מובילים על קרח דק 9, מזכירות המדינה: כוח לנשות העולם, אדוננו הרובוט, שומרים טינה, החיים קדושים, השוטרות של סינסינטי, גיהינום על גלגלים 5, מבודדים
חדש בטלוויזיה – יום שני, 07 בדצמבר, 2015 / שי שגב

18:00 מובילים על קרח דק 9 | Ice Road Truckers 9, ערוץ ההיסטוריה


ליסה, אלכס ודאריל חוזרים לעונה התשיעית. הקרב על השליטה בכבישי הקרח של צפון אמריקה מתחדש במלוא העוצמה. לאחר שתי עונות של עליונות מוחלטת, חברת 'פולאר תעשיות' נחושה להגן גם השנה על תוארה כאלופת הובלת המטענים של מחוז מניטובה בקנדה, אך החורף הזה, הנהג הוותיק דאריל וורד מתעתד להתחרות במעסיקו לשעבר, באמצעות החברה החדשה שהקים.

21:05 מזכירות המדינה: כוח לנשות העולם | Power and the World's Women, ערוץ Yes דוקו


שלוש נשים, אולי החזקות ביותר בהיסטוריה האמריקנית, פורשות את משנתן על נשים. לפני עשרים שנה, בעודה הגברת הראשונה של ארה"ב, הילארי קלינטון, נשאה נאום פורץ דרך בבייג'ין, ששם אתגר בפני מנהיגי אומות העולם: לנהוג בזכויות נשים כבזכויות אדם, קלינטון הדגישה את העובדות שבנות צעירות נמכרות לעבדות, שנשים נאנסות ככלי מלחמה ושקיים חוסר חמור בחינוך של בנות. מאז, שלוש נשים – מדליין אולברייט, קונדוליסה רייס וכמובן קלינטון עצמה – מילאו את אחד התפקידים רבי-ההשפעה ביותר בעולם: הן שימשו כמזכירות המדינה. שלוש מזכירות המדינה לשעבר הללו מדברות בראיונות כנים על מה זה אומר להיות אישה במרכז הכוח והשלטון, כיצד הן ניסו באופן אישי לשנות דברים ומהם האתגרים הפוליטיים הכרוכים בשיפור חייהן של נשים ברחבי העולם. ובעוד שארה"ב ממתינה לשמוע אם קלינטון תעשה את הניסיון השני במרוץ לנשיאות, הסרט שואל האם אמריקה מוכנה בכלל לשבור את תקרת הזכוכית הגבוהה ביותר – ומה אישה שהיא נשיאת אמריקה תוכל לעשות עבור נשות העולם? 50 דקות, אנגליה, 2015.

22:00 אדוננו הרובוט | Robot Overloads, ערוץ MGM


גזע רובוטים אכזר שולט בכדור הארץ דרך שבבים אלקטרונים בצוואר, חבורת ילדים מצליחים להתל בהם ומתגלים כסיכוי היחיד להחזיר מלחמה. שחקנים: בן קינגסלי, ג'יליאן אנדרסון. במאי: ג'ון רייט. אנגליה, 2014. בסרט יש הומור ומשחק טוב, אך אינו מפצה על עלילת ילדים תמימה במה שנראה כהפקה בתקציב מוגבל. ציון:
 


22:35 שומרים טינה | Gotta Grudge, ערוץ אקסטרים

שומרים טינה


כשיש לכם חוסר הסכמה עם עמית לעבודה או ריב עם חבר האם אתם יושבים ומדברים על הנושא בהגיון? לא, ברור שלא. אתם רוצים להזמין אותם לדו קרב בזירה וליישב את חוסר ההסכמה במכות. זה בדיוק מה שקורה בסדרת הריאליטי החדשה של ערוץ אקסטרים ספורטומדברים על הנושא בהגיון? לא, ברור שלא.

22:45 החיים קדושים | Life is Sacred, ערוץ 8


האם הומור, יצירתיות ודמיון יוכלו לנצח את האלימות והפשע בקולומביה? אדם אחד, בשם אנטנאס מוקוס, מאמין שכן. אחרי שהתמודד לראשות עיריית בוגוטה בבגדי סופרמן וניצח, לאחר שהציב מאות פנטומימאים ברחבי העיר במטרה להביך את הנהגים הפרועים והביא לירידה של 50% בשיעור התמותה, מוקוס מתכונן לאתגר הבא: התמודדות לנשיאות קולומביה. זהו סרט על איש שהאידיאליזם שלו הוא גם חזקתו וגם חולשתו במערכת פוליטית מושחתת שבו יריבו משחק משחק מלוכלך ושהאנשים סביבו איבדו את האמון ביכולתם לשנות את המציאות. זהו סרט על איש מעורר השראה, וסיפור מעורר השראה, אשר רלוונטי הרבה מעבר לגבולותיה של קולומביה. דנמרק, 2014.

22:50 השוטרות של סינסינטי | 
Police Women of Cincinnati, ערוץ CBS ריאליטי


מאחורי הקלעים בעיר השלישית בגודלה במדינת אוהיו, כדי לתפוס את מציאות אכיפת החוק המסוכנת של נשות המשטרה. ממקרי שוד למקרי רצח, מעצרי סמים לאלימות משפחתית. הסדרה רצה עונה אחת בשנת 2011, 8 פרקים. ציון: איי.אם.די.בי.: 7.2/10, טי.וי.קום: 7/10

22:50 גיהינום על גלגלים 5 | Hell on Wheels 5, ערוץ Yes Oh


דרמת המערבונים חוזרת לעונתה החמישית. ספוילר - בעונה החמישית, קאלן מוצא את עצמו זר, בארץ זרה – בטראקי, קליפורניה, מקום מושבה של מפקדת מסילת 'הסנטרל פסיפיק'. עיירת המסילה ההררית הקשוחה, מלאה באלפי עובדים סינים הזרים בשפתם, בתרבותם ובמסורותיהם, בראשותו של קבלן העובדים הראשי של המסילה, נוכל מרושע בשם צ'אנג, שהופך במהרה לאויב החדש של קאלן. בעודו נאבק באתגרים שבניהול עובדיו החדשים, וכשהוא מוביל את מאמצי המסילה לעבור דרך רכס הרי סיירה נבאדה, במרוץ לסיים ראשונים את המסילה הטראנס-קונטיננטלית, קאלן מגלה שהסוויד מצטרף ל'סנטרל פסיפיק' כמפקח על כוח העבודה המורמוני, ושנעמי ובנו הקטן נזרקו מההתיישבות המורמונית, וכעת אינו יכול לאתרם.

23:30 מבודדים | The Divide, ערוץ MGM


אימה. לאחר מתקפה גרעינית על ארה"ב, קבוצת ניצולים לכודים במקלט תת קרקעי. ככל שנוקפים הימים והאספקה מדלדלת האלימות והייאוש מתגברים. שחקנים: מייקל בין, מילו ונטימיליה. במאי: קסבייה ז'ן. ארה"ב, 2011. הנקודות הטובה היחידה בסרט, שכל סצינה מגוכחת יותר מקודמתה. ציון:
 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !