, ערוץ Hot גולד + ערוץ Yes4


מותחן פעולה של אנטואן פקואה, מי שביים את "על הכוונת" ו-"המטרה: הבית הלבן". רוברט מק'קאל הוא אדם שהחליט לשכוח את עברו המפוקפק ולנהל חיים רגועים ושלווים, אך אז הוא פוגש צעירה שהסתבכה עם חבורת פושעים רוסיים מאיימת. למק'קאל אישיות חזקה ורודפת צדק, שאינה מאפשרת לו לעמוד מנגד. הוא מתחיל לפעול לטובתה תוך שהוא נעזר בכל אמצעי וכישורי הלחימה המיוחדים שעומדים לרשותו. שחקנים: דנזל וושינגטון, מרטון צוקאס, קלואי גרייס מורץ, דיוויד הרבור, ביל פולמן, מליסה לאו. בימוי: אנטואן פקואה. ארה"ב, 2014. אלימות סגנונית ש
מחזירה את וושינגטון לתפקיד הגיבור הטוב, ראו ליאם ניסן, שמחסל כל מי שנמצא בדרכו. ציון: 


22:00 טעם החיים | The Salt of Life
Gianni e le donne, ערוץ Yes3


קומדיה. ג'יאני מנסה להתרגל לחיים בגיל 60, וזה פחות פשוט ממה שחשב. בין הטיפול באמו השתלטנית להתמודדות עם הזדקנות הגוף, ג'יאני מתחיל לחשוש שאיבד את הטעם לחייו, ואת היכולת להקסים את הנשים הצעירות הנקרות בדרכו. שחקנים: ג'יאני די גרגוריו, ולריה דה פרנסיסיס. במאי: ג'יאני די גרגוריו ("ארוחות אמצע אוגוסט"). איטליה, 2011. קומדיה חביבה, עדינה, אישית ותמימה על הזדקנות. ציון: 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !