אורות בוהקים בכיכובן של דבי ריינולדס וקארי פישר, בגרות באימהות 5, להרוג את רייגן, ג'ורדי שור 13, לרדת מהפסים, חלומות בהקיץ על עולם מקוון, עד הקצה, לרדת בגדול 12, האיש שנפל מכוכב אחר, הרפתקאות ד"ר בראון, הספירה לאחור לגלובוס הזהב
חדש בטלוויזיה - יום ראשון, 08 בינואר, 2017 / שי שגב

06:00 אורות בוהקים בכיכובן של דבי ריינולדס וקארי פישר | Bright Lights: Starring Debbie Reynolds & Carrie Fisher, ערוץ Yes דוקו


מערכת היחסים המורכבת בין שתי אגדות הוליוודיות, שהלכו לעולמן השבוע בסמיכות מצמררת – דבי ריינולדס ("שיר אשיר בגשם") וקארי פישר ("מלחמת הכוכבים"). במאים: פישר סטיבנס, אלקסיס בלום. ארצות הברית, 2016.

18:00 בגרות באימהות 5 | Teen Mom 5, ערוץ MTV


עונה חדשה לסדרת הריאליטי. במהלך פרקי
 העונה נמשיך לעקוב אחר נערות המתמודדות עם מעמדן כאימהות טריות. כל פרק יציג את מגוון האתגרים הניצבים בפני אימהות צעירות: נישואים, מערכות יחסים, תמיכת המשפחה, אימוץ, כספים, סיום לימודי התיכון, תחילת הקולג', מציאת עבודה, והמהלך הקשה ומהרגש מכל: ההתקדמות אל עבר יחידה משפחתית משל עצמן.

21:00 להרוג את רייגן | Killing Reagan, ערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק


האירועים שהובילו לניסיון ההתנקשות בחיי נשיא ארה"ב, אירוע שהשפיע באופן לא צפוי על ההיסטוריה. הסרט מבוסס על רב המכר של ביל אוריילי ומרטין דוגארד, וזהו הפרק הרביעי בסדרת שיתופי הפעולה שמקיים הערוץ עם הכותבים, אחרי "להרוג את לינקולן", "להרוג את קנדי" ו-"להרוג את ישו". השחקן טים מתסון בתפקיד רייגן, סינתיה ניקסון כננסי רייגן וקייל מור בתפקיד ג'ון הינקלי. ביים את הסרט רוד לורי לפי תסריט שכתב אריק סימונסון.

22:00 ג'ורדי שור Geordie Shore 13 | 13, ערוץ MTV


הגרסה הבריטית ל "ג'רזי שור" שבה בעונה חדשה. גם הפעם יתעדו פרקי הסדרה את מעלליה ההורמונליים של החבורה הלוהטת ויספקו מבט אינטימי אל חייהם האישיים של חבריה. זו תהיה העונה הראשונה ללא המשתתפת שרלוט קרוסבי, שעזבה את הסדרה בעונה הקודמת. כמו כן, נחזה בשובם של המשתתפים לשעבר סופי קאסאיי וקייל כריסטי.

22:00 לרדת מהפסים | Off the Rails, ערוץ Yes דוקו


סיפורו יוצא הדופן של דריוס מק'קולם, הסובל מתסמונת אספרגר, שאהבתו חסרת הגבולות לכלי תחבורה הובילה אותו לכלא כבר 32 פעמים עקב התחזות לנהג של הרכבת התחתית ושל אוטובוסים בעיר ניו יורק. כבר כילד בקווינס, דריוס מצא מקלט מפני הבריונים שהציקו לו בבית הספר, ברכבת התחתית. שם הוא התחבר עם הנהגים שלימדו אותו איך לנהוג ברכבות ועד שהגיע לגיל 8, כבר ידע בעל פה את כל מסלולי הסאבווי. בגיל 15 כבר הסיע בעצמו רכבת עמוסה לאורך 8 תחנות, תוך שהוא עוצר בכל התחנות ומקפיד על הכרזות התחנות. בשלושת העשורים האחרונים דריוס הסיע מאות פעמים אוטובוסים ורכבות, עמד בלוחות הזמנים ובמסלולים, הגיע לאספות ועדי עובדים של התחבורה הציבורית ונלחם למען תשלום הוגן ושיפור תנאי העובדים, שכלל לא השתייך אליהם. למרות שמעולם לא ביצע כל נזק לאדם או לרכוש בכל עשרות שנות העבודה שלו, הוא כבר ישב 23 פעמים בכלא השמור ביותר על התחזותו לנהג. לאור כל הסיפור המפתיע הזה - עולה השאלה – מדוע בעצם מערכת המשפט הפלילי לא מסוגלת לתעל את האובססיה הלא-מזיקה של גבר מאותגר-שכלית לטובת קריירה פרודוקטיבית לטובת החברה? בימוי: אדם אירבינג. 86 דקות, ארה"ב, 2016.

22:00 חלומות בהקיץ על עולם מקוון | Lo and Behold, ערוץ Hot8


התסריטאי, הבמאי והשחקן הגרמני, ורנר הרצוג ("פקד מושחת", "מלכת המדבר") בוחן את העבר, ההווה והעתיד המתפתח של האינטרנט. החל מימיו הראשונים דרך הסכנות שהוא טומן בחובו וכלה בהשפעתו הבלתי ניתנת לתיאור על האנושות. דרך שיחות עם חלוצי וקברניטי הסייבר הרצוג מנסה להבין כיצד העולם המקוון שינה כמעט כל דבר בעולם האמיתי, מעולם העסקים לחינוך, מסע בחלל לבריאות, ובעיקר - כיצד אנו מנהלים את מערכות היחסים שלנו. ארה"ב, 2016. סרט מרתק, פילוסופי, מעט איטי, אך מעניין, על נושאים אקטואליים, דיגיטאליים וטכנולוגיים. ציון: 


22:00 עד הקצה | Travel Safe not Sorry, ערוץ הטיולים


כיצד להגשים את כל הדברים שחייבים לעשות לפני שמתים מבלי למות תוך כדי? מגיש התכנית טוביאס סקוט יראה לצופים את הדרך הבטוחה למימוש פעילויות אקסטרים שונות. החל מטיפוס על קיר קרח אימתני, דרך צניחה מצוקים תלולים וכלה בגילוי מערות תת ימיות, הסדרה חושפת את כל הדברים המופרעים שרציתם לעשות, ותראה שאינם כה מופרעים אם עושים אותם נכון.

22:00 לרדת בגדול 12 | 12 The Biggest Loser, ערוץ הבריאות


עונה חדשה ללהיט הריאליטי. המתמודדים בסדרה סובלים מעודף משקל ומתחרים על פרס של 250,000 דולר שינתן למי שישיל את המירב ממשקלו. הפעם יצטרפו למאמן הוותיק בוב הארפר שני מאמנים חדשים: כוכבת הטניס אנה קורניקובה, ומאמן הסלבס דולבט קווינס. כמו כן, לראשונה בתולדות התכנית, יחולקו המתחרים לחמש קבוצות בהתאם לגילאים שלהם: אלו שמתחת לגיל 30 יאומנו בתחילה על ידי קווינס; אלו שבין 31-49 יאומנו על ידי הארפר; ואלו שמעל גיל 50 יאומנו על ידי קורניקובה.

22:00 האיש שנפל מכוכב אחר | The Man Who Fell to Earth, ערוץ Yes3


דיוויד בואי מגלם דמות של חייזר שמגיע לכדור הארץ בשליחות סודית, ובונה כאן אימפריה כלכלית. הסרט זכה עם השנים למעמד פולחני, ונחשב לאחד מסרטי המדע בדיוני הטובים בכל הזמנים. הוא אף השפיע רבות על הקריירה של בואי ואחראי בין השאר ליצירתו של הדוכס הלבן הרזה, הפרסונה שפיתח בואי באלבומו Station to Station, שיצא באותה שנה. במאי: ניקולס רוג. בריטניה, 1976. באמצעות צילומים יפהפיים, הסרט חוקר את תשוקות ותאוות חיינו, במשחק האקסצנטרי והמיוחד של בואי. ציון: 


22:45 הרפתקאות ד"ר בראון | Travels With the Bondi Vet, ערוץ הטיולים


ד"ר כריס בראון הוא וטרינר אוסטרלי מצליח. במהלך פרקי הסדרה יעזוב בראון את הקליניקה השוקקת שלו בסידני, וייצא להרפתקאות מסמרות שיער ברחבי העולם: החל מטיפוס אל לועו של הר געש פעיל וכלה בשחיה עם לווייתנים. בראון הוא גם כוכב הסדרה "Bondi Vet", העוקבת אחר פעילותו המקצועית בסידני וסביבותיה.

23:00 הספירה לאחור לגלובוס הזהב, ערוץ !E 


בפעם ה-74 יתכנסו ויבואו כל כוכבי הוליווד הנחשבים לרגל טקס פרסי גלובוס הזהב, בו מוענקים פרסים על ידי איגוד העיתונאים הזרים בארצות הברית, להישגים יוצאי דופן בתחום הקולנוע וגם בתחום הטלוויזיה. הספירה לאחור והשטיח האדום, בהנחיית ריאן סיקרסט וג'וליאנה רנסיק.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !