יומני הערפד, SOF כוח מבצעים מיוחד, הצי הרוסי, חצאית דמעות, הדוגמן המכוער בעולם, חוקרי המוות בשממה
יום חמישי, 08 בינואר 2015 /  שי שגב

18:40 יומני הערפד 6 | The Vampire Diaries 6, ערוץ Hot3


הסדרה המצליחה ביותר של רשת CW, גרפה לאחרונה שלושה פרסים בטקס ה-Teen's Choice 2014, וכעת שבה בעונתה השישית, המשודרת בימים אלה בארה"ב. בסיום העונה הקודמת, דיימון הקריב את הכל על מנת להחזיר את כל מקורביו מ'הצד האחר' המתפורר, מתוך פחד לאבד אותם כפי שאיבד את עיירתו. התוצאות הקטסטרופאליות טלטלו את כל דמויות "יומני הערפד", והעונה השישית תתאר את מסעם חזרה אחד לשני. בעוד גיבורי הסדרה יחקרו את הדואליות של טוב נגד רשע שטבוע בהם, הוא יפעלו כדי לתבוע מחדש את ביתם. לעונה החדשה מצטרפים אנני ורשינג ("24"), ג'ודי לין או'קיף ("נאש ברידג'ס") וקולין פרגוסון ("אאוריקה").

19:30 אס.או.אף. - כוח מבצעים מיוחד | .S.O.F. - Special Ops Force aka Soldier of Fortune, Inc
, ערוץ CBS דרמה 


סדרת אקשן. בעולם שבו לא ברור יותר מי האיש הטוב ומי האיש הרע, מדינות העולם נלחמות כנגד פעילות לא חוקית המסכנת אזרחים תמימים, יוצאי צבא חוברים יחד ליחידת עילית המגיעה למקומות שמדינות לא יוכלו להגיע כדי להציל את העולם. שחקנים: מלינדה קלארק ("הפמליה", "ניקיטה"), מארק שפרד ("על טבעי", "24"). ארה"ב, 1997-1999.

21:45 הצי הרוסי | The Russian Navy, ערוץ ההיסטוריה HD


הצאר הרוסי, פטר, הקים כבר בסוף המאה ה-17 את הצי הרוסי, שהפך במשך השנים לאחד המפוארים בעולם, מצויד בספינות קרב משוכללות ואדמירלים מרשימים. תולדות הצי הרוסי, שידע ניצחונות אדירים לצד טרגדיות קשות. ארה"ב, 110 דקות, 2009.

22:00 חצאית דמעות | Sob Skirt, ערוץ קולנוע ישראלי 

ימי האינתיפאדה הראשונה. שירלי, מש"קית ת"ש חדשה, צעירה וחולמנית, נקלעת לעולם גברי ומחוספס. היא נקרעת בין משיכתה לירון, מפקד המחלקה לבין הסקרנות שמעורר בה דניאל, חייל יוצא דופן במחלקה. סיפור שנע בין חלום למציאות, על רוח נעורים, אהבה ואבדן התמימות. שחקנים: דאנה איבגי, דדו אלבחרי, משה פולקנפליק. במאית: תמר ירום. 50 דקות, ישראל, 2002. זוכה פסטיבל חיפה: הדרמה הטובה ביותר.

22:00 הדוגמן המכוער ביותר בעולם | Pretty Ugly, ערוץ Yes דוקו


עולם האופנה מנסה לאחרונה להציג גם את התפיסה ההפוכה ולתת מקום גם לשמנים, למכוערים ולמקומטים באוכלוסייה. ואז נשאלת שוב השאלה - האם מדובר באמת במגמה של שינוי לשבירת מוסכמות אידאל היופי או שדווקא מדובר בהטעיה, שמחזקת שוב את תפיסת היופי המקורית? דֶל קינס הוא באמת אחד המכוערים שראיתם. הוא נולד בלונדון וסבל ממראהו לאורך כל ילדותו, עד שיום אחד צלם פרסומות גילה משהו מיוחד בפרצוף הכעור שלו והציע לו לדגמן עבורו. בשנות ה-90 הוא כבר החל לדגמן עבור דיזל, קלווין קליין וליוויס אך ההצלחה לא נמשכה זמן רב. הוא עבר לברלין והתקיים שם מקצבת ביטוח לאומי. עכשיו דל מציב לעצמו מטרה חדשה: לפתוח את סוכנות הדוגמנות הראשונה בגרמניה לבעלי מראה "שונה". הסרט מציג את מאמציו של דל להקמת הסוכנות ואת הדרך שפיתח להתמודדות עם הכיעור שלו – הרבה חוש הומור וקסם אישי. בימוי: יאן טנהאבן. 52 דקות, גרמניה, 2014.

22:50 חוקרי המוות בשממה | Outback Coroner, ערוץ CBS ריאליטי


סדרה תיעודית המציגה מקרי מוות בלתי מוסברים באאוטבק האוסטרלי – האיזורים הנידחים ביותר באוסטרליה. מסע פתולוגי מרתק המציג סיפורים שלא יאומנו, ורק צוות החוקרים המיומן יודע כיצד למצוא את התשובה.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !