בלה והבולדוג, חילוץ בדרך קפואה, ענתיקות על הדרך 8, כוח הפלצבו, מפרשים שחורים 2
חדש בטלוויזיה - יום שני, 07 בספטמבר, 2015 / שי שגב

20:30 בלה והבולדוג | Bella and The Bulldogs, ערוץ ניקלודיאון


קומדיית מצבים לבני הנעורים. בלה דוסון, תלמידת בית ספר טקסני, מגשימה חלום ומחליפה את תפקידה כמעודדת ראשית בתפקיד הקוורטרבק של קבוצת הפוטבול. האם תצליח להוכיח את עצמה ויחד עם זאת לא לוותר על מי שהיא? מעמדה החדש של בלה יוביל אותה להרפתקאות שונות ובעיות חדשות כגון: האם לשמור על מסורת הנבחרת, זו שאוסרת על מקלחת שבוע לפני משחק חשוב, או לוותר עליה לטובת דייט לוהט? האם יסכים אחד משחקני הקבוצה לשיעורי בלט כחלק מתכנית האימונים? האם תצא בלה לנשף הסיום עם שחקן מהקבוצה היריבה? ציון איי.אם.די.בי.: 5.1/10, טי.וי.קום: 4.5/10

21:00 חילוץ בדרך קפואה | Ice Road Rescue, ערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק


בכל חורף סופות שלגים הופכות את מעברי ההרים בנורווגיה לכבישים ממסוכנים ביותר שבכבישי אירופה. התנאים הקשים חוסמים נתיבי מסחר חיוניים ובמקרים קיצוניים אף גורמים לתאונות קטלניות. קבוצה מחוספסת של נהגי מומחים במשאיות חילוץ, עוזרים למנוע את האסון. הם מסתמכים רק על פיקחות, כושר המצאה ואומץ בשביל להבטיח את יום התשלום הבא.

21:20 ענתיקות על הדרך 8 | American Pickers 8, ערוץ ההיסטוריה


האספנים האהובים חוזרים... מייק וולף ופרנק פריץ, ממשיכים לחרוש את ארה"ב לאורכה ולרוחבה במלוא המרץ בחיפוש אחר המציאה הבאה. בפרקים החדשים: השניים מוכרים מגבר ישן וגיטרת וינטאג' לסולן להקת ה'בלאק קיז', דן אאורבך; מגלים אוצר פריטים סודי הקשור לסרט 'מלחמת הכוכבים', ונתקלים באספן פריטים אגדי, שממאן למכור את הפריטים יקרי-הערך שברשותו...

22:00 כוח הפלצבו | The Power of the Placebo, ערוץ 8


פלצבו היא תרופת-דמה שכלל לא אמורה להשפיע על הנוטלים אותה, 'תרופת הפלא' מופיעה בכל הגדלים, הצורות והצבעים, ואינה מכילה חומרים פעילים. אז איך יתכן שהיא אפקטיבית? הפלצבו הפכה לתרופה המשמשת רופאים בטיפול בהפחתת כאבים, בדיכאון, במחלות כרוניות ואף משמשת בהצלחה לטיפול בפרקינסון. כיצד ייתכן שתרופה ללא כל חומר כימי פעיל מצליחה לרפא בני אדם? האם הכוח הפסיכולוגי הטמון בנטילת תרופות מספיק כדי לרפא תסמינים רפואיים? 2014, BBC.

22:00 מפרשים שחורים 2 | Black Sails 2, ערוץ Hot פלוס


דרמת ההרפתקאות של רשת Starz חוזרת בעונה שנייה. באוקטובר 2014, זמן קצר לפני עליית העונה השנייה, חודשה הסדרה לעונה שלישית, ולאחרונה הוזמנה מראש עונה רביעית של הסדרה. לאחרונה פורסם שבעונות החדשות יככב ריי סטיבנסון ("דקסטר", סרטי "ת'ור") כפיראט האיקוני בלאקבירד. ספוילר - העונה החדשה נפתחת איפה שקודמתה הסתיימה. עם צבא של חיילים ספרדים שעומדים בין צוות ולארוס ובין האוצר הנחשק, וכשהפשעים שלהם אינם בגדר סוד יותר, פלינט וסילבר (לוק ארנולד, "המנהרה") חייבים לאחד כוחות על מנת לשרוד. בינתיים, אלינור גאת'רי (האנה ניו, "מליפסנט") מתקשה לשמור על שליטתה, כשזן חדש של פיראטים עוגן באי, בראשם נד לואו (טדג מרפי, "ויקינגים"), אדם שעבורו אלימות היא לא רק כלי, אלא תחביב. כשהמתחים בשיאם, והדם נשפך, צ'ארלס ויין (זאק מקגוון, "חסרי בושה") מוכרח להחליט מה חשוב לו יותר, חייה של אלינור או הכבוד של אנשיו. ומבלי שאיש שם לב, פרס עצום כבר הוברח לאי, ערכו בלתי ניתן לשיעור, אך גילויו יוביל לשינוי מהותי באי ויעמת את הגיבורים עם שאלות המוסר שלהם. בעונה החדשה מצטרפים לצוות השחקנים רוברט פנרי-ג'ונס ("ספוקס"), קארל ת'אנינג ("יום הדין"), מייגן יאנג (בקרוב ב"Eye in the Sky") וניק בוריין ("הומלנד").

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !